Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

o nie, dzieki :) obejde sie bez moze ;) nic z ustaw zazwyczaj nie rozumiem i tak, poki mi ktos tego nie przelozy na nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"moja\" spoldzielnia jest jeszcze lepsza, bo czytalam ze balkonow malowac nie mozna, talerzy sat tez nie mozna montowac, drzwi jak chcesz wymienic to takie jakie sa polecane przez spoldzielnie itp itd. niby twoje mieszkanie a kurde g*&&^% masz do gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te izby to sprawdzę bo zapewne jest orzeczenie jakieś natomiast z okanmi mój kumpel miał tak: wymieniał okna, uzyskał zgodę i połowe kasy na okna!!! ponieważ gdzyż okno wewnątrz należy do niego a okno na zewnątrz do spółdzielni (tu akurat spółdzielnia) czujecie ???? czylion ma połowe każdego okna - ta połowe która jest w mieszkaniu a spółdzielnia ma drugą połowę :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle :O to jest kurde jazda! wicie, tak pytam o te izby, bo musze zlozyc do skarbowki takie oswiadczenie o mieszkaniu no i nie chce nieprawdy pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoldzielnia to wszystkiego zabrania, nic nie mozna normalnie bez ich zgody, okna, grzejniki itd. A my np wymienilismy okna bez zgody, bo jak sie tak rozejrzalam, to wszyscy co maja nowe okna, to maja inny podział niz ten pierwotny, a pirwotny byl bez sensu, jakies małe bezsensowne okienko w srodku miedzy dwoma duzymi, co za cep to wymyslil to nei wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
architekt mika, architekt. no mysmy wymienili na identyczne oko jak bylo. na razie jeszzce samowolka, bo jeszcze wspolnoty nie ma. ale w sobote jest zebranie wlascicieli, takze skonczy sie swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
architekt architek:D w budowlance robie wiem co pisze:D a jak im natchnienie przyjdzie to nic tylko za glowe sie lapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ić a ja idem do cukierni po ciasteczka :D niechaj mi dupa rośnie na zdrowie... co z tego że o nią dbam, że nie jem, nooo, ograniczam słodycze, ruszam się i wogóle, jak mi wczoraj sąsiadka powiedziała, że chyba przytyłam :( a ona jest przemiła i do rany przyłóż, więc wiem, że to nie był złośliwy przytyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie urządziłam w nowym pokoju, meble i wypoczynek nam przywiezli juz wczoraj , ale dzis dopiero wszystko przenisołam. dzis juz może obejrze kasete z slubu...ale sie ciesze :) gdzie mogę zmienić swój suwaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka-tez tak mysle, ale ja mam platnosci na dzisiaj na przyklad i jak sie spoznie to mi jakies odsetki dowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gorzej, faktycznie. \"jeszcze ręce dowalę\"- pamietacie te reklame? hehe, co krok to kultowy tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"stara\" reklama plusa, z kabaretem mumio, co mieli ukladac hasla reklamowe, amariolka wziela wszystkie fajne slowa i panu zostaly same dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa przyszły dwie paczki z allegro do domu a tam... robur !!!!! :O:O:O:O:O:O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde hanka, ja zmogłam sniadanie i normalnie zabralam sie za robote,ale mi to idzie jak krew z nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam napisać? Że właśnie przywlokłam z kuchni paczkę Delicji, które mam zamiar skonsumić? No co Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, zaopatrzenie w pracy to masz niezłe:D:D:D myszu, ja tego nie kumam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówi: przyszły dwie paczki musimy porozmawiać :D:D:D:D:D:D ja: otwóz i powiedz mi co przyszło szuruburuszuruburuszuruburuszuruburu robur: hmmm stanik ja: ok, jeszcze druga szuruburuszuruburuszuruburuszuruburu robur: kurwa stanik jeszcze rozumie a le po jakiego ciula kolejne okulary kupilaś ja: bo tamte zgubiłąm robur: przecież w samochodzie sa jakieś ja: tamte są niemodne robur: aha :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo dalej siedza nad ksiegami iso i juz mi to wszystkimi otworami zaczyna wychodzic. chyba pojde na konsultacje do kolezanki z rurkami z nadzieniem adwokatowym w srodku. mmmmmmmmm pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×