Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

już na prawiłam to nie było specjalnie coś mi stało w klawisze czy jak?? może jak za nadto pierdolę to usiłują mnie powstrzymać dobra jeszcze fajeczka i sprzątanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza----rozwalasz mnie ostatnio:D sylwiak---no i kurde kategorie wiekowa tez mamy taka sama:) to tez tak na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiak, co sie stalo? Moj maz jeszcze w pracy siedzi, a ja juz jestem glodna i nie zaczekam dzis na niego z obiadem. Odgrzeje se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj kiliszek bo mi sie kurwa wyrozbijały i mam jeno jeden :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ma swoje racje a ja swoje..tylko wszystkie znaki na niebie i ziemi mi mowia ze wyjdzie na moje ale on nie..on bedzie sie upierac oczywiscie sie poklocilismy.. smacznego Joovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz sprzątaj !! jovi też jadłam jajko sadzone :D sylwiak- tak to już jest z tymi facetami :P:P:P żebyście wiedziały, co ja wczoraj ze swoim przyżyłam ;) masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) Faceci tak maja niestety, czasem trzeba sie z nimi poklocic zeby przejrzeli na oczy. To ja tez ide po wino. Czy ktoras z Was ma przepis na salatke brokulowa z jajkiem, pomidorami, ogorkiem i nie wiem co tam jeszcze bylo-do tego sie robi sos czosnkowy. Moja tesciowka robi wspaniala taka salatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisałam siędo mojego fryzjera, bo mnie wkurzył, nie chciał mnie uczesać przed 6 październik :P kosmetyczka moja na urlopie:P:P:P jak ja będę wyglądać 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh.. Jovi ja nie mam ale pewnie kroisz to wszystko i mieszasz z czosnkowym sosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiak-dzieki ;) tylko tam cos chyba jeszcze bylo i za diabla nie moge sobie przypomniec co dokladnie. Chyba zadzwonie do tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mam dobry przepis na kotlety.. ale mysza co najwyzej dla meza moze zrobic ;) 5 jajek na twardo kroimy drobno, dodajemy puszke tunczyka, namoczona bulke, przyprawy i jajko surowe. ugniatamy i smazymy :D pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiak to normalne jest posiedź sobie z nami mamy wino zaraz będzie wesoło ;) ivka wróci ze spaceru koło 19 a i kasza o 20 będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dede???????????? dedeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hm ciekawe jak napiszę o czymś słodkim to wyczuje :P:P:P hmmmmm może nutella :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jestem w domku, znowu sama, maz wlasnie wybyl i wroci pozno lunia- czemu nie uzupelniasz wykresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki;) zajebiście sobie pospacerowałam:( komary tną niemiłosiernie:( mam wiśniówkę i chyba sobie naleję na ten mój rozepchany obiadem żołądek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×