Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hm, nie chce mi sie do banku isc po kreditcard ale jak nie pojde r\\to nie bedzie wkrotce za co zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kurde mam 5 stron do nadrobienia ale to nic wiecie co????? przyszly moje kozaki sa super super super fajne jestem zaskoczona,bo sa takie mieciutkie i fajnie ocieplone w srodku balam sie ogromnie zamawiac z neta,bo ja nosze rozmiar od 36 w porywach do 38 i balam sie,ze bede musiala odsylac i zamieniac,ale jest GIT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede -fajnie że są fajne :) ja mam podobne, tylko całe gładkie jak jedne z wojasa, czarne, wcześniej miałam rude - to już druga para, tak je lubię na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do domu, bo mi odbija, mózg mi zlasowało, oczy mnie aż pieką, mam dość na dzisiaj. idę się napić piwa, dziecko mi płacze z powodu zębów, więc się muszę znieczulić jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha:) to ja:) powinnam teraz jechać pociągiem, ale nie nie nie:D odwiózł mnie mastercard i jestem wcześniej w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, Ty ryzykantko! ciesze się, że się udało:) a może masz ochotę na pawełka? albo flipsy czekoladowe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, o depilacji zapomniałaś;) Magiczne masz te pory kąpieli, hehe. 3 x dziennie dokonujesz ablucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe czigra depilacji dzis nie robie, moze jutro :D a kąpiel to roznie,ale po pracy czuje sie jakas taka nieświeża, no to ide pod szybki prysznic, zwlaszcza jak myje potem włosy tak jak dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki śniło mi się dzis ansze spotkanie - siedziałyśmy wszystkie przy jakims dziwnym stole, normalnie jak na weselu i strasznie dużo nas bylo - jakies dziwne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc eny :) no to juz calkiem niedługo, nawet rzekłabym - pojutrze! o matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszak na studiach przyjaźniłam sie z Dominiką wszak teraz mieszkamy przypadkiem w tym samym bloku wszak od 8 lat chodzi ona z fajnym chłopakiem i wszak jest w ciązy wszak w szoku jestem no plaga jakaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... mysz ! :) no toż to plaga, to fakt! w moim otoczeniu również sie to rozprzestrzenia, niedługo nie bede miala z kim sie piwa napic i też zajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Jezu ale mam zaleglosci w czytaniu przez to ze nie moge czytac w pracy :) Co do ciazy, to u mnie w pracy na produkcji az cztery panie wlasnie zaszly w ciaze..., a w biurze u nas jedna juz urodzila, a druga ma termin na sobote. Plaga jakas :) Jak Wam sie podoba moja firanka? Dzis patrzalam z dolu jak to wyglada i mnie sie baardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka jovii baaardzo nam sie podoba, przez ciebie jak teraz patrze na swoje to mnie trzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×