Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kowalsski

Do dupy to życie ....

Polecane posty

Gość muminekde
wszystko jeszcze przed Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekde
jezeli jest sie z kims od 16 lat i ten ktos widzi tylko same minusy to trafia kazdego cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekde
Tylko uwazaj na siebie hahaha,a co ja mam isc do meskiej dziwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakoś boję się dziwek. A kto to wie kto tam był wcześniej przedemną. To jakby wkładać po kimś używaną bieliznę i to bez uprzedniego prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
muminekde - 35 lat i już nic, to co będzie później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
wiecie co, jak byłem młodszy to oburzało mnie, że ktoś kogoś zdradził itd i sobie myślałem jak tak można - dziś wiem więcej niż kiedyś i takie rzeczy mnie nie dziwią i nie oceniam ich ani negatywnie ani pozytywnie - po prostu to nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Można żyć bez seksu, ale to życie nie jest szczęśliwe. Gdy kobieta i mężczyzna sa spelnieni w związku to roznosi ich energia i mogą góry przewracać. Życie bez seksu jest bez tego czego nam się należy. Jesteśmy sflustrowani, rozczarowani bez chęci do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
no a później są żale i płacze że kochanka he he he znam taką jedną żonę co raz na pól roku i to jescze z łachą a jak się dowiedziała że mąż kogoś ma to nagle jej się zachciało sorki ale baby to idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
wrrrrrrrrrrrrrr Człowieku z pocałowaniem ręki bym oddała innej mojego męża. Mówię serio. Jemu nic się nie chce, nie tylko seksu. Po pracy leży z pilotem w ręku. Do wszystkich ma pretensje, brak mu zainteresowań. Nie mamy o czym rozmawiać. W łóżku jaki jest chyba wiecie. Zastanawia mnie łatwość z jaką ludzie podejmuja decyzję o rowodzie. Że potrafią to zrealizować. Moje zycie jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warmianka, Ty jestes moi \"alter ego\" chyba. Aż się boję, co jeszcze o mnie wiesz. :O Mogę się podpisać pod dosłownie wszystkim, co piszesz. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
znajdź sobie chłopa na boku to też się twój własny zainteresuje;) jacy ludzie są walnięci - jak mają to nie doceniają jak tracą to na huuurrraaaa ratować i rozpaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
wrrrrrrrrrrr Masz dziwne mniemanie o kobietach. Kobieta teraz ma pracę i jest niezalezna finansowo. Taki mąż jak mój to ciężar. Gdy idę spać to on siedzi do póżna i oglada TV. Ja nie mogę zasnąć bo TV włączone. Błagam o ściszenie, zarzucam kołdrę na głowe i jakoś zasypiam. On w weekend całymi dniami odsypia. Ja kłade sie do łóżka wykąpana , zęby mam wymyte. On tylko sie rozbiera i kładzie spać, nawet zębów nie myje. Muszę spać tyłem do niego bo jak przewrócę sie na drugi bok to jak mi chuchnie smrodem z ust , to mam dosyć. Powiedz wrrrrrrrrrr czego miałabym żałować gdyby sobie kogoś znalazł, chyba tylko ja bym coś zyskała. Nie jestem najgorsza i myślę ,że nie miałabym problemów by kogoś sobie znapoznać. Inna może gdyby go troche zmieniła ( choc myslę że mój mąż jest niereformowalny) moze by miała z niego pociechę. Ja już niestety nie widzę z nim przyszości. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powalcz o niego warmianka, a nie tylko stwierdzaj, ze on to czy owo mam na myśli to, ze nie pobudza się na widok Twojej kobiecości co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, może to słaba pociecha, ale jeśli my dwie mamy identycznie, to znaczy ze wiecej osób też tak ma. I jakoś żyją. Tylko ja też mam już dość tego \"jakoś\". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście jeszcze? dla mnie zycie do d.. zaczyna sie wowczas gdy mam do czyniena z polskimi urzędami jesli chodzi o relacje na innej płaszczyźnie to jest ok:) a moze dlatego, ze jestem w zgodzie ze sobą, a nawet sie lubię? lubie tez ludzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warmianka
Ja też lubie zycie. Mam cikawą prace . Swietne dzieci i relacje z nimi. Tylko nie jestem szczęśliwa w małżeństwie. Długo udawałam że jest OK. Ale gdy mój mąż coraz żadziej ze mną współżył a to raz na trzy mce , potem na pół roku i była nawet przerwa dwuletnia. Brak tej więzi powoduje ze rośnie w nas złość, niechęć i pretensje. Mam temperament i dużo satysfakcji z seksu. Mąz chyba tego nie ma skoro go unika. To jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem wspolczuję zycie jednak sie toczy i nalezy zadbac aby bylo zapisane ciekawą kartą chyba nie zrezygnujesz z zadowolenia wlasnej kobiecości?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
nie wiem czemu ale czytajac kowalskiego to jakbym swojego meza sluchala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel
wiecie co, jak to czytam to dochodzę do wniosku, że chyba w ogóle mało jest małżeństw szczęśliwych pod tym kątem i w ogóle chyba biorą ślub bo tak wypada, bo presja otoczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsski
Ale się porobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalsski
Nie powiem, ale gdybym poznał jakieś mił dziewczę do 40 lat .... oj zaszalałbym ..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×