Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hanko niestety wode mineralna, bo w pracy niewskazana jest ochota na seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie może gdyby Cię tak najszło, to zebrałabyś dzięki temu chętnych do uczestnictwa w tym szcześcianie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, a gdyby tak nabyc droga kupna te kulki takie co to sie je w ciasna wysportowana cipke wsadza, 2 piffka lub drinczek, to i w pracy mogloby byc ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, hanka, a potem by poszla fama ze w naszej firmie jedna taka przez telefon zalatwia sprawy przyziemne glosem jak z linii 0-700 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc krótko: liczyłam na więcej;) ale miałam jedną taką sytuację, że się ruszyć nie mogłam, bo powaga chwili wymagała ode mnie powaznej miny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:D chociaz jak je się tak dłużej ponosi, to działają porządniej;) a sama świadomość, no wiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczujecie ten obciach jakby ci tak np. u szefa wypadla??? heh a szef jako dzentelmen w swe wyoielegowane palce wziac by raczyl i podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sex shopie, poszłam z koleżanką, udawałyśmy profesjonalistki, w końcu cos wybrałam z propozycji sprzedawcy;) kosztowało mnie to 50 zł i:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv, błagam, nie aplikuj sobie nic na spotkanie, bo nie będę wiedziała, czy uśmiechasz się do mnie, czy właśnie masz orgazm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesjonalistki, czyt.: poczytałam o tym wcześniej w sieci i bez skrępowania konwersowałam ze sprzedawcą;) Czigra, ostatnio jakoś kulki zapomniane za kosmetyczką leżą;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wygląda Twój miernik? Bo mój ma dziubek o średnicy jakiegoś jednego mm, więc przepastny narząd płciowy nawet nie wyczuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wymienialiśmy taką rure na zewnątrz okna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×