Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

jestem marcy zaraz zapuszcze skype zaraz pisze umowe na wystep grzesia turnaua na naszej uroczystosci takiej jednej. ciesze\\\\ sie ze bedzie on akurat wystepowal, bo go uwielbiam! no i ciesze sie ze pracuje wtym biurze!!! widzicie jaka roznica jest teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajowsko Hanula ze Ci pasi robota bo to połowa sukcesu jak czlowiek idzie do pracy z przyjemnościa (mniejsza lub większa):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilam sie do fryzjera:) ale na czwartek dopiero... jakos wytrzymam, choc moglabym juz dzis isc bo humor mam kiepski a nie wiem dlaczego... slonce swieci, piatek a mi jakos dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasi pasi, tylko wymaga czestego brania nadgodzin. ale jesli w nadgodzinach odbywa sie bankiecik, to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie chcialam umowic do kosmetyczki na regulacje brwi, a pierwszy wolny termin miala na przyszly tydzien. Tak wiec przyjade do was wygladajac jak Seweryn Krajewski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehehehehehehehehehehe mika, nie grozi ci to raczej :) bosz... zaczynam sie stresowac, bo wy sie tym spotkaniem tak przejmujecie, jak wyborami miss world co najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak fajnie jak można się wyspac i nigdzie nie spieszyć :) agula - 40 tyś to małe piwo :) chciałabym miec tak mały kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od 4 do 7 pln, a w tym zakaldzie jest drogo- to tam gdzie robilam frencha za 35 pln, zaplacilam za brwi 7 pln!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocje przed spotkaniem niemalże takie jak przed ślubem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jutro bedziecie mieć emocje spotkaniowe ja mam spotkanie mieszkaniowe :). Szkoda ze mnie nie bedzie.Prosze o maxymalne użycie aparatów. A spotkanko nastepne w Kraku to na wiosne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo heheh a najgorsze jest to ze ja caly tydzien nie mam sie kiedy wyspac i jutro tez sie nie wyspie, wiec ja juz to widze jakie ja bede zombie w tej w-wie jeszcze po podrozy :) po 1 drinku, czy tez piwie padnę wam tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak najbardziej agula w kraku spotkanko trzeba zrobic :) jak tylko sniegi zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krakowa też bym z chęcią pojechała;) dla mnie to wszędzie daleko:( że ja na takiej prowincji mieszkam, gdzie tylko język niemiecki słychać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkurzać mnie. Następny meeting na północy, w Sopocie na ten przykład. Cześć. Czy są wśród Was autoodkrzaczaczki? Oprócz mnie, oczywizda. Ja tam lubie sobie brew powyrywać samodzielnie. Innym też. Jak chcesz Mika, to Ci to mogę we w knajpie na stole uczynić za gratis:) Dede, jechać to my na pewno jedziemy, ale jak się okaże, że do W-wy wjechać się nie da (słyszałam też o jakichś objazdach przez Elbląg), to spasujemy i bezpośrednio nach Otwock jadziem. Chociaż Ty w charakterze pasażira byłabyś motywacją do przezwyciężenia wszelich utrudnień. To taka mała sugestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czigro, ja sama sobie skubie wytrwale (acz nieregularnie, bo zapominam ze mam brwi gdy mi grzywka urosnie i zasloni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś czesciej codziłam do kosmetyczki - teraz sama się odkrzaczam, chociaz jak hanka - nieregularnie. Tylko, że ja grzywki nie mam więc mi nic nie zasłania. Ale przyznam, że za bardzo tego nie lubię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra - na 7 żadnych remontów ne planuja więc mi tu nie ściemniaj, ze się do Wawy wjechac nie da. A w Elblągu to w wakacje remont był - owszem, no ale chyba już skończyl. A nawet jeśli nie to poswięcic się możecie, coby na zlot dotrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eny, wczoraj mnie luksusowa przestrzegała, bo sama jechała w zeszły piątek i mówiła, że 2 h dłużej jej to zajęło. Więc bojam się, że nie na 11 zdążę, ale na 21... Ale wiadomo, że zrobię co się da i co w mej mocy, a moc moja jest wielka niczym rzeźba mej głowy z błota wykonana i pozłacana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: sa u nas robotnicy, przeciągi są takie, że mnie zaraz zza biurka zwieje:( kurde, ja nie chcę się przeziębić:( niesia już ma bilety:D:D:D i pracowac to mi się straaaaaaaasznie nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy ok. 5.00. Nad ranem:) (\"może dzień przyjdzieeee, może mnie odwiedzisz\" - znacie SDM? harcerki powinny znać) Aczkolwiek będę próbowała wybić ten pomysł z głowy memu menżu, bo to nieludzka gadzina jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brwi zawsze robilam sama,ale tak je sobie nierowno zjechalam ze poszlam przed slubem do kosmetyczki, to powiedziala ze szkoda ze nie przyszlam rok temu :) teraz chce mi obnizyc jedna brew, zeby zniwelowac troche asymetrię, a w tym celu muszę je zapuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: Jakbyś nie była taka chuda i wkurzająca tym mnie, nic nie byłoby w stanie zwiać Cię z biurka, nawet Katrina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×