Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona jestem

ile wy zarabiacie ze kupujecie co sezon drogie buty, perfumy, kosmetyki

Polecane posty

Gość zaskoczona jestem

mam 1000 zł z tego opłacic czynsze, kredyty , opłaty, bilet, gaz, telefon...........jedzenie, leki i nie da się zaoszczędzic a co dopiero kupic afrnbe czy kosmetyk a ju znie ma mowy o butach za 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny from the block
no tak - 1000 zł. to niska pensja, i nie można za nią kupic butów za 200 zł, przy tylu opłatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mi daje chlop na buty
i na mieszkanie i na jedzenie i na wszystko... chcial miec kobiete to ma :-) albo niech sie z kolegami ru..a tak mu zawsze mowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie chce mnie
samemu jest cięzko, we dwoje lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny from the block
nie ma u mnie zadnej róznicy - mam męża - ale każde ma swoja pensję, oczywiście dom utrzymujemy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cie to obchodzi
? Po co zaglądasz innym do portfela??? Myślisz, że każdy tak jak ty 1000zł zarabia???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram zalozycielke tematu
bo mi daje chlop na buty - nie masz ambicji zeby sama isc i zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam 6 tys.
i nie wypytuje innych o wszystko. Co cie obchodzi, ile kto zarabia. Każdy zarabia tyle, ile potrafi. Załujesz komuś butów, na które sam zarobi???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy zarabia 1000 zl
i ledwo wyrabia sie z oplatami i podstawowymi zakupami. dziwisz sie, ze niektorych stac na buty za 200 zl? stac, bo zarabiaja wiecej ale nie musza sie tym chwalic i uzalac nad zarabiajacymi mniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola 1966
Oj , nieładnie sie zachowujecie w stosunku do autorki. Ona tylko grzecznie sie spytała, a Wy atakujecie. Ja pracuję już 19 lat, mam ukończone dwa różne kierunki studiów i co miesiąc na moje konto wpływa tylko 1300 zł pensji. Cieszcie sie, że Wam sie powiodło i macie tak wysokie zarobki. Niestey większość społeczeństwa polskiego otrzymuje wynagrodzenie poniżej średniej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
mnie stac na orginalne perfumy buty i orginalne ciuchy bo jestem na utrzymaniu rodziców a swoja cała pensje ok 1200zł mam na wydatki na kosmetyki i inne duperele, rodzice płaca za mnie rachunki za telefon, bilety mi kupuja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuujujuj
ewciaaaa - a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaaaaa
Mam 32. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniullaaa
korzystam z przywilejów młodości, studiuje dziennie, jak zarabiam to wydaje w zasadzie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiennnnka
zaskoczona jestem - jak widzisz sa takie, ktore stac...dobre perfumy, ciuchy, kosmetyki ..............tylko,ze czytajac wypowiedzi tych "DAM" mam wrazenie,ze nawet najdrozsze kosmetyki prostactwa z nich nie zmyja. Perfumy nie zabija zapachu chamstwa. A z butow nawet firmy Chanel sloma moze wystawac jak na powyzej zalaczonym obrazku (czytaj wyzej zamieszczonych wypowiedziach - adnotacja dla DAM!!! ;-; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiennnnka
Ewcie jak widac stac na "orginalne" perfumy , a na slownik juz NIE :-) "bo mi daje chlop na buty" - hmmm za pare butow ?????????? Facet penie i tak oszczedza , w agencji pewnie drozej licza a co cie to obchodzi - nie moge sie doczekac jaka suma rzucisz...hehe i tak nikt nie uwierzy to sobie daruj!!!! A pozostale panie - skad ta zlosc czyzbyscie zarabialy ponizej wymienionej sumy ???????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne
Tosiennnnka nie zgrywaj nie wiadomo kogo. Najwidoczniej zarabiasz grosze i zazdościsz tym panienkom które stać na coś. No cuż nie każdy ma stado bachorów i męża na utrymaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiennnnka
DO smieszne - nie zgrywam sie, zwyczajnie nie lubie chamek, ktore wyzej sraja niz d...maja" -nie miewam problemow z ortografia jak Ty ( "cuż" czy to jakis polski wyraz ??????) - stac mnie ( mojego meza zreszta tez) na zakupy w markowych sklepach ( i nie mam tu na mysli jakiegos H&cos tam, bo to nie jest marka przynajmniej jesli chodzi o swiatowe trendy w modzie). Ale nie o firmach mialo byc ... o klasie czlowieka nie swiadczy ubranko tylko jego zachowanie, kultura osobista i kilka innych drobiazgow.... Zreszta po co ja Ci to tlumacze Ty tego raczej nie pojmiesz, sadzac po Twej ostatniej wypowiedzi.... Skocz wiec do i kup sobie jakis sweterek za 300 zl czy wiecej i podreperuj swoj wizerunek - przynajmniej zewnetrzny, jak wnetrze masz spieprzone :-) P.S. nie mam dzieci (jeszcze), ale jak sie dorobie potomka to nie bede sie o nim wypowiadac per "bachor". Zreszta nie wypowiedzialabym sie w ten sposob jakimkolwiek dziecku. Hmm i tym wlasnie sie roznimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zarzbiasz tylko
