Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a ja dziś przed imprezką:) i nie chce mi się pracować;) i mysz przed imprezką i wspólnym nocowaniem:P:P:P kalinka, będziemy dziś opijac twoją obronę:) a joovi dziś w pracy, joovi, trzymaj się:) hanulka, kiedy zdjecia???? i co z telefonem, już w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivko ivko jak ci sie kolor podobal (znieksztalcony przez marnosc aparatu w telefonie?)???? alez bedziemy miec szalone miekszanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ivko czy telefon w porzadku. ostatnio trzymak 4 dni :O zawsze to lepiej niz 2. zobacze jeszcze- no nie chce go reklamowac bo zostane bez telefonu na 14 dni a potem mi jeszcze zarzuca ze zepsulam sama baterie i anulkuja gwarancje- oni tak lubia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka ale jak reklamujesz telefon i go oddajesz do naprawy to dostajesz telefon zastepczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie obronila???? zajebiscie szybciutko!!! super 🌼🌼 kasia, wierz mi- nie zawsze, a wrecz bardzo rzadko :O zalezy od gwaranta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO WIELKIE GRATKI DLA KALYNY 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 ja tez dziś w pracy w nowych ciuszkach :D i butkach :D i coś jeszcze chciałam napisać ale przyszedł kiero i zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po raz pierwszy na nowym forum :) Cześć Zdążyłam przeczytać ostatnią stronę Kalinka- GRATULACJE 🌼 Dziewczyny proszę powiedzcie w skrócie co się ostatnio zdażyło , która nowa w ciązy :) itp. - nie jestem w stanie przeczytać zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kalinka miala obrone kalinka moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a my dzis wyjezdzamy bo jutro idziemy na wesele, troche z dzidzia sie pobawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się... PROSZĘ MI TU O ŻADNYCH IMPREZKACH NIE WSPOMINAC BO JA DZIŚ SIEDZE W PRACY DO WIECZORA A JUTRO OD RANA DO NIEDZIELI RANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulu gulo, chyba nic nowego sie nie wydarzylo, niewoele stracilas ;) :P poza oczywiscie rozlicznymi smiechami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka, no ja własnie nie bardzo ten kolor widziałam :(:(:( ale jeśli jest śliwkowy, to mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Jesoo ale mgla, normalnie jakby sie komus mleko rozlalo i ja mam dzisiaj isc do pracy?? nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv, no tak mi sie wydawalo ze go widziec nie bedziesz :D ale i tak wyslalam bo taka bylam podjarana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka-alez ja Ci gratuluje :) wiedzialam ze sobie poradzic. Przyjdz tu szybko i opowiadaj co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKA!!!! 🌻 gratulacje :):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 super ze masz juz to za soba !!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze moj misiek ostatnio mniej jezdzi autem, ale mgła paskudna to fakt nic mi sie nie chce, wczoraj odwalilam mnostwo roboty,a dzis jestem wypompowana, zwlaszcza ze jest piatek aha, ide dzis na tenisa z mezem, bedzie mnie gonił po korcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee nie było nastroja ale dzisiaj porzmawiam hanko obiecujem i wyślę ci esemes❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurraa, zadzwonili do mnie z pracy, ze nie musze dzis tam lezc :) dopiero w poniedzialek. Jakby bylo cos pilnego to sami zadzwonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovi- no to ekstra :) u nas polowa dziewczyn na szkleniu, siedzim tu same, cicho, mgła za oknem, telefony dziwnie rzadko dzwonią.. nuuuda poszlabym do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pracodawca może bez wiedzy pracownika zainstalowac program szpiegujący: co robi, na jakie strony wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×