Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no nawet dosyć żeś wybrnęła:P:P:P:P:P ciekawe czy te lokatory jutzrjsze sie odwdzięczą :P złudne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa gol dla wisełki będzie dogrywka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ivka wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro musze isc do pracy chociaz na polowe dnia bo jest ostatni dzien miesiaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - w tym mieszkaniu i w tym zapyziałym mpiekarniku nie mam zamiaru nic robić. Wszystko mnie wkurza w tym mieszkaniu. jest totalny burdel, no ale musze ogarnąc skoro mam miec gościa :) Musimy wywieźć stad parę gratów. Ale przeciez jak sie przeprwadze to przyjedziecie mnie odwiedzić to wam wtedy coś upichce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez cos planuje w dalekiej przyszłości dla was!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się z wami gada, ale już zmykam. Misiek mój już spi - tak mecz go zainteresował :p wszelkie info na temat spotkania, terminów, godzin itp. poprosze na @ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już nikam :o do jutra :):) ale fajnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kalino🌻🌻🌻🌻 JUTRO TRZYMAM ZA CIENIE KCIUKI :):):):):):):):):) MĄDRA Z CIEBIE DZIEWCZYNA I NA PEWNO SOBIE PORADZISZ !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 daj znać smskiem jak Ci poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat w wiadomosci.o2.pl Problemem jest także to, że obserwujemy już nasycenie rynku katechetami - wyjaśnia rozmówca \"Głosu Wielkopolskiego :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz spadywuję:) jutro mnie moze nie byc,bo mamy tutaj małe zamieszanie:) kris organizuje dni kukurydzy (:) ) i przyjadą jego dyrektorzy,kierownicy,klienci,ktorych bedę musiała podjąć na kafie także Iv. jutro kawa beze mnie:) no i moze jutro przyjda kolejne 2 paczki z alergo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dede, jakoś jutro przeżyję bez Ciebie;) dziś też przeżyłam:P:P:P to chyba idę, co tu będę sama;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem... umiem oś:p Będę mówić szybko, zeby mi nikt pytaniami pobocznymi głowy nie zawracał, alebowiem gdyż nie byłoby to wskazane:p:p Mam rozwolninie:p...piję Red Bulla dla jasnosci umysłu i jeszcze jedn pytanie muszę powtórzyć... Bardzo proszę o godz. 8.15 - 9.15 zacisnąć kiciuki, wrzucić nietoperza, liść bananowca, włos krowy i oko jaszczurki do wielkiego gara i odczynić stosowne modły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalyno 👄 masz rację mów szybko !! :) będę mocno zaciskać kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!! :) masz to jak w banku :D POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!! 🌻 WIRTUALNY KOP W TYŁeCZEK ;) BUZIAK W POLICZEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Kalynka już pewnie obgryza paznokietki ;) Niesia a Ty dospac nie możesz??? rozumiem że ja zaglądam o tak nieludzkiej porze jaka jest środek nocy ale Ty??? ;) daj dziecku sie wyspać ;) nie wyspałam sie 😭 niby spałam długo bo ponad 8h ale teraz mi sie ziewa okrutnie :-0 zaraz przyjdzie praktykantka to zwale na nią robote a sama pójde pokimac na krzesle :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuki za kalyna zamowione, bede trzymac. no i czy udalo mi sie cos zalatwic? nie. musze isc w poniedzialek jeszcze raz :O wczoraj misiek pomalowal sciany na sliwke, wprawdzie z gruntem farba wymieszana byla, ale jakze tam bedzie pieknie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i se nie pośpie na krześle bo praktykantki bark :-0 chyba zaspała :-0 albo ja o czymś nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm właśnie dostałam od niej smsa że bedzie na 12... kurde, to teraz praktykanci sami wybierają sobie godziny praktyk????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kciuki za kalinke zacisniete :) a ja dzie wbilam sie w nowe ciuchy, ubralam te czarna spodnice i do tego kremowa bluzkę, ktora nabiera stosownego wygladu jak sie pozostawi pierwszy od gory guzik rozpiety :) to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:):):) Kalinka------>trzymam kciuki za obrone,zeby poszla jak najlepiej!!!!bo ze zdasz to jest przeciez pewne!!!!!!!!!!!1powodzonka🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Kalyno, trzymam kciuki ino mi sie skrzydło nietoperza zapodziało ale git bedzie!!Dal Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×