1000 zl???? poszukaj lepiej platnej pracy i stac cie bedzie na kupowanie butow za 1000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica9999
Widze ze niektore panienki niby z klasą potrafią tylko krytykować. Tosiennnnka jakbyś reprezentowała jakiś poziom to byś nie obrażała ludzi w ten sposób. Bo właśnie takie jak Ty tzn. Twojego pokroju są najgorszymi prostaczkami, które mają może i kase ale siano we łbie i niestety nic juz na to nie da sie poradzić przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiennnnka
lwica9999 -mozesz o mnie myslec co sobie chcesz. Tylko zauwaz,ze to nie ja najechalam na utorke topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikakika
razem mamy jakieś 6000 zł. nie mamy dzieci, nie chorujemy. luibimy sprawiać sobie drobne przyjemności.:) niestety, oszczędzanie, to nie nasza domena.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica9999
No jak nie z tego co czytam to napisałaś pierwsza o chamstwie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrata89
Ja mam 17 lat ale jak tak czytam te wypowiedzi to mi się wydaję że tu są same dzieci z przedszkola! Mój tata czasem zarabia 12tys. na miesiąc, innym razem tysiaka a jeszcze innym w ogóle nie zarabia, więc czasem trochę ciężko bo on nie potrafi oszczędzać ale mieszka tylko ze mną więc zą tak żle to też nie jest. Swoją drogą wydaje mi się że w dobre ciuchy warto inwestować. Np.odkładać sobie co miesiąc chociaż 50zł na fajne spodnie i po kilku miesiącach kupić zarąbiste rurki LEE :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daszek.
ta co ma 32 lata i zarabia pow 1000 zł i jest na utrzymaniu rodziców to uwazam ze jest stara panna która ędzie do końca zycia siedziała za piecem u mamy, zaspokajała se w nocy po cichu palcem głaszcząc kota, i bedzie pieknie pachniała , ale nikt tego czuc nię będzie. ja tez mam tyle lat i mieszkam z ukochanym i mze nie stac mnie na takie perfumy ale mam miłośc, sex, ukochanego przy boku i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem po co ta dys
kusja:o Każdego stać na to, na co zapracował! Nie rozumiem tego, że zagląda się do portfeli innym ludziom. Autorka najwyraźniej ma jakiś problem i jest sfrustrowana, zwłaszcza są dząc po tonie zadanego pytania. TAK- stać mnie na nowe buty co sezon, na perfumy po 300zł, na kosmetyki z najwyższych półek, na ubrania za 200-400-600zł sztuka. Ale to jest moja sprawa! Jakby ktos zadał pytanie: Ile wy zarabiacie, że was na nic nie stać i ubieraćcie się w łachy w lumpeksach, to od razu byłaby awantura:o Proponuję mniej agresji po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jagodzińska z tesko
Chodzi o to ,że każdy narzeka na pensję, że mu cięzko, że na chleb nie ma, że na czynsz a się okazuje ze mają drogie rzeczy, perfumy,....czyli kłamiemy tak? tak naprawde to wcale mało nie płaca w Biedonce, czy jako księgowa, czy jako sprzedawca, kasjer. W polsce duzo płaca tylko wy narzekacie. mam 800 zł i mam na utrzymaniu dom, czynsz, bilet, telefon, kota,i tez ubieram sie markowo mimoiz przekładam palety w tesco. Stac mnie na perfum za 200 zł, na kozaki za 200zł. A to ze zajadam smierdzące szynki, stary suchy chleb to nie istotne. Chodze w jednych majtkach miesiąc dla oszczędności. I nikt biedy wewnatrz nie widzi. Oceniają mnie ,że pachne, mam super ubrania, fryzura. Tak, chodze do fryzjera, i na tipsy. w domu nie mam dywanu, szafy, mam stare meble, dywany, ale tego nikt nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia jagodzińska z tesko
a ta pannica która mówi ze ma duzo kasy to pewnie mąz jej daje bo sama zarabia grosze ,a pisze nam ze zasłuzyła sobie pracą. W dupie sobie zasłużyła. Ja znam 3 języki, ma studia, fakultety i cenię się ale nie ma pracy, więc pracuję w tesko za 800 zł. I co mam zrobic? szukam szukam owszem.ale nie ma miejsc.i jestem stara panną.bo gdzi emam poznac faceta? w tesko jak kupuje jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki
ja nie pracuje ojciec kase mi daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×