Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

No to mnie na różowawy pasuje odcień natural beige, o ile fotka mnie nie myli. Kupię w ciemno, a co się będę po drogeriach przesmradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za niewdzięczna, nieelegancka wsiowa fotografka :D:D:D:D no a teraz juz mam thunderboomer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko, mojego meza magda m. tak wciagnela, ze nie ma szans przed koncem zaczac \"swirowac\" ;) ostatnio byl bardzo zawiedziony ze nic sie wlasciwie nie wydarzylo w odcinku a wszak on specjalnie cos tam szybko zrobil zeby se legnac ze mna i obejrzec magdunie zenada, zenada!!! dobrze ze na m jak mdlosci kurwami przynajmniej rzuca, bo bym zwatpila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam erotyk 1 (slownie: jeden) bo byl gratisowy do madrej gazety naj bodajze:D i meza tez jednego - ale jakiego:) dobra - na razie mowie nara, pedze na msze tzn do domu - co ja gadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o tobie czigro i o tym że natural beige będzie dla ciebie dobry a wiem to gdyz ponieważ kupiłam go kiedyś przez pomyłke :O:O:O co zaowocowało tym iz musiałam kupić drugi w odcieniu 07 i wymieszać je ze sobą ale trzeba przyznac że wyszedł kolor idealny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv, gorzej jaby \"Klaun\" tak na Ciebie działał... :D Bo ja jak się na Ryśka zapatrzę, to mnie się współżycia odechciewa na rok! Nie, pan Daro przyniósł (a raczej zdołał donieść, bo po drodze baby w innych biurach wykupiły) 2 kurtki typu płaszczowego, w tym jedna jak na starą babę nie-damę, a druga w rozmiarze 44, za co obraziłam się na śmierć. Czy ona mam mnie za 60-letniego grubasa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kurna kupuję ten naturalny beż, jakem najbielszy człowiek 3miasta!:) Znaczy teraz jestem po wakacjonen opalona, czyli wyglądam jak przeciętny ludź i nie pokazują mnie palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, no ja bym się już z Darem nie kumplowała:P uciekam do domku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro nie jest już moim przyjacielem, o nie! Podkład nabyty, jako i tusz do rzęsów, ale będę piękna, kurna tej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms od mysz (kurna, wariatka z niej) wszak gdy moj szef mowi: idz dziecko do domu ja nie czekam az przypomni mu sie ze jeszcze cos ode mnie chce jeno bioretorebke mowie dowidzenia i spierdalam. zaowocowalo tym iz jestem juz w tramwaju i udaje sie na poczte. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest. a ja tak mysle i mysle i mysle nad tym gulaszem o bobie bobie, 2 godziny roboty jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jak rzygam, to całą gębą, delikatnie nie potrafię;) Ileś Ty tych rurków wtrząchnęła?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drugi raz :D jestem - mam plan miasta warszawa:D byłam u dentysty robiłam siusiu chyba ze 100 razy:P:P idę jeść a potem odebrać awizo:P i poszukać buciki:):) czy kalyna się uczy???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mówiłam wam, że jestem cała owłosiona mam krzywe palce :P to nie wszystko>>>>>:P:P:P wiedziałam, że jestem dziwna.................:P:P dzisiaj dentystka odkryła że mój ząb - ma uwaga 4 kanały:P:P:P:P niby rzadkość :) i na fotelu spędziłam 50 minut :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Twoje owłosienie przypomniało mi, że miałam Miki zapytać - co Ty tam dziewczyno co drugi dzień tak pracowicie depilujesz? Bo przecież depilatora używasz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak czigro mój ząbek 2 razy zatruwałam i dzisiaj nie bolało :) ale przez 50 minut straciłąm ok o,5 litra śliny, która wyciekiwała na ręce p. doktor, potem na mój podbródek i za dekold:P:P a język sztywniał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia---:D kurde ale u mnie leje:O mam nadzieje ze w sobote bedzie pogoda bo inaczej zamarzne na tym weselu a konkretniej na slubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojo, ojoj:o Dlaczego czas tak szybko mija:o. Ja po prostu nienawidzę się uczyć definicji, tj.czegoś dosłownie słowo w słowo, ja się wszystkiego naumiem ale na logikę, więc mi definichy nie wchodzą:o. Jeszcze spróbuję, ale jak nie to pierniczę to, powiem co wiem:p Uczę się czterokanałowcu, uczę:p Wypiłm Red Bulla i ... od razu zachciało mi się spać:p. No więc się zdrzemnęłam 15 min, obudził mnie przed budzikiem mój własny jakiś taki krótki jęk:o:p. Rany, pierwszy raz mi się to zdarzyło:p No widzisz niesia, nie tylko ty z tymi swoimi czterema kanałmi jesteś wyjatkowa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, babki, pieniądze od Was (Szysz, Marcy, Han) wpłynęły;). Kurde, musicie mi ufac nie ma co:p:p:p:p:p No dobra, jak już mam pieniadze, to powiem Wam, że jestem starym grubym barmanem naciagaczem z wioski Kozie Trąbki i za pieniadze od Was zakupię sobie dojarkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×