Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no mika, ty to masz doswiadczenie. ale powiem ci, ze z piekarnika tez wychodza pyszne, takie ronomiernie miekkie. jak sie je dzien wczesniej w jakiejs zalewie pomoczy... mmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. ja nogi nawolę :P dusić czyli na masle i wodzie w garnku pod przykrywką - pychotka 2. caprese kroisz mozarelle ( nie wędzoną) na plastry oraz pomidor w pastry układasz plaster pomidora, plaster mozarelli, plaster pomidora plaster mozarelli i tak do końca plastrów posypujesz bazylią i wpierdalsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z piekarnika wychodza najlepsze :) ale mi sie nie chce piekarnika odpalac dla 2 nozek i to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSZ, MIKA, drazliwy temat. no ja czasem dla kaprysu zmarnuje troche energii elektrycznej ;) bo mam piekarnik elektryczny. ale w sumie gazu tez wypuszczam duzo jakbym tak miala te nogi smazyc. a jeszcze musze stac nad nimi. nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki i tak: za dużo mam: *krwinek białych *MCH *RDV za mało: *krwinek czerwonych *hematokryt :o:o:o:o:o:o:o:o a w moczu to jużw ogóle nie wiem o co chodzi :o dobrze to czy źle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia sama nic nie interpretuj,zostaw to lekarzowi - sama sie nie nakrecaj poziom krwinek czerwonych zwykle spada u kobiet w ciazy,dlatego musisz jesc duzo gadgetow bogatych w żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc i stojak:) mozesz też wrócić do tej wątróbki:P no i wiesz szpinak,buraki,marchewka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popros Toma:) w nagrode za pierwszy kopniaczek powinien Ci ja usmazyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zeliwne kaloryfery to muszę iść do rodziców :P:P ale po drodze zalicze akurat nieużywany plac zabaw dla dzieci :P:P taka karuzela i poziom żelaza wzrasta na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka wbijała w jabłko gwoździe, a potem jadła to jabłko z zostawioną w nich rdzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko iva :D pójdę szybko, póki mrozu nie ma :P i jak z wami się zamartwiać ?? nie da rady kochane nie da rady :P:P:P :) a jeśli o T. smażącego wątróbkę....... hmmmmmmm prędzej chyba zobaczę Świętego Mikołaja z reniferami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×