Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

MYSZA- BO TO SA 2 ROZNE RZECZY O KTORYCH MOWI JOVI, A PEWNIE o ktorych mowi robur jest tak: 1 przypadek masz siec normalna w domu, albo osiedlowa, albo neostrade,albo chello, obojetnie. Kupujesz routerka i karte sieciowa bezprzewodowa (w laptopie mozesz ja juz miec wbudowaną) i masz na laptopie neta bezprzewodowego o takiejj szybkosci mniej wiecej jak na stacjonarnym kompiue. Taka siec dziala do 100 m od stacjonarnego, na mieszkanie wystarcza przypadek 2 nie masz sieci w domu zadnej, masz laptopa, kupujesz tzw karte PC lub modemik do laptopa , kupujesz u operatora komorkowego abonament, wsadzasz karte SIM do laptopa i masz neta bezprzewodowego gdzie tylko chcesz. I te karty PC mogą byc w 3 rodzajach i wlasnie zalezy jaki rodzaj to taka szybkosc , najszybsze są UMTS ale i najdrozsze :) dziekuje za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musze kupic te jakieś tam pierdy i będe mieć waruneczki :D:P ropuch wyglądałeś w telewizjii bardzo przystojnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mika dobrze mówisz!!!!!! a 100 metrów zasięgu u rodziców nie wystarczy czyli musze mieć opcje drugą chodzi mi konkretnie o odpowiedź na pytanie czy jesli kupie szybki czyli powiedzmy najdroższy abonament na bezprzewodowy z opcji drugiej to on będzie naprawdę szybki??? czy mino wszystko będzie wolniejszy od szybkiego kablowego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ropuchu co miałam ci powiedzieć ?? a przeciez coś musiałam :P:P:P a wiadomo że małżonka przyćmiła cie urodą no ale ale ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz my opcje 2. mamy abonemanet za 60 a ten szybszy jest po 110. mamy iplusa. nie chcieilismy sie bawic w neostrade bo wynajmujemy mieszkanie, a tak trzeba umowe podpisywac, a nie wiemy ile tu zabawimy wiec zdecydowalismy sie na iplusa bo go wszedzie zabieramy ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia za 110 to będzie juz taki że sie strony natychmiastowo bez ociągania będa otwierać?? bo ja jak ma sekunde zwłoki to mnie juz szlag trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję (a expertem to raczej nie jestem)to jakość i szybkość bezprzewodowego netu zależy od jakości sygnału tzn. my z Czigrą mieszkamy przy lesie i sieć kolo nas ma słaby zasięg (kolega z Plusa na sprawdził),więc jak byśmy neta bezprzewodowego założyli to mógłby słabo działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza UMTS jest szybki jak wiatr :) ale nie wszedzie ma zasieg, tylko w duzych aglomeracjach ale mozna ten srodkowy czyli EDGE, bo ten zwykły GPRS to chodzi jak modem 3G (UMTS) (przeciętna prędkość ok 200 kb/s) możesz swobodnie korzystać z najszybszego Internetu, ściągać pliki muzyczne i multimedialne. Zasięg UMTS obejmuje obecnie Warszawę oraz centra kilku dużych miast: Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław i jest intensywnie rozbudowywany EDGE (E-GPRS) (przeciętna prędkość ok 100 kb/s) - umożliwia intensywne korzystanie z zasobów sieci oraz multimediów online. W zasięgu EDGE znajduje się już 84% Klientów Orange GPRS (przeciętna prędkość ok. 40 kb/s) – w zasięgu GPRS można swobodnie przeglądać strony www lub korzystać z poczty elektronicznej. Usługa jest dostępna wszędzie tam gdzie jest zasięg Orange, a więc dla ponad 99% naszych Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo oszukali mnie:):) filtry na kamery założyli bo normalnie live to jestem chodzący Zexbomb lasek:):):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czyli do lasu (a w lesie bym miała zakładać) niestety trzeba szybka neostradę i zajjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbiście długi kabel. Ale i tak wam bardzo za wyjaśnienia dzienkujem❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to dlatego byłeś taki zamazany .... popatrz jakie paproki w tym POlsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to Czigra kazała panom:):)operatorom filtry brzydoty pozakładać i głos mi skaleczyć,cobym za dużo fanek po programie nie miał:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwana jest :P czy ty jooviśkoi miko idziesz dziś z hanka na piwo skoro ona jest w katowicach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołszki ja nie wiedzialam ze hanka na szkoleniu,ale jak ostatnio byla to o 15 skonczyla, a ja o 16.00 wiec kicha. Ostatnio to ja sie zwolnilam specjalnie, wyszlam wczesniej i poszłysmy na piwo,ale dzis to nie przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze zyje imprezą firmową :) wlansie tu szefowa jest i tez opowiada, a ja udaje ze słucham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka sie ze mna nie umawiala :) Ja dzis ide na 16.00 na badania profilaktyczne raka szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza pytanie do ciebie czy jak mnie ktos przelicytuje na llegro to ja moge jeszcze rtaz ustalic cene maxc i znow licytowac? please daj znac bo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy-jasne ze mozesz :) tyle razy ile chcesz byle przed koncem aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście marcy pacynko na tym icytacja wszak polega licytuj licytuj aż sie mark z domu wyrzuci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdźcie na starych adresach bo ja dostałam na najstarszy adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×