Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ja też nie, przez chwilę próbowałam, ale jak dla mnie - ckliwa. jedyny wątek który mi się podobał, tto ta sekretarka i prawnik, wojtek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja dyżuru nie oglądam, magde owszem, ale to dlatego, ze nie ma lepszych polskich seriali, które to polskie lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz oglądam mecz, w którym to wisła \'szczeliła\' gola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś abstynentka, tylko colę mogę nalać, bo wczoraj po nalewce tak mnie głowa napieprzała, że nie mogłam w nocy spać;) ale zdrówko colą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nalewka to niebezpieczna rzecz :D ja sobie martini popijam :D pyszniutkie :) miśka nie ma, julka jeszcze kima, potem dam jej kaszki, wykąpię i naleję drugą lampkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, cos twoja tempka szaleje:) u mnie program wyznaczył owu nie w tym dniu, na który ja stawiałam;) i się chyba z nim o te datę policytuję:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ide do kuchni wstawiac leczo bede zagladac iv- mi sie wydaje ze to po prostu nei byla owu, ze to za wczensie, ja mam wysokie tempki zwykle powyzej 36.4 okolo 36.6 a ten sluz to przypadek widocznie. No nic. Czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, czipsy o smaku pieczonego ziemniaka są... bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki! mam nadzieje ze u was wszystko dobrze, niestety zaleglosci nie czytam bo nie dalabym rady...chce ktos zobaczyc jak sie rozrosłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek ja chcem zobaczyć jak się rozrosłas :) przesyłaj foty!!!! ja miałam w poniedziałek usg i lekarz powiedział że na 80% będzie dziewczynka!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek juz śle.....a ty jak sie czujesz? u mnie tez tak lekarz powiedzial ale nic pewnego na razie :) przeslij mi swoje fotki jak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek posłałam ci... dobrej nocki zycze, szkoda ze wieczorami tak was mało :( zycze wam jutro fajnego dzionka :) pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek jak narazie samopoczucie dobre...o wiele lepsze niż na początku ciązy, tylko czasem męczą mnie bule brzucha i takie kłucie przy wstawaniu no i zgaga wieczorami...ehhh ale czego sie nie wytrzyma dla maleństwa...a najgorsze dopiero przed nami... nie mam fotek bo te które miałam na kompie skasowały się po tym wirusie co mi sie wpakował, a nie miałam ich na płytce :( jak uda mi sie namowic meza to zgra mi fotki ze swojego telefonu...ale to troche potrwa... dobrej nocki zycze :) wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) znowu zapomniałam komórki 😭 Kalinka, to MM mi kupił;) jemu też nie smakują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, jeszcze nie widzialam,bo sprawdzalam o 7.00 :D ale zaraz lookne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mika, mialam cie spytac- jakimi warzywami ta kolezanka obklada kuraka? zainteresowalo mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×