Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Nati---------->GRATULACJE馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 BARDZO,ALE TO BARDZO SIE CIESZE!!!!TO TERAZ DBAJ O SIEBIE I O tWOJA MALUTKA JESZCZAE FASOLECZKE!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pomaranczowy nicku---->dzi臋kuje za adres, i ch臋c pomocy,tam tez czasem zagladam i wysy艂am cv,tylko czasem to mam wrazenie ze te moje Cv to chyba w kosmos id膮!prawde mowiac to jeszcze ani razu nikt nie oddzwonil jesli chodzi o poszukiwanie pracy przez internet!jesli chodzi o gazety,o oferty ktore skladam gdzien osobiscie to tak!ale te internetowe to cisza! Kaasiu-------->kochana moja nawet mi nic nie mow o tych targach pracy!!!!niestety by艂am i bardzo zaluje!!!bo po pierwsze la艂o jak z cebra i cala zmoklam,po drugie jechalam do Hali Ludowej chyba ze 3 godziny w tym 2 godziny stalam i czekalam az 艂askawie jakis autobus podjedzie!potem w czasie drogi ten autobus sie zepsul i musialam sie przesiadac i nastepne pol godziny czekac!po czym jak juz wreszcie dotarlam na miejsce to bylo tyle ludzi ze nie dalo sie tam normaqlnie chodzic,a wszedzie gdzie udalo mi sie dojsc to nie mieli zadnych ofert dla mnie!i taki byl final ze nie zostawilam tam ani jednego cv i jechalam do domu nastepne 2 godziny. Wszedzie mieli b贸g wie jakie wymagania!nie wystarcza ze czlowiek ma studia i komunikatywnie zna jezyk i ma doswidczenie jakies tam zawodowe,nie duze ale zawsze cos!wiec wrocilam z tych targow totalnie zalamana,a jak tam bylam to czulam sie jak jakis gupek normalnie!bo gdzie nie podeszlam to sie nie nadawalam!okropnie sie czulam! ju--------->Tobie r贸wniez WESO艁YCH 艢WIAT!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nati-gratulacje :) Dziekuje wszystkim za pamiec i zyczenia urodzinowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam 馃尰 co艣 mi neostrada dzis 艣wiruje, co chwila si臋 wy艂ancza :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, no wreszcie mam chwilk臋, 偶eby zajrze膰 i widz臋, 偶e nowe dobre wiadomo艣ci -----------> Nati ---------------------------->zatem 艣ciskam Was (Ciebie i twoj膮 fasolk臋) Gratulacje 馃尰 馃尰 馃尰馃憚馃憚馃憚 Ju---> dzi臋ki za 偶yczonka, dla Ciebie r贸wnie偶 weso艂ych 艣wi膮t i pomy艣lno艣ci w 07. Oj dziewczyny nie mam si艂y.Padam. Nie mam si艂y ale nie mog臋 si臋 oprze膰 i musz臋 si臋 dzisiaj wam troch臋 pochwali膰 bo: Po pierwsze: Ubrali艣my dzisiaj z Ferdziem choink臋. Tak p艂aka艂am, 偶e 偶a艂uj臋, bo kupi艂am sztuczn膮 a tu sprzedaj膮 偶ywe drzewka i wiecie co?? Magia 艣wi膮t zadzia艂a艂a, dosta艂am choink臋 od kobitki z pracy, w szoku by艂am, zapyta艂a si臋 czy lubi臋 prawdziwe choinki i powiedzia艂a, 偶e mi da i wczoraj da艂a, tylko, 偶e u nich s膮 jod艂y a nie 艣wierki tak jak u nas, ale 艂adna jest. A po drugie: Kupi艂 mi dzisiaj m膮偶 Misia, ale jakiego??? M贸wi臋 wam - poradzi膰 go trudno. Hehehe poszli艣my do miasta tylko po wat臋 na choink臋, ale zawsze jak jeste艣my w mie艣cie to wchodzimy do takiego naszego ulubionego sklepu hospicyjnego (s膮 w Uk sklepy hospicyjne z u偶ywanymi rzeczami, z kt贸rych doch贸d idzie na cele spo艂eczne, w tych sklepach jest wszystko, czyli ciuchy, zabawki, agd, rtv, dywany, no wszystko jak w Polsce na pchlim targu, mamy z tego sklepu wi臋kszo艣膰 rzeczy w naszym domu) no i weszli艣my a w 艣rodku siedzi mi艣 na bujanym fotelu i jak go tylko zobaczyli艣my to wiedzieli艣my, 偶e ju偶 z nami wyjdzie. Wy艣l臋 wam fotki to same zobaczycie. Wi臋c powiem wam, 偶e fajny dzie艅 dzisiaj mia艂am, pomimo wielkiego zm臋czenia. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ojojojojjjjjjjjjjjj i zepsu艂am stronk臋 przepraszam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie mog臋 wys艂a膰 fotek nie wiem co jest grane przychodzi mi jaka艣 wiadomo艣膰, 偶e nie mog臋 wys艂a膰 do was, nic nie wiem id臋 spa膰 jutro powysy艂am papapap

