Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

wysusza powiadasz - to niedobrze:( a czemu ludzie probki wystawiaja co? przeciez powinny byc darmowe a jak sie pytamy w drogeriach czy sa to przewaznie mowia ze nia ma!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Kaasia-ja kupilam ostatnio na allegro max factor lasting performance i jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciągle i niezmiennie polecam revlona który lepszy jest nawet od clinique czy heleny rubinstain czy jak jej tam - tzn wg mnie lepszy na allegro tańszy od tego w sklepie o jakieś conajmniej 20 zł polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz ten colorstay? teraz jest po 59 w promocji a na allegro po 45 tez o nim myslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiak-kuoujemy ale raczej od sprawdzonych sprzedawcow :) Jak ktoras ma kogos zaufanego to sie wymieniamy takimi informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zł za 3 razy w tygodniu ALE KLUB JEST MAŁY - NIESIECIOWY link zaraz bo nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do krawcowej bo musze deliakatnie przerobic kiecke na wesele tez kurde mam refleks..wesele w ta sobote a ja dopiero dzis ide:O mam nadzieje ze da rade to zrobic do piatku pozniej do sklepu bo mnie naszla ochota na zupe pieczarkowa a pozniej do zusu ale mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mysza- podaj linka do tego podkladku w wolnej chwili :) lunia- noo mozesz nei zdazyc z ta kiecką, troche pozno juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciółka pyta przyjaciółkę: Czy ty patrzysz swojemu mężeowi w oczy podczas stosunku? i Raz spojrzałam i to było straszne... -Dlaczego? Właśnie stał w drzwiach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:) a mnie ostatanio najbarziej rozbawił kawał o krowie w rzezni :D:D:D mysza to cvhyba ty posłalas co nie? sprzedalam go w pracy, był ogolny rechot :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o krowach było super!!!! pada u was? bo u mnie się coś tak zapowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pikne slońce i zimny wiatr ale i tak pogoda jesienna jest super:) właśnie sie dowiedziałam ze nasza głowna ksiegowa wynosi do domu firmowa kawe jacobs :):):):) 2 osoby ją przyłapały. Wszoku nieco jestem bo raczej mało nie zarabia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piekne sloneczko :) i sie nie zanosi na zmiany,ale zapowiadali na zachodzie jakis deszcz, to moze to do ciebie iv dotarło mysza- jakież sa powody tego zadowolenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki....stesknilam sie za wami widze nowa osobe....witaj sylwiak na razie zaleglosci nie czytalam wiec nie wiem co slychac, jak zwykle :( chyba moje dziecko nie bedzie lubilo komputerow bo mamusi nie daje posiedzec wczoraj dostalam goraczke i caly dzien lezalam w lozku, dzis juz lepiej, kuruje sie bo w piatek wyjazd na wesele....juz wszystko mam wybrane z ubioru mysza musze zapytac jasia ile by wzial za przegranie, tylko jesli bys to potrzebowala pilnie to niestety na dniach nie znajdzie czasu :( ale jak na pozniej to zapytalabym czy da rade zrobic i za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to śmiać z niej chce, bo ona ma tendencje do wynoszenia biurowych rzeczy do domu.Ostatnio latała po biurze i szukała rysików do ołówka dla córki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i musimy sie pochwalic ze minela nam 1 polowa ciazy i teraz nastepne 20 tyg przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - macie moze jakies linki do fajnych fryzur z krotkimi wlosami bo ja sie chce opitolic ino nie wiem jak... szukam pomysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×