Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cholera, Kaśka, ja myślałam że Ty o tych na głowie :D:D:D:D nie nadrobiłam zaległości i nie jestem w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobilam sobie drinka i nadrabiam zaleglosci w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie straszyli,ze po 3 mies.,pozniej po 6 mies. zaczną wypadać włosy i nic takiego się nie działo powiem wiecej od ponad 3 mies. nie faszeruje sie juz witaminami i tez sie nic nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga wlasnie na nogach to dorastaja z zawrotna predkoscia:P ale z glowy spadaja jak liscie z drzew... podobno te co zaprogramowane na wypadniecie i tak wypadna... no ale obserwuje od paru dni ze intenywnosc wypadania zmalala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet na początku, w trakcie i teraz nic nie borę i nie brałam, ale po 4 mies. mnie kryzys dopadł :o teraz mi odrastają jak szalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i tak oto ja tez sie dałam wkręcić w dyskusję na temat wypadania włosów:) ale ze 30 stronic temu Kasia rzeczywiscie wspominała,ze zaczely wypadac jej wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zarlocznie wchlaniam bulke, bo nic nie jadlam od sniadania, no i juz zdjecia spodnicy zrobilam przy prasowaniu :) czarna z nialym haftem- taka dosc zwykla bym powiedziala ale ze kupilam 3 bluzki to jakos zeby nie zaburzac rownowagi, musialam kupic spodnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, mi też padł depilator po 10 latach i kupiłam nowy:) ale tamten był lepszy, z wypasem, ten to wersja podstawowa i jakiś głośny jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pogodę zapowiada okularnik:) u mnie gorąco;) u kury domowej słońce z deszczem:) dede, a jak było dzisiaj, sprawdziły się przepowiednie cycatej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki co tu dziś słychac? ja nie miałam już siły i wrócilismy trochę wczesniej. Salon już prawie skończony, przedpokój jeszcze raz do pomalowania i cała sypialnia. Myślę, ze uda mi sie do niedzieli wyrobić :) Ale nadal nie wiadomo kiedy będziemy mogli się przeprowadzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv.!!!!! właśnie miałąm Ci powiedzieć,że się sprawdziły!!! od rana było dosyć pochmurnie,ale ciepło,a poźniej troszkę popadało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, innych obecnie nie używam;);) a pogodę u myszyska przegapiłam:( ale jak okularnik znowu będzie, to sprawdzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - ja mam philipsbeauty satinelle super sensitive, taki jasno różowy z nakładka masującą. Mam go już jakieś 4 lata i bardzo zadowolona jestem. Moja siostra ma ten z lodem, ale mówiła że taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okularnik mówi, że u myszy słońce i 21 stopni:) dede, w sobotę możesz robić pranie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, chocbym nie wiem jaki super byl depilator to ani pach a juz na pewno bikini nie odwaze sie nim robic... brrrrr jak pomysle ze ma byc w takich miejscach uzyty normalnie ciary mnie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja pach się boję, a bikini kiedyś próbowałam, ból... brrrr... ale może specjalnym depilatorem tak nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j atargam bikini i nogi ale pach brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nigdyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×