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej ! ja dzis by艂am na zakupach...prezenty juz mam kupione :) jak si臋 te偶 uda to jedziemy dzis po chionk臋 :):):) moja kumpela dzis o 12.55 urodzi艂a c贸reczk臋 :):):)馃尰馃尰馃尰 a ja czuj臋 si臋 oki doki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
widze 偶e nikt w sobotni weekend si臋 tu nie pojawi艂 :) ja czekam na go艣ci, kt贸rzy nie mogli by膰 na weselu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋ki 馃尰鉂わ笍 wylecia艂a mi plomba z z臋ba:( jak si臋 maj膮 zabiegi dentystyczne do ci膮偶y???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nati mozna plombowac ale nie mozna wyrywac zebow...ogolnie na poczatku ciazy trzeba isc do sprawdzenia uzebienia i pozniej tez bo w ciazy sie szybciej psuja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nati nie wiem musisz zapytac dentyste, ja mialam w ciazy robione 3 plomby i mam teraz przyjsc po urodzeniu do kontroli i czeka mnie wyrywanie osemki :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja dzi艣 ubra艂am choink臋...zup臋 og贸rkow膮 ugotowa艂am i zrobie teraz duszo pisiu pisu, zeby przeskoczyc na nowa strone:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka, urwanie g艂owy przed 艣wi臋tami, przynajmniej u mnie, Natka------> dzi臋ki za zwrotnego @ z tymi nieszcz臋snymi zdj臋ciami :D jak ju偶 wam pisa艂am te zdj臋cia mia艂y i艣膰 do mojego domku a posz艂y do was, ale nic na to nie poradz臋, 偶e jestem i chyba b臋d臋 ju偶 zawsze zakr臋cona jak barani instrument. Ja si臋 w艂a艣nie dowiedzia艂am, 偶e id臋 do pracy w Wigili臋 ale tylko chyba na troch臋, kurcz臋 wszystkie babsztyle sobie wzi臋艂y wolne a mnie sam膮 zostawi艂y wredne szkockie krowy, czasem mam wra偶enie, 偶e Polacy s膮 troszk臋 wykorzystywani :( ale si臋 ciesz臋, bo nie musz臋 zostawa膰 d艂u偶ej jak zwykle, tylko robi臋 swoje i spierdzielam :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szurek -----> jak dzisiaj? Lepiej si臋 czujesz 馃尰 Ustysia.------> a ty gdzie? Za 艣wi臋tego Miko艂aja robisz czy co???? I w og贸le czy to forum jest czteroosobowe ?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
M_ka popieram ci臋 ... od kilku dni zagl膮dn臋艂y tu 3-4 osoby , a gdzie reszta ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nati---------> nie wiem co艣 jest nie tak, chyba jaki艣 spisek a my jeste艣my oddelegowane - heheheeeeeeeeeeee ale jaja Nati nic to, musimy same stworzy膰 jaki艣 klimat, co proponujesz na pocz膮tek??? Mo偶e co艣 za艣piewamy? Ja zaczynam, znasz to?? By艂o morze, w morzu ko艂ek.............

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ten ko艂ek mia艂 wierzchooooooooooooooo艂ek......................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nati-----------> i ty Brutusie przeciwko mnie???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szurek----------> dzi臋ki i wielka 馃憚 dla Ciebie, wiesz za co 馃尰馃尰馃尰 id臋 spa膰, bo nawet Nati nie chce ze mn膮 艣piewa膰 :( pappa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
M_ka ja ostatnio bardzo wcze艣nie chodze spa膰...ci膮gle spa膰 mi sie chce... .... na wierzcho艂ku siedzia艂 zaj膮c i nogami przebieraj膮c 艣piewa艂 tak ...... ja jeszcze dzis by艂am na zakupach....strasznie dzi艣 zimno u mnie. id臋 zrobi膰 sobie gor膮cy kubek i zmykam sie ugrza膰 pod kocyk :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nati------> ty si臋 musisz teraz oszcz臋dza膰 - bro艅 Ci臋 Bo偶e od przezi臋bienia, wi臋c herbatka z cytrynk膮, miodek i najlepiej rozgrzany m臋偶u艣 przed snem :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ca艂y dzie艅 sp臋dzi艂am pod kocykiem (sama :() teraz id臋 wcina膰 serek :) a przed chwil膮 wszamoci艂am 艣ledzie i chlebek z nutell膮 :) ja to teraz mam apetetyt :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×