Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a ja ide sie polozyc bom sie objadlA:P musze wam powiedziec ze zrobilam dzis winiary pomysl na...pulpeciki w sosie smietanowo-pomidorowym bardzo dobre:) milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia ja te pulpeciki juz od jakiegos czasu robie - pyyyycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie probuje nowego ptasiego mleczka z wedla, waniliowego z galaretką w srodku :)) noo powiem ze calkiem calkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka.
Aga, ja jestem:) już miałam kompa wyłaczonego, ale coś jeszcze mi się przypomniało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozgryzam ukryte funkcje tlena i gg:) a wczesniej dede instruowała mnie z gmaila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię martę fox, chociaż ona taka bardziej młodzieżowa jest chyba:) a tej książki nie czytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubicie takie klimaty to polecam Monike Szwaje, pisze w podobnym stylu i z humorem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika szwaja jest super, a fox ma ksiazki i mlodziezowe i takie dorosle, ma fane opowiadania i wiersze, wlasnie ostatanio siegnelam po nia znowu tym razem po cos niemlodzieowego. Mam tez \"Nie jestem która wszystko zniesie \" super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem nudziarą\" jest the best, uśmiałam sie do łez czytając, w ogóle kobita ma niezłe poczucie humoru, które przelewa na papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie tego typu ksiązki, przez jakiś czas kupowałam książki z serii \"literatura na obcasach\" i \"literatura w spódnicy\" mam niezłą kolekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapiski stanu powaznego stateczna i postrzelona romans na recepte to takie lekkie poprawiacze humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nawiasem mowiac to Fox byla w poniedzialek u mnie w bibliotece :) tylko ze ja na tym spotkaniu nie bylam, bo sie jakos tak krepowalam, nie zadalabym jej pewnie pytania zadnego bo bym sie wstydzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×