Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Przyłaczam sie do czytajacych inaczej ;) Ide na kawe bo ciezką mam głowe dziś.... Czy któraś z uprawiających 6 weidera widzi efekty?? Jakie?? Myszu, rzeknij słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, piegusek dobry na wszystko. A grzyba niepragnę... Uwaga, uwaga, Żabciej odebrał bryle, już dziś będę mieć stylowego męża w domu. Chyba muszę się wydepilować z tej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będą, bo okreszę. Ale nie wypada patrzeć na takie cudo w okularach, niewydepilowaną będąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka nie pobudzaj apetytu:) niektorzy sa tu na dietach niektórzy ćwiczą niektórzy są w pracy i nie mają nic pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede :D tez jestem wpracy i ostatnia kanapka z czerstwego (od piatku go mam) chleba wlasnie jest przezuwana w mych ustach. co do diety- to powinnam na nia w koncu isc :O bo normalnie rosne w oczach!chyba zjem cukierka! a co do zupy jeszcze- skoro lyzka maki ma 35 kalorii, to chyba ta zupa jakos mega tuczaca nie jest? czy jest? bo make uprazylam na patelni, nie robilam zasmazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, dziewczyny nie otwiera mi sie ta strona z ktorej wzielam ten przepis.polkece wiec z czapki, mam nadzieje ze nic nie pomyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem ten przepis- uwielbiam zupe gulaszowa i MUSZE ja zrobic w koncu, raz kozie smierc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgwałcenie pacjentki przez pensjonariusza,to mi zajeżdza Almadovarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, skojarzenie me takie samo bylo.nie pensjonariusza ino sanitariusza ;) tylko u almodovara ona byla w spiaczce, a w polsce byla polprzytomna i bron bobie nie sama w sali ponoc... a o dziewczynce z gdanska na rmf ciagle mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasua
o tej dziewczynce z gdanska juz rano slyszalam... doslownie brak slow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie słucham radia,opowiedzcie mi tak w skrócie a ten pensjonariusz to przejęzyczenie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×