Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czigro czigro!!!! ja bede miala dla ciebie boski wiersz!!! ja ja ja!!! poety lokalnego mlodego, no jest zajebisty!! raczej w necie nie znajde, ale jak znajde go kiedys w zyciu to ci go wysle specjalnie zebys pamietnik od niego wlasnie zaczela!!! ale obiecaj mi ze od niego zaczniesz zi ze bedziesz pamietala ze to ja go tobie zadedykowalam !!! dobra, jutro robie gulasz (o ile mi wyplata wplynie na konto, bo obecnie mam 1,51 zł nań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia- a te papryke to robisz w zalewie octowo-olejowej? jesli tak to podaj przepis, bo ja wciaz nei wzielam od wujka , moze cos zaprawię :) choc pewnie nie, bo zapomnialam kupic nakretek do sloikow, a na jesieni juznakretek nigdzie nie mozna dostac, w zeszlym roku sie tak zalatwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie ze nie rosolowy bo zapomnialam dodac ze daje kostke wolowa,pozatym przyprawiam zawsze mieso osobno no i jeszcze warzywa smaku dodaja ostatnio kupilam na sprobowanie pomysl na..gulasz i pwoiem wam ze taki jak sama robie smakuje rownie dobrze o ile nie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do MIKI dzięki że tak dużo piszecie zapominam wszak o jedzeniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! jesli chodzi o jedzenie to ja zjadlam dziś sok pomidorowy i 3 jabłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wzielam z domu zupe jarzynowa z blonnikiem gdyz nic innego nie bylo:) i sobie ja robilam jako niby goracy kubek - coz, wodniste wypilam a geste pogryzlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPIS NA PAPRYKE Papryka z miodem 4 kg papryki(ja robie z 3) 1 litr wody przegotowanej 250 ml octu winnego 6%(ja robie ze zwyklym octem) 1 lyzka miodu 200 g cukru=10 lyzek 8-10 ziaren ziela angielskiego 50 ml oliwy(moze byc zwykly olej) 2 plaskie lyzki soli Papryke myjemy,usuwamy gniazda nasienne. Kazda papryke kroimy na 4 czesci(no chyba ze jest bardzo duza). Ukladamy w sloikach. Z przegotowanej i ostudzonej wody przygotowujemy zalewe. Do kazdego sloika wrzucamy po 2 ziarna ziela angielskiego, wlewamy zalewe z wody, octu, cukru, miodu i soli. Papryka powinna byc calkowicie zalana marynata. Na wierzch wlewamy troche oliwy. Zakrecamy sloiki i pasteryzujemy. :) mika---u nas w tesco sa pokrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigro, zdradze ci tylko płętę tego utworu: kurewsko cie kocham :) mam romans z dyrygentem tak btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna POINTA, piękna:) Obiecuję, że zacznę od niego. A ja nie mam romansu, bo mnie się nic nie nawinęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zlikwidowac moj ciazowy brzuch. moj ogromny brzuch. taki tytul ma moj pamietnik. ale o brzuchu tam niewiele jest, zazwyczaj tylko pisze kto mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spisze doniesc,ze wybarwiajace się klony zinterpretowalam jako pomaranczowe kolny (klon kalinki) wybarwiajace sie na czarno:) hehe prawdziwa burze mózgów wywołaś Hanko a co do gulaszu,to jak dobrze mięsko bedzie przyprawione i zrobisz to z cebulką i pozniej wszystko przeniesiesz do garnka i pogotujesz dobra godzinkę,a nawet i dluzej (zależy jakie mięcho) to gulasz Ci wyjdzie bez zadnych kostek i fixow-mixow aha im mocniej mieso przysmażysz tym ciemniejszy i lepszy bedzie sos to Ci mowi kura domowa...ale bojowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka matko boska czy każdy dyrygencina musi być jakoś seksualnie powiązany ? :P :D mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszak gorący kubek ma 60 kcal i mililililililony wartości odżywczych bywajcie ide do kiosku z żarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko - szukalas mnie? mysza biaje ci na rozum z tym jedzeniem ale ja ciem rozumiem bo mi tez bije od 3 tyg prawie obcielam nizdrowe jedzenie a waga nawet nie drgenla poddaje sie ide do dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko ja skojarzylam te klony tak jak trzeba czyli z drzewami normalnie jestem z siebie dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Mysza poszła do kiosku z żarciem to mój cel został osiągniety :P Nawet mnie może wyzywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza chcialam Ci powiedziec,ze jestes POWALONA i od dzisiaj jestem ślepa na Twoje głupie posty o tym,ze jestes gruba jak Ty chcesz miec sile jezdzic na rowerze przez 80 min jedzac gorące kubki 60kcal???? tłuszcz z dupy chyba Ci uciekł do mózgu:D no lezalo mi to na watrobie i juz mi lepiej:) komu jeszcze dzisiaj dowalić???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam witaj dede! ma siłę ja zawsze mam siłę mam w pizdu siły energia moja boierze sie z tłuszczu na dupie i udach dziękuję za uwagę zaraz se zaleje 60 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa i ci krew z nosa leci i z pamiecia juz nie tak wszak dzisiaj sie juz witalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie cie nie zauważyłam bo byłas miła:P krew z nosa mi juz nie leci:P widocznie mam słabą skórkę w nosie hmmm wzięłam gulaszową tak a propos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunio, gratuluje ci rozpoznania w moim pieprznietym poscie dzrewa ;) myszo, a ciebie znow tym razem z tym \"dyrygencina\" o co chodzi? a dlaczego dyrygent nie ma miec powiazan seksualnych? wszak dyrygent tez facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty patrz mysza zeby
Ci sie to odchudzanie na zdrowiu nie odbilo.. krew z nosa to nie sa przelewki! Powinnas zaczac jakas zdrowsza diete a nie gorace kubki bez zadnych wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwlaszcza moj dyrygent ma wiele powiazan seksualnych, mial chyba z 3 zony, a teraz na nowa babe no i mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo drygencia czsami mają seksualnie coś nie tak wszak cała Polska to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×