Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okropniezazdrosny

moja dziewczyna wyjeżdza na jakis kurs czy szkolenie a mnie to wpienia!!

Polecane posty

Gość okropniezazdrosny

Fakt, jestesmy dlugo ze sobą, ale ciężko mi się z tym pogodzić. Ciężko mi jej zaufać.Tyle się mówi o szkoleniach z pracy, co się tam dzieje. 3dni bym jakoś przeżył, przymknął oko, ale ona wyjeżdża na dwa tygodnie!!!dajcie mi jakies rady bo zwariuje, albo wpadne w alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic Ci nie pomoiże+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropniezazdrosny
no dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz twardy
nie mietki hehe !!! wróci cała i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie niedawno
też cie zdradziła, miło było, móiła że jesteś kasztan do tych spraw :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widocznie musi ...
ale dlaczego nie masz do niej zaufania ? Czy daje tobie powody, że jej nie ufasz ? A moze swoją miarą mierzysz wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropniezazdrosny
swoja miara?? pewnie jestem przesadnie zazdrosny.tak mi powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropniezazdrosny
nie chce jej kontrolowac, wydzwaniac, chce byc dla niej dobry.Ale jak poradzic sobie samemu z tym?mial ktos podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinieneś
podejść do tego trochę z dystansem. kobiety lubią gdy mężczyźni są o nie zazdrośni ale nie lubią przesady.mój chlopak wyjechał kiedyś na 3 tyg. i nie martwiłam się czy mnie zdradzi, bo mam do niego zaufanie. głowa do góry. wszystko będzie dobrze. łatwo się skontaktujecie bo żyjemy przecież w erze telefonów kom., a poza tym zawsze możesz do niej przyjechać w weekend, jak zatęsknisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropniezazdrosny
o weekendzie nie pomyslalem:) dodajesz mi otuchy:)dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiejamalutka
Mój chłopak też wyjeżdża ale na tydzień, za granicę. Nie powiem,zeby mnie to cieszyło, ale jakoś daję radę. Jedyne co mnie smuci to to,ze on nie jedzie tam po to,zeby sie czegos nauczyc...to raczej takie darmowe przedłużone wakacje.Awansu tez dzieki temu nie będzie. Przynajmniej milo spedzi czas. Ja spotkam sie wtedy z przyjaciolką, zadbam o siebie, popracuje i jakoś zleci.będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eine Kleine
okropnie zazdrosny- To tylko twoja czarny snenariusz twojej wyobrazni w tej kwesti. Miej do niej zaufanie. A jesli naprawde by bylo cos ze ona by zdradzila to znaczy ze nie byla ciebie warta. 2warianty a jakze proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropniezazdrosny
chyba bede to sobie powtarzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik forumowy
to żałosne! skupiasz sie na tym, że jej nie ufasz a nawet nie wiesz na co wyjeżdża..."kurs czy szkolenie":-0 ja bym taki tekst odebrała jako totalne lekceważenie i olewanie...myślisz tylko o sobie! dlaczego z nią jesteś skoro jej nie ufasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.........
ale powiedz mi czy ona kiedyś zburzyła Twoje zaufanie? Czy było coś nie tak? Bo jeśli nie to naprawde nie masz się co martwić. Nie możesz być zaborczy bo to zniszczyz wiazek. Zresztą kiedyś moze TY bedziesz miał jakiś wyjazd. Jakbys się czuł gdyby ona Cie nie chciała puścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×