Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no właśnie sprawa sie rypła chyba Myszu, to Wy sie juz niedlugo przeprowadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i naprawiło sie wszak! a wiecie że dzisiaj czuję sie jakoś tak szczuplejsza:) oczywiście nie jest to poparte żadnymi namacalnymi zmianami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza----juz???? super:) i odrazu tam sie wprowadzacie czy najpierw jakis remoncik?? pochwal zesz sie na maila gdzie bedziesz teraz mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszu, to co tak siedzisz cicho jak mysza pod miotłą:P?? Dawaj szczegóły... To mieszkanie new jest do reontu, w bloku,kamienicy,kartonie....no opowiedz zesz coś wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tu jak gdyby kurwa pracuje:P:P:P mieszkanie jest wyremontowane wstawiamy graty i będziemy sie dopiero zastanawiać co po kolei po swojemu robić nic nie wymaga remontu więc pomalutku będziemy i nie rzucać mi sie tu bo wszak musze skończyć ta opinię ażeby sie zrelaksować :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie :) bo nic nie mogłam zrobić, ani wysłać odpowiedzi, anie wejść ale mnie kurna gardło boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peephole
Psalm Dawida: ''Tych, których kocham doświadczam, bądź więc gorliwy i opamiętaj się. Słuchaj mojego głosu, słuchaj mojego głosu.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troche jestem zaspokojona przez myszowe wieści, ale kurna jak skończysz to czekam na dalsza relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mysza---jak gdyby:P no dobra..jak juz sie napracujesz to pisz tu ladnie wszystko co,gdzie,jak i dlaczego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest wlaśnie akcja szzukania talonów ze sklepu. Ten co przywozi twierdzi ze dał ale księgowa ich nie ma.Teraz szukają w śmieciacg pracowych a za chwile wybierają sie do kontenerów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie rozłożę, to mi te góry jeszcze bokiem wyjdą :o jednym i drugim bokiem :o muszę jeszcze dzisiaj trasę obmyśleć - początkowo miałam iść na mięguszowieckie i przełęcz pod chłopkiem, ale jeszcze pomyślę.... korci mnie przełęcz krzyżne i orla baszta... miałabym zamkniętą orlą perć... i niesamowite zakwasy w niedzielę :D:D:D:D:D i pewnie jeszcze w ponieziałek :D:D:D:D:D:D a poza tym, nie mówcie mi o górach, bo się nakręcam i nic nie popracuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, jak to zginęły??? ożeszorzeszki, ale dziś mam bieganinę:( ale wizę, ze coś słabo wam pisanie idzie;) myszu, ciesze sie, ze się przeprowadzacie;) będziesz miała więcej miejsca na robienie zdjęć;);) i nowe pole do popisu na mocowanie półek:D ja wczoraj widziałam ładnego golfika, granatowego (uwielbiam granatowe samochody) i dieselek, ale kurczę drogi jest:( tzn. nie jest drogi, ale na nasze możliwości za drogi:( sporo by nas wyniosły raty kredytu:( a już mamy jakieś tam raty:( Żabcieju, czy 8.500 za golfa 3 dieselek z 1994 roku to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka, życzę Ci,żebys szybciutko wyzdrowiała 🌻 kalinka, a jak sięd dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:p Jestem tu, bo...muszę czegoś na nieszczęście poszukać na necie:p:p Guśka, podziwiam Cię, ja to jednak wolę spokojny wysiłek nie wymagający ruchu:p. Np.leżenie na plaży z lodem w ręku:p. Ale już znikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivka, no kurde mialy byc a nie ma.Jest za to grzebanie w koszach.Masakra!!Ze tez nikt nie pomyslał ze takie rzeczy nalezy odbierac za podpisem.Przeca to kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalyna, nie drażnij kogoś, kto od 3 dni usiłuje siebie samą przekonać, że zapisanie się do klubu fitness, wydanie na to 190 zł na miesiąc i łażenie dzień w dzień, poczym powrót autobusem do domu jest przezajebistym pomysłem i świetną zabawą! Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo, dalej charczę jak stary traktor i mocniej kaszlę, ale może uda mi się wzbudzić tym litość komisji:p Dziękuiję Wam panenki za uwagę, zycze powodzenia jako doświadczona śmieciara w posdzukiwaniu tych talonów w smieciach, miłego dnia babeczki i w ogóle;). Oczywiście będę tu w przerwach zagladać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięuję ivka :) kalyna-kaszana-malyna-la dupa a ja się lubię wysilić, poczuć dreszczyk, przypływ adrenaliny nad przepaścią... mówiłam, nie wspominać, bo zamiast pracować, to marzę i jeżdżę palcem po mapie gór!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! la dupa (to mi się podoba najbardziej) łączę się z Tobą w pluciu zarazkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×