Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czasem piszą BCM, a cena minimalna i tak jest określona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem... o podłogę, gdyż mięśnie nie chcą mnie nosić po tym wyjeździe:) Było przeatrakcyjnie:):):) Wyjechaliśmy w piątek prosto z roboty, a wróciliśmy wczoraj wczesnym popołudniem. Całą sobotę spędziliśmy niezwykle aktywnie - od 10.30 do 16.00 lataliśmy w moro po lesie, biorąc po drodze udział w różnych zadaniach specjalnych - łażenie po sznurkach nad przepaścią z kałużą i błotem, paintball - polował na nas łowca, a my mieliśmy zdobyć hasło, w międzyczasie spożycie grochówy na polanie i inne zjazdy na dupie w przepaść:) A potem jeździłam w terenie na koniku (pierwszy raz po 12 latach!!!) - w lesie i w morzu (byliśmy w Kadynach). Reszta pływała skuterem, strzelała z wiatrówki i rzucała podkowami. A na sam koniec balety w wielkim namiocie. Zgadnijcie jak dziś chodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra prawdziwe manewry techniczno-obronne:) pewnie chodzisz dzis tak samo jak Mika po wyjezdzie i Marcy po 60km na rowerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czirgo droga toś sie wywłuczyła masakrycznie!!!! a powiedz mi czigro droga co mam na spinning zabrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodę, wodę, dużo wody:D No i gatki obcisłe, bo w jeanach może być Ci niewygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigro, jak chodzisz, no jak? aleś się wyhasała po borach i lasach:D przyślij zdjecie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, szurek, jak już będziesz kasowała zdjęcia, to i moje wyrzuć - nigdy nie wiadomo (ulegam zbiorowej panice)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli czigro przyobleczenie fitnessowe plus woda wystarczy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ręcznika nie zabiorę gdyż udaję sie od razu po pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza-czasem na silowniach recznik mozna wypozyczyc za dodatkowa oplata. A na spinning to na bank musisz go miec. Wiem, bo sama kiedys chodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myślałam o tym idąc do roboty żem se ręcznika nie wzięła a przeciez w szak kąpiel brać będę !!!!!!!!!! no nic to też mam juz obcykane a mianowicie juz wielokrotnie z uwagi na skleroze swą byłm zmuszona po prysznicu wycierać sie ręcznikami papierowymi jeśli były w zasięgu tudzież papierem toaletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kupie ten ręcznik po drodze bo nie może wszak tak byc aby dama ręcznika wszak nie miała zwłaszcza jeśli wszyscy mieć będa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-mocno mocno :) ale efekty potem sa i to w niedlugim czasie. Kiedys to z mezem nawet chodzilismy razem. On mial chyba lepsza kondycje niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooviśko ja wiem że gdzieniegdzie można wyporzyczać ale akurat do tego fitnessdomu ide pierwszy raz i nie chce mi sie juz tam dzwonić i pytac o te ręczniki kurde kurde gdzie ja ręcznik w centrum kupię :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooviśka pisz tu szybko jakie miałaś efekty i w jakim czasie jak często chodziłąś szybko pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-na jeden raz to nie musisz brac jakiegos ekstra recznika, jak masz po drodze jakis targ to tam kupisz za grosze. Albo biedronke albo Lidla, tam tez sa takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w galerii centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smukle lydki, znaczne wyszczuplenie ud (tzn nie stykaly sie prawie ze soba, co jest dla mnie duzym sukcesem), miesnie brzucha zrobily sie jakby bardziej prezne, no bo jak stoisz na udach na rowerze przez 20 minut na 45 minut zajec to nie ma sily zeby brzuch nie pracowal :) Ogolnie bardzo fajne cwiczenia ale baaardzo meczace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nic nie kapuje - to spinning to nie wedkowanie?:P bo juz ci chcialam cos od komarow polecic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wszak chyba nie mam żadnego takiego sklepa ale jeśli pójde na butach tam a nie tramwajka to może cos po drodze będzie wiesz jak to jest w centrum krakowa - nic kurwa nie kupisz z takich zwykłych rzeczy chyba że komplet luksusowych ręczników za 250 zł ale może co po drodze będzie... no pisz o tych efektach bo sie wściekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem że w galerii centrum sa reczniki ale za drogie żeby je kupić tylko dlatego że sie zapomniało z domu.. ale dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooviśka a ogólne schudnięcie kiedy nastąpiło jak często chodziłaś?? po jakim czasie zauważyłaś rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZIGRO!!!!!!!!! te pytania są również do ciebie !!!! przedupo !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia-spinning to rzeczywiscie po angielsku wedkowanie ale tez rodzaj cwiczen na rowerze dosc intensywnych. Program Spinning® to oryginalna i najbardziej popularna forma treningu na rowerach stacjonarnych. Nie tylko dlatego, że to niezrównany sposób przeobrażenia celów treningowych w rzeczywistość. Nie ma tu miejsca na skomplikowane ruchy. Są za to zajęcia w grupie, silna motywacja, profesjonalna kadra instruktorska i muzyka, która aż \"prosi\" by pedałować. Spinning® to wspaniała zabawa w trakcie drogi do smuklejszego i silniejszego ciała. Uczestnicy zajęć są zachęcani do monitorowania poziomu wysiłku i tętna poprzez użycie pulsometrów (monitorów pracy serca), które według Johnny\'ego G są najważniejszym elementem sprzętu treningowego i kolarskiego. Twierdzi on, że pulsometr usuwa element zgadywania z treningu i daje uczestnikowi możliwość monitorowania i zarządzania intensywnością wysiłku. Podczas typowych 40-minutowych zajęć Spinning® uczestnicy spalają do 500 kalorii, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość. Zmniejszają również ryzyko chorób układu krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz-chodzilam dwa razy w tygodniu bo czesciej nie mialam po prostu sily i po miesiacu widzialam juz konkretne efekty. Warto sobie wziac na koniec jakiegos gatorade\'a albo Powerade, troche uzupelni witaminy i mikroelementy po takiej walce. Ja na drugi dzien po pierwszych zajeciach nie moglam nogi podniesc i chodzilam jak po 3 dniowym seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×