Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a już się chciałam zapytać, gdzie Ty mysz trzymasz tych w pizdu torebek?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dla kobiety z klasa która idzie na bal przebierańców przebrana za tą szpiczastonosą kurwe z dalmatyńczyków jakżęsz sie ona nazywała?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mi sie tez nie podobają a VS ale nie gniewajcie sie wszak co myśle mówie jaki kolor tego szajsu chcesz kaszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie podobaja, jak dla mnie zgrabne sa. Ale kozaki juz kupilam w zeszlym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale zaraz ide na impreze gdzie są same baby a obowiązującym strojem jest dres rudzież piżama co mnie bardzo cieszy bo juz mi sie ubierać nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daleko ale idziemy do E bo u anki jest jej mąż przyjada po mnie autem:D a wracam taksówa a E mieszka no tak z 7 przystanków może 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, głosować nie trzeba, ale dziękuję 🌻 myszu, baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem w dresach, tylko z takim brzuchem kto by mnie chcial na imprezie i jeszcze takiego obzartucha jakim jestem teraz dede jestes? masz jakies nowe fotki julitki? pytalam cie w mailu ale nie odpisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza a moze na tym strychu mialabys czerwona torebeczke? ja szukam takiej ale w sklepach sa strasznie drogie a tanszej niestety nie znalazlam...........a potrzebuje do moich szpileczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×