Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

papugi jovi - hehehheh ale sie usmialam z tekstu co poslalas :) ten tekst na koncu : \"i moj ulubiony: pierdolnac obrazek na sciane\" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva !!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tom się zgodził :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jedziemy razem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babkii:D!🌼 Szkolenie było fajne, z zarzadzania czasem i organizacji swojej pracy, jadłam, piłam (coca-colę i bejlejsa:p) i tak dalej:D! A w domu zastałam totalny syf mimo wyczyszczonej wykładziny, brak żywej duszy, za to ozywione kotlety, które zostawiłam Maćkowi do usmażenia sobie:p Znalazłam tez w lodówce kilka woreczków foliowych tak napuszonych skrzetnie, ze juz się nabrałam, że coś se zjem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozna tyle stron zapisać:p Czy ktos mi powie w skrócie co się tutaj działo??? Jutro mam wolne!!!:):):) Ale nie tak znowuż bardzo, alebowiem musze iść na paznokcie, posprzątać caaaaały dom, baaaardzo porządnie, itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wolne:P tzn mam praktyuki ale mam nadzieje że nie będę miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zara muszem depilację zrobic wszak mam spac z damą w jedny łożu nie udało mi sie schudnąć więc zobaczycie wieloryba jutro wsiadam w automobil i jedziem z marcy do hanki yam pijem wino i idziem spać wstajem w nocy i jedziem do śląska witam sie z kasza, daje jej mężowi moje majtki i jedziem do warszwy na demonstracje z młod. wszechpolska potem sie uwalim i spowrotem do pociaga potem noc z kaszanką potem śniadanie potem ciapżg do krakowa i potem do rodziców jeszcze kurwa co za weekend a założe sie ze nikt nie jechał z krakowa do warszawy przez bielsko i katowice :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia:D to super!!! dowiedz się jutro wszystkiego z biletami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie muzyczkę zgrywam na drogę:) mysz, toż to cała pielgrzymka:) dede, jedziesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwaaaaaaaaaa zgubiłam dzienniczek aplikanta o żesz w morde kaszo nie sprzątaj i tak maciej narobi w sobote burdelu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam dłuugiego maila niesia- super! fajnie ze jednak jedziesz:):) mysza- no masz zajebiscie rozplanowany weekend, zwlaszcza mlodz. wszechpolska brzmi zachecajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zrobiłam sobie peeling depilację wróciłam od kosmetyczki a jutro paznokietki :) alem siem cieszem :D a dede jedzie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysk mi sie łuszczy nad górną wargą mam dwa megawulkanydżordże na policzku mam wzdęcie słowem kurwa nie powinnam jechac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza nie martw sie, ja dostane okres i bede wzdęta,obolala, z pryszczami na gebie, ktorych nie zalecze, a juz mi wyłażą i bede musiala latac do tych knajpowych kibli co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza a mnie jasna cholera tak pogryzł komar, że szok i to jeszcze na policzku też wyglądam jakbym miała jakiś wulkan i do tego ta grzywka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto bierze aparat?? co za goopie pytanie :P:P WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak myślem, że wszyscy taką imprezkętrzeba ofotografować z każdej strony:P:P mika nie przejmuj się ja pobiegam z Tobą wszak co 15 minet jestem w kibelku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogem wziac aparat :) dede o ile pamietam niestety wspomniala ze nie jedzie 😭 a ja wlasnie jem kanapke z czekodżemem i zapijam to winem od wuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieska- to bede miala towarzystwo , bedziemy sobie nawzajem drzwi pilnowac :D:D:D kurde! dziewczyny!!! JAK JA SIE CIESZE ZE MY SIE ZOBACZYMYYYY!!!! YUPIIII :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa sie skomplikowala i mam nadzieje ze mnie nie zabijesz odwolali nam jutro zajecia do godz 18 bo jest inauguracja roku akademickiego czy ty mi wybaczysz ze ja sie jutro nie pojawie w krakowie??????? jak chcesz to przyjade tylko po ciebie bo mi sie na zajecia na 2 godzinki nie chce jechac nie obraz sied pleaseeeeeee tak mi łyso ze nie wiem........ nie gniewasz sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo a ja chcem dokładny, szczegółowy, wręcz szczególikowy opis tego co się działo!!!! oczywiście potwierdzony zdjęciami od każdej z was ;) a Dede zostaje bo ktoś mi musi towarzystwa dotrzymać skoro nie jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×