Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem:) idę na obiad;) Kalinka, ja ten jęk miałam ze 2 razy, dziwne to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja nie jestem kochana i właśnie piszę do Ciebie uczysz sie jeszcze???? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam \"Informatora\", super film! Kalinko, podobają mi się Twoje dobre chęci i dobra wola:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, kupiłam dziś sobie lusterko metalowe, podwójne, za 7,90 w zwyczajnej drogerii:):):) muszę sobie ubranie na jutro przygotować, bo od razu po pracy impreza;) zapowiedziało się 17 osób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? bardzo ryzykownym jest umawiac sie na miescie, na przyklad do kosmetyczki, po pracy, o takiej godzinie ze ma sie przedtem jeszcze godzine-dwie wolnego czasu... oj bardzo niedobrze.. mozna na przyklad zbładzic do jakiegos sklepu z ciuchami i wydac tam pieniądze na chleb przeznaczone oj mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...kotki dwa niech już Julka śpi raz dwa... aaa... kotki dwa i niech mamie spokój da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra- moje bystre oko dostrzeglo twoje niedyskretne zapytanie odnosnie stanu mojego owlosienia :D otóz spiesze doniesc, ze w celu posiadania idealnie gladkiego ciala musze ten proceder uprawiac co najmniej 2 razy w tyg :) a pomiedzy to tak czasem mnie najdzie zeby sobie poprawic, zeby potem w tym drugim dniu w tygodniu nie meczyc sie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mika trzeba sie było młodszej koleżanki poradzić :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide prasowac :) bo jutro chyba sie przyoblekę w nowe nabytki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika masz z owłosieniem wszakże tak jak ja :(:(:O strach pomyślec co by było gdybym goliłą chyba dwa razy dziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja bym sie zabiła jakby nagle wycofali ze sprzedazy depilatory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo:O:O:O a ja włąśnie musze wymienić mój staruszek ma juz 10 lat i zaczyna dziwnie świszczec hmmm dobrze że mam jeszcze podgrzewacz do wosku .... masakra z tymi kudłami kurde w dodatku to zajmuje jednak troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ivka :) monż mi kazłą pozmywać - jest to uczciwe, bo on sprzątnął i gotował - ale z cholerę mi się nie chce :P wykręcę się przeziębieniem - powiem, że się położyłam i usnęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi w ciazy kudly nie rosly:) mialam prawie cala ciaze z nimi spokoj:) ale za to po ciazy to nadrabiaja i rosna na potege 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj Kaśka do 4.-5. miesiąca - nadejdzie kryzys i zaczną Ci wypadać na potęgę - niestety, ale potem odrosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nie obrazimy sie jesli te nowe nabytki nam łobfotografujesz:) moja mała padła podczas jedzenia:P zrobiłam jej dzisiaj dzień dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×