Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Dziękuję Wam:D! Wiem, że nie odzywacie się do mnie gdyż ponieważ chcecie mnie nakłonić do tego, żebym się wreszcie poszła pouczyć:p A zatem obiecuję, że obejrzę tylko Ostry dyżur, wyłaczam TV, Was:p i się biorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka:P miałam sobie polkeżeć, ale tak się najadłam, że nawet leżeć mi się nie chce;) dobijam się pawełkiem:) dede, pawełkiem:P:P:P halooooo MM poszedł po paczkę, kochany jest, bo coś się na deszcz zanosi;) myszu, napisz co się stało, bo wszak o tym myslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinko, a Ty się ucz, bo musimy coś w warszawie opijać;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv.!!!!! ja mam ptasie mleczko Alpejskie - mam zamiar zjesc \"dolną półkę\":) mam nerwa takiego,ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu się kkkkkroi?????????? człowiek wyjeżdża na 3 dni i takie cyrki odstawiacie??? a co to za temat??? gdzie zginęły przygotowania :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, jak Ty to wyczuwasz, hę??? dlaczego masz nerwa? a, przypomniało mi się: skąd ja wiedziałam, że akurat Czigra zareaguje na moje pożegnanie? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nerwa,bo wkurza mnie tzw. druga część rodziny,którą sama sobie wybrałam:) Agniecha toż gadałaś z nami tu w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, już nie ma starego topiku:( cała \"nasza\" hisoria w śmietniku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, to zjedz se tę półkę;););) ciekawe jaką pogode na jutro zapowie zaraz cycata? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do pożegnania,to Czigra pewnie łapie się na dwie wersje:P:P:P i chciała nam to zasugerować:) kurcze mdlące te ptasie mleczko - mam warunki,zeby ta półkę wciągnąć wszak,ale chyba nie dam rady i pędzę do kuchni zrobic sobie herbate,zeby przepchnąć to,bo mi stoi w przełyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo pogoda na jutro bardzo interesuje kurę domową,choćby z tego względu,że musi wiedzieć czy jak wywiesi pranie to jej nie zmoknie:) no więc co tak przepowiedzieli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, ona by chciała się łapać na obie:D:D:D cycata zapowiedziała słońce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u kury domowej deszcz:( i czasami słońce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi wysłać zaproszenie na gmaila, chciałam tam zalożyć konto, a zaproszenie od myszaka nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi: nie podoba się: bujakiewicz - dobrze któraś określiła - chłopka :) grrrr cielecka - w sumie jakaś za chuda podoba się: brodzikowa cichopek mucha - grzyweczka jest SUPER, kolor włosów też :) lubię: dygant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co z ta mysza? mysza!!!!! mow co sie dzieje!!!! wszak cie widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prac czy nie prac? oto jest pytanie :D:D:D:D na razie zrobilam : spaghetti zjadlam spaghetti wykąpalam sie umylam wlosy wydepilowalam sie zostalo mi : wysuszyc wlosy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie dzieje tak sobie powiedziałam :) hmmmm mam trzy awizo a pogubiłam sie już dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kawałek opracowałm...ale Przyjaciele lecą to jak mam wszak spokojnie nad ksiązkami siedzieć:p Myszak ja tez Cię zobaczyłam mów co tam;) Ja tez bym zjadła takie jedno pieterko...chociaż w sumie ptasiego mleczka nie da się rzeczywiscie zjeść za dużo na raz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę kupić butki i chciałabym jeszcze torebkę :)) widziałam fajną, ale za 160:o kalino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×