Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

o jezusieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee boski boski nie mówcie nic śmiesznego bo to musi koszmarnie wyglądać!!!!!!! łoooo matko juz mam majtki mokre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ta co zazdrosna bywa phi! teraz akurat nic mi smiesznego do glowy nie przychodzi. podaczas takiej wygody ponczochy zazwyczaj ulegaja starganiu lub zgryzieniu ;););) o ile mysle o tej wygodzie co mika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a do mnie do pokoju same baby przychodza wrrrrrrrrrrrrr no czasem jakis facet sie trafi,ale to rzadkosc, a zeby juz przystojny to niestety marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, ja nie chciałam wiedzieć co Ty masz w majtkach, gdy czytasz nasze wywody. Mam nadzieję, że rączki trzymasz przy sobie, tzn. na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko- o tejże :) aczkolwiek mi sie udalo pare razy je potem sciagnac w stanie nienaruszonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko z córka poszłam do sekretariatu i mówie \"mi sie ten mecanas PODOBA!!!!\" a dziewczyny na to \" no bo wygląda jak twój mąż !!!\" PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mysz:) ma sie ten niezmienny gust co nie ?:) doszlam do wniosku ze te rajstopy co je mam na sobie to musza byc chyba WYSZCZUPLAJACE bo kurna mam teraz talie jak osa.. o przepraszam- jak MYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz nie wiem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa podszedł do mnie i sie schyił do kosza łąłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł ojej ojej jak mi ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiek, a co ty dajesz jaszczurom swym do jedzenia? a wiesz, kupuje im pinki. ????? pinki- male, rozowe myszki/chomiczki/ inne gryzońki, ktorymi kolega karmi swe jaszczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pycha:p! Co tam macie dobrego dzisiaj??? wyskakiwać z lunchów, przekąsków, itp;). Nie interesuje mnie to co ma Mysza (bo ona ma tylko kawę:p) i Czigra (bo ona ma tylko leki:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zjadłam prawie wszystkie kanapki;) i 2 milkiłeje:) został mi jogurt danona gratka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką wymowę ma ten wzrok na szpile?:p Kurde, tylko Iva jest wspólnikiem mojej niedoli głodowej:p. Ja mam jeszcze tylko brzoskwinię:p Mam ochote na jakiś makaron...może spagetti zrobię...Bolognese...Ale jak zrobię spagetti, to będe zmuszona zużyc ten makaron z ozdobnego słoika:o...Chyba wiec zakupie paczkę do uzytku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×