Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa220

rozbiłam małżeństwo

Polecane posty

Gość szczęśliwa220

2 lata temu poznałam wspaniałego faceta, był żonaty i miał 2 dzieci. pół roku temu rozwiódł się dla mnie. jego żona jest w bardzo cieżkiej sytuacji. nie mam wyrzutów z tego powodu, czy jestem nienormalna czy tak bardzo zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
obciągam z połykiem i robię wiele innych pożytecznych rzeczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ty rozbiłaś małżeństwo tylko on. To normalne, że ludzie się rozwodzą. Nie powinnaś mieć z tego powodu żadnych wyrzutow sumienia. Ty nie jestes niczemu winna. Życzę szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
Chyba zranilas kilka osob, ale pamietaj, on moze kiedys tak samo ciebie potraktowac jak zone, a co potem powiesz??? krzywdy ponoc wracaja do nas jak bumerang!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
no dobra, muszę kończyć bo lekcje w gimnazjum się zaczynają, jak wrócę to coś jeszcze dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
masz mocno nadwyrężony kręgosłup moralny,lub nie masz go wcale.Nie buduje się swojego szczęścia na nieszczęściu innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
Stokrotka dziękuję za wyrozumiałość, czy ktoś jeszcze jest w podobnej sytuacji nie podszywaj się z tym połykiem , susana sama jesteś szmata nie znasz mnie w wydajesz wyroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
nie było mi łatwo podjąć takiej dezycji, długo się wachałam, ale uczucie jednak zwyciężyło, jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
jest sie czym chwalic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
dziecko juz mam, teraz jestem jestem z nim w ciąży i oboje nie możemy doczekać sie tego dziecka, zmieniliśmy mieszkanie na większe i czekamy na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
tylko, że robią mi się rozstępy i brzuch rośnie... czy on mnie nie porzuci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
Zostawi Cie dla mlodszej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...hmm..
każdy ma prawo do szczęścia..... ale czy można budować swoje szczęście kosztem innych? chyba sa jakieś granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druppii
dlaczego piszesz "miał dzieci"? a co juz ich nie ma? no własnie, a jak te dzieci sie do tego, ze tatuś nie chciał juz z nimi mieszkac tylko z jakąś panią? czy te dzieci wiedzą, ze będa miały braciszka lub siostrzyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
uśpił dzieci, ale mnie to nie obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miej wyrzutów
bo to nie Twoja wina! mimo wszystko. Chyba debilem nie jest i wiedział co robi,to nie Ty masz dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci nie zazdroszczę
sytuacji....pożyjesz zobaczysz dlaczego. I w ogóle nie zgadzam sie z opinią że to on rozbił małżeństwo a nie ty. Zrobiliscie to obydwoje. Łatwo zrezygnował ze swojej rodziny, widać taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro było nieudane
to dlaczego nie rozwiódł sie wcześniej? z wygodnictwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież wyraźnie
napisała : rozbiłam małżeństwo, ale na jej korzyść świadczy, że sie długo waCHała, a teraz poszła uczyć cudze dzieci wychowania w rodzinie czy jak się ten przedmiot nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
Żona zdradziła Go z Jego najlepszym przyjacielem. I co... miał tkwić w takim chorym związku??? Oszukiwać dzieci, że wszystko jest w porządku. Ona zaczęła i to Ona powinna mieć wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
tylko żal mi kobietki która przez Ciebie cierpi wiesz. Głupota ludzka jednak nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro było nieudane
jasne-zdradzała i pewnie od niego o tym wiesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylkoo pytam
"dziecko juz mam"- masz tez dziecko z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie i na ciebie pora
SZCZESLIWA - JESTES NIENORMALNA,. BO NORMALNI LUDZIE SA WRAZLIWI NA NIESZCZESCIE INNYCH. JESLI CI NIE ZAL ZONY, TO POWINNO CI BYC ZAL DZIECI, KTORE NIE MAJA OJCA. MIALAS NA TO DUZY WPLYWA, BO MOGLAS ZNIKNAC Z JEGO ZYCIA. NIE ODSZEDLBY WTEDY OD ZONY, MOZE NIE ZNALZALBY NASTEPNEJ KOCHANKI. JACY SA FACECI WSZYSTKIE WIEMY, ZA WYGODNI, ZEBY ZYC SOLO GRATULUJE CI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie i na ciebie pora
szczesliwa, sam fakt, ze ja oczerniasz zle o tobie swiadczy, prawdopodobnie znasz tylko jego wersje, nie wiem jaki byl jako maz, rozmawialas z jego zona? ;-) czyzby kolejny swiety, ktorego zona nie rozumiala? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
Zdradziła Go z moim znajjomym. To ja pierwsza odkryłam ta zdradę. Nie powiedziałam nikomu o tym. On odkrył to sam po jakimś czasie. Czyli jak zdradzi facet, to jest najgorszy z najgorszych, a jak babka - to trzeba ja zrozumieć i pogłskać, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo nad tym myslałaś
ale w końcu cos wymyśliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
najpierw rzucił żonę i dzieci, później zostawi ciebie...nie ma co odpowiedzialnego partnera sobie wybrałaś. Ale dobrze ci tak. Widać warci jesteście siebie. Za jakiś czas będziesz w takiej sytuacji jak jego żona, jestem tego pewien. Znam ten typ facetów. Z kwiatka na kwiatek. Najgorzej że cierpią na tym dzieci. Ich najbardziej mi żal. Ty nie masz wyrzutów sumienia...to ja w takim razie współczuję tobie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa220
nie musiałam tego wymyślać. żałosni sa niektórzy z was. Sądziłam, że będę tutaj mogła orozmawiać z kims na poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×