Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ale już zapowiada, że jak tylko skończy to kompa przejmuje, więc żegnam się z wami powoli Do wieczorka i piszcie coś, piszcie pppapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka w stu procentach masz racje z pracą. Nigdzie bez znajomości jej nie dostaniesz, a nawet ze znajomościami czasem jest trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bezrobocie w Polsce spada dlatego że większośc ludzi wyjeżdża za granicę...i co niektórzy się chwalą \"że bezrobocie w Polsce coraz mniejsze\" ----->>>stuk puk w główkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati------> tylko i wyłącznie bezrobocie spada dlatego, że bezrobotnych coraz mniej bo wyjeżdżają dokładnie tak jak piszesz a na naszym forum też bezrobocie panuje, buuuuuuuuu - jak to pisze któraś z nas (chyba Ustysia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje z tymi znajomosciami!ja to juz nawet nie licze ile cv nawysylalam ile mnie to kosztowalo i kasy i czasu!ale co zrobic???jak sie nie będzie szukało to sie nie znajdzie nigdy!bo praca sama nie przyjdzie do mnie do domu!wiec na razie sie nie poddaje!!!!choc nie wiem na jak dlugo jeszcze starczy mi sił.Dobrze że choć mężuś moj pracuje i mieszkamy u rodzicow to jakos sie zyje bo inaczej to raczej cienko to widze!tylko problem innego typu ze ile mozna siedziec rodzicom na glowie????ciagle tylko czlowiek mysli co tu zrobic zeby isc na swoje!ale póki co nie ma na to szans!chyba ze wygramy w totka:D:Phehe M-ka------->a jak to sie wlasciwie stalo ze wyjechaliscie???ciezko było podjąć taką sytuacje?pojechaliscie w ciemno???jak mozesz to napisz mi jak to zalatwialiscie jesli nie tu to najlepiej na email,bo nie wiem czy tez nie wyjedziemy:(:(jak tak dalej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka--------> no właśnie buuuuu............ a najlepsze jest to jak znajomi rodzina sie pytaja \"i co znalazlas juz prace to przeciez mówią w tv ze tyle pracy we Wrocławiu -pewnie słabo szukasz!!!\"trafia mnie normalnie jak slysze cos takiego!!!!😡😭buuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia------------> nie przypominaj mi o tych sytuacjach, gdy właśnie znajomi twierdzą, że przecież jest tyle ogłoszeń wszędzie a ty nie możesz znaleźć pracy, że chyba masz za duże wymagania i to dlatego. Coś strasznego, wiem jak to jest, jeśli tej pracy nie ma to ma się dość myślenia o tym a jeszcze rozmawiać z kimś kto ją ma i nie wie jak o nią trudno to już jest dołek do potęgi. Za chwilkę Ci skrobnę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka------->no masz racje nie ma nic gorszego!!!!a z tym @ to sie nie śpiesz,kiedys jak bedziesz miala czas to skrobnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffff Ustyś ----------> @ :D:D:D:D:D:D sama zobacz no co? nudziło mi się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffff Ustyś ----------> @ :D:D:D:D:D:D sama zobacz no co? nudziło mi się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę ogarnąć trochę chałupkę bo jakiś dziwny nieład mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka zrobiłam sporawe zakupy np pieluchy, chusteczki mokre, troche kosmetykow, waciki, patyczki, szczotke miekka, butelke,smoczek i zabawke piszczałke dla malego :) dzis przyjechala do nas wanienka ze stelazem i przewijak na lozeczko.....to wszystko strasznie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek--------> wanienka ze stelażem ????? a co to takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie cosik, no przydatne. Dzisiaj dotarła nowa karta dźwiękowa do naszego kompa i obejrzałam sobie wasz ślub, z dźwiękiem, no i stwierdzam, że trochę przeżyć mieliście , fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać, dobrej nocki, kolorowych snów papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka wczoraj akurat minelo nam rok i 5 miesiecy od naszego slubu.....przezycia? nie da sie tego opisac nawet co sie wtedy działo...wtedy było mnostwo nerwow zeby to wszystko zorganizowac daleko od domu (praktycznie wszystko sami załatwialismy), ale teraz mamy co wspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek no to gratulacje z okazji rocznicy 🌻🌻 aż wstyd się przyznać ale dopiero wstałam jakieś 45 minut godziny temu, SZOK, żeby spać do 10:30, oczywiście tak jak wczoraj pisałam obudziłam się przed ósmą, jak Ferdek wrócił z pracy, ale było ciemno za oknem i nie chciało mi się wstać i tak sobie drzemałam no i mam za swoje już po 11 a ja w szlafroku. Nie wiem jaka u was pogoda, ale u mnie piękne słońce aż w oczy razi, aż by się chciało wyskoczyć na spacerek. Nie lubię sama kawy pić, czy ktoś jeszcze teraz pije??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-ka------->dziekuje za @ juz odpisalam! widze dzis pustki!weekend!ja dzis mialam pracowity dzien,najpierw pojechalismy na zakupy,poł dnia nam zlecialo.wrocilismy o 16 i wzielam sie za pranie naszego dywanu!!!masakra jaki byl brudny!dobrze ze mamy tego kerchera bo inaczaej to to pranie ciezko widze! szurek------>sliczna ta wanienka!no i faktycznie wygodna!nie trzeba sie schylac!super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehee radio disco polo na gg jest the best :D:D, gdyby nie post wzięłabym się w tany z Ferdkiem ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dzisiaj jestem z samego rana, wstałam skoro świt bo o 9:00 :D U mnie za oknem ciemno, musimy mieć światło zapalone i wieje, chyba jakaś trąba się szykuje, tfu tfu fu - oby nie. Nati------------> dzisiaj niedziela!!!!!!! 🌻 daj znać co i jak????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D:D:D co nowego?widze pustki! M-ka------>ja dywan piore taka specjalna maszyną , ktora od razu go suszy!!!wiec po pranku tylko jakies gazetki rozkladam,no bo wiadomo ze jest troszke wilgotnawy no i gotowe!dywan uprany i pachnacy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kosmiczne pustki tu dzis!!!zagladam i zagladam a nikt nic nie pisze!buuuu.... no nic to trudno ja w takim razie tez sie zmywam i idę szykowac sie do spanka!pa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę że tu dziś pustki... muszę Wam powiedzieć że okresu nadal nie mam i jutro robimy test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×