Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja nie wiem jak ja jutro wstane do pracy, niebardzo ialam mozliwosc sie zdrzemnąc, ledwo zmruzylam oko na 15 min, chyba po tancu z gwiazdami ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prąd mamy na razie pociągnięty z głownej skrzynki. przyłącze do budynku już jest, tylko jeszcze w mieszkaniach nie ma. panele oczywiście bezklejowe - super się je kładzie :) ja tez bardzo chciałabym pokazać wam fotki, ale ich nie mam :( Misiek musiał oddac aparat, a telefon tak jak pisałam rozładował się dziś jak na złość. Nawet Misiek się mnie dziś pytał, czy nie robię dla was zdjęc, no i jak chciałam zrobić to nie było czym. Zresztą nie wiem czy telefonem wyszłyby takie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kładłam bezklejowe z tatą u rodziców i mam porównanie jak to jest z klejonymi.Do bezklejowych musi byc idealnie rowna podloga,a u rodzicow takiej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - domyślam się, ze te bezklejowe kładzie się o wiele szybciej i łatwiej. u nas podłogi sa idealnie równe :) A te panele co kupiliśmy to maja te felce zarówno po bokach jak i ze szczytu więc tylko się \"klika\" i już. nic nie trzeba ściskac ani dobijać. Dłuzej listwy przykręcaliśmy niż te panele kładliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baj baj baj kajusia:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P dede ;) lunia@ eny - super, że wszystko tak wam wychdzi:):D zaraz uciekam na kube wojewodzkiego :P:P życzę dobrej nocki do pracy buuuuuuuuuuuuuu:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez idę na wojewódzkiego;) i paschalska odpadła:D hurra!wyglądała paskudnie staro;) Lunia, wykres obiecujący;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) obejrzalam swietne dwa filmy-paranoja 1.0 i drugi ale zapomnialam tytul z Lindsey Lohan-cos o szczesciu. Pierwszy to taki zakrecony thriller, a drugi komedia romantyczna. Moj maz juz zasnal, a ja chyba pojde wziac kapiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga! miałam problem ze znalezieniem topiku w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobły:) boszzzeee, cóż to za szatański pomysł kobity......:P Jestem, znaczy sie melduje sie na nowym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :))))) aaale jestem wybawiona po weekendzie, normalnie bylo najlepiej z wszystkich firmowych imprez:) szkoda ze to nie czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekspres już nagrzany ide po kawe :) a teraz zdradzę wam wielką tajemnicę kaszanka sie wczoraj wieczorem masakrycznie sponiewierała bejlejsem :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooo duuuupy jestescie dumne ze mnie? przejechałam wczoraj na moim bicyklu uwaga!!!!!!!!!!!1 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehehe nasza kaszanka???? nie moze byc :D:D:D:D:D:D marcy- wszystkie forumowe dupy są z ciebie dumne :) wiecie co, nogi mnie bolą, mam normalnie zakwasy po tych szalenstwach sobotnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula - szpilae to ja mialam w dupie jak z tego pojazdu zeszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu marcy niezly wynik:) a ogladalyscie wczoraj muche u wojewodzkiego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam muchę:) kaszanka????? cos mi tu nie gra;););) pzoa domem to szaleje, tak? to sa fajne prepspektywy na warszawę;);) ide po kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak męża nie ma to kaszanka morde moczy :D:D:D:D mówiła że jej bardzo przyjemnie :D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie oglądałam wojewódzkiego 😭 kiedy powtórka? mówicie że odpadła paschalska z tańca? bardzo dobrze :D też ide po kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kretynka co to wygladala na 40 lat najmniej:D ja nie wiem czemu ona sie tak dala zrobic! a wojcik jest nastepna do wysiadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wójcikowa to jakiegoś oberka wywijala a nie sambe....tragedia A Rudej dobrze tak \"stara maleńka\".I ten sztuczny uśmiech , blllleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa uśmiech usmiechem ale ta sukniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:O:O:O wszystko i dealnie dopasowane do jej paskudnego makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×