Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cieszem siem jak fiksssssssssssssss mówiłam ci wszak na gg że eny to cudna kobieta i gościnna a wszak kobiety w ciązy bez opieki nie zostawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, to poszalałaś!!!!! najbardziej mi się ta czarna podoba, super jest! i jakie ty masz piękne błyszczace włosy! i ta biała bluzka (gorset) śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wydalam jakies 3 stówy echhhh a wczesniej na te 2 pozostałe ponad stowe :) ale warto bylo, bo na imprezie byl szał mowie wam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kremowe spodnie to kupilam 2 lata temu :D:D:D dlatego ich nie pokazalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika widze,ze napad na osraj zrobilas:) tez podoba mi sie ta czarna kopertówa a co do włosów to może wkręciłabyś się do jakiejś reklamówki szamponów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zwalnia czy jak ty to tam mówisz nie rzutuje !!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ivka mi wspólczuła.... reszte wykreślam z listy kontaktów i więcej zdjęc nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - dzięki ci za twoją wiarę w moją osobę :D no jak bym mogła cięzarówkę zostawić samą w stolicy. Wszak miałam nadzieję, że będę mogła juz was przyjąć w nowym miwszkanku, ale niestety nie tym razem. No ale w starym tez się miejsce znajdzie :) Naciesze się niśką i będe mogła wam ją oddac w sobote i zając się tymi, których jeszcze nie dreczyłam swoim towarzystwem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki - moja skrzynka jak zwykle szerokim lukiem ominieta:( bylismy dzis nad jeziorkiem - chcecie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jej mówiłam napisz do eny napisz do eny kurde wiecie co przyjedźcie jutro na noc domnie co?????? wtedy ich nie będe musiała gościc bo wiecie o co chodzi JA ICH PO PROSTU NIE LUBIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NO NIE LUBIEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak powiekszylam to widze :P poza tym drink zrobil swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz, a przy nas spoko luz? bez majtek, seks i wszystko normalnie jak co dzień? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA zapomniałam że was też nie lubie bo mi nie współczujecie no cóż zadzwonie do mojej anuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy potraktowalam odżywka wax i po niej sa takie fajne :) a wczesniej szamponem timotei z henną, moze to tez cos dało, choc ja po samej odzywce takie mam dosc błyszczace a w ogole to juz mi sie kolor zmył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e przy was to zo innego może wódki i robur u danki i wieśka aaaaa dede masz tera jako imieniny???? bo moja daka na niedziele zaprosiła spox wino gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie nieśka joviśka też nie ma butów :P:P:P i nie będzie miała bo mi nie wspólczuje że nielubianego K i nielubianą K musze gościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joovi, u Ciebie tak jak u myszy jutro;) słoneczko i 21-22 st:D też możesz bez rajtek i bez majtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz, nie to nie :P:P:P:P:P a chcialam Ci wlasnie powspolczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wy się szykujecie na ten wyjazd jak na jakąś rewię mody. Tylko ja będę jak szara myszka wyglądała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaa nie wierzcie jej nie wierzcie ja z nia na drinkach byłam była odwalona jak koń w dożynki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×