Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

w sobotę zaczęłam sezon porządków śwątecznych - w niedzielę narobiliśmy takiego bałaganu, że niemal nic nie był znać :D w przyszłą sobotę skończę okna i zrobię sobie kuchnię :) tylko znowu muszę z kimś dziecko wysłać na dwór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Julci 🌻🌻🌻 Ja dziś miałam myć okna, ale deszcz pada wiec trzeba było to przełożyć. Wieczorem jadę na imieniny do teściowej ... A mój mężulek kupił mi ozdoby świąteczne na okno...takie śliczne, złote gwiazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Nati ja nie dostałam twoich zdjęc z pleneru :( ja tez zaraz zmykam zobaczyć nowe mieszkanko mojej siory. jutro wybieramy się do wawy, pewnie jak zwykle zakupie troche ubranek dla maluszka ;) no i musze oglądnać wozki i lozeczka... a co z Lunią??? nikt nie wie? kontaktowała sie z kims? mam nadzieje ze wszystko dobrze....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nati------>to ja tez licze,że mi sie to przyda!zawsze to jakis papier i jakies podstawowa wiedza.Twoja teściowka to Krysia???bo moja tez!musze zadzwonic z zyczonkami! gusia-------->gratulacje dla Julki!!!🌼robi niunia postępy!!!nawet sie nie obejrzysz a bedzie sama juz biegac! my z Męzusiem wczoraj zrobilismy premeblowanie w naszym ciasnym aczkolwiek wlasnym pokoju!teraz juz zupelnie nie ma sie jak ruszyc,ale przynajmniej jest wygodnie,bo jes lawa fotele,wiec wreszcie mozemy u siebie w pokoju zjesc a nie w kuchni!na razie tak musi byc! tylko Bączek wczoraj tak popatrzyl na to nasze przemeblowanie i stwierdzil taki smutny (tak sam z siebie)że wszystko dobrze ale nie ma miejsca na łóżeczko dla dzidziusia!hehe:D:D:D:D:D wiec widac u niego potrzeba dziecka jest tez silna!no ale jeszcze musimy poczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ustyś moja teściówka to Krystyna, zaraz się szykuje, jadę po męza do pracy i jedziemy z życzeniami :) Siwek wysłałam Ci fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest zajrzeć na forum bo przynajmniej przypomniałyście mi, że mam Ciocię Krysię i zaraz do niej dzwonię ----> Brawo Julka 🌻 Ja mam w tym roku sztuczną choinkę a każdego roku w domu, w Polsce mam prawdziwe drzewko, będzie mi brakowało tego zapachu. Mam pytanko kiedy wy ubieracie choinki? Bo ja w tym roku pierwszy raz robię święta samodzielnie, będziemy we trójkę - ja, Ferdek no i jeszcze jeden przyjaciel, który też nie jedzie do domu. trochę się martwię jak to będzie bo nie wiem co uda mi się przygotować do jedzonka bo tutaj repertuar produktów jest uboższy, może mi coś doradzicie, jakie macie potrawy??? Grzybki suszone mam bo przywiozłam sobie woreczek z domu, więc potrawy z grzybami mogę zrobić, np. jakieś pierogi, zupę, rybę (karpia tu nie ma) i co jeszcze macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaatttttttttaaaaaaaaaammmmmmmmm z wami..... dzwoniłam do Cioci a ona dzisiaj nie obchodzi imienin , fałszywy alarm, ale chociaż sobie pogadałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie ma bo dzis caly dzien robie zakupy na allegro, kompletuje wyprawke bo mnie lekarz ciagle straszy :) nati trzymam kciuki zeby sie udalo :) brawa dla julki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek---> takie zakupy to wielka przyjemność - co?????? A chyba będzie jeszcze większa jak Ci to wszystko przyślą 🌻 Widzę, że znowu nudy, mój wigilijny wpis pewnie zostanie bez odpowiedzi, zatem pozwolę sobie zmienić temat i zastosować następującą odezwę: MATKI POLKI BARDZO PROSZę O PRZESłANIE MI ZDJęć SWOICH POCIECH z góry dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_ka u nas zawsze byla tradycja ze w wigilie ubieralismy choinke ale teraz czesto to robimy dzien wczesniej bo w wigilie jest duzo innych rzeczy do zrobienia a ze zawsze mamy zywa i sie nabrudzi jak wnosimy lepiej dzien przed ubierac bo pozniej trzeba odkurzac :) zakupy dla malucha sprawiaja ogromna radosc, ja pozyczylam sobie becikowe i jak dostane oddam, bo inaczej nie byloby mnie stac na zakupy takie duze a tak bede spokojniejsza ze najwazniejsze rzeczy juz mam....jak przyjechala posciel to skakalam z radosci po calym domu i razem z jasiem sie cieszylismy az brzuch falował, wybral sobie w zyrafki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek -------> to masz taką samą tradycją choinkową jak u mnie w domu rodzinnym, też zawsze była prawdziwa i też ubierana zawsze w wigilię. A co do zakupów to mogę sobie tylko wyobrazić waszą radość bo ja choć nie jestem w ciąży to jak zobaczę w sklepach coś fajnego na maluszka to odejść nie mogę i najchętniej bym już kupiła na zapas ........ eeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Szurek ----> i teraz musisz pisać o którym Jasiu mowa :D:D o małym czy o dużym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie kupuj dużo ubranek, jak znam życie to grono wielbicieli małego Jasia coś przyniesie ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) zapomniałam podziękować nati za zdjęcia :) M_ka - nie dzisiaj, bo bede poza biurem - dzisiaj wizyty u klientów. swiat nie robie to Ci nie pomoge. choinki nie bede miała ze wzgledu na bezpieczeństwo julki. spadam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Agniecha---> ok poczekam, miłej współpracy z klientami życzę A pozostali gdzie??? Wstawać śpiochy i pisać pisać żebym miała co czytać po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) od razu pisze, zeby nie bylo - mam urwanie jak to aga trafnie ujmuje - dupy w robocie i co otworze kafe zeby skrobnac pare slow to cos mi wyskakuje... ale dzis mam nadzieje dzien bedzie luzniejszy:) zaraz was poczytam co slychac, a poki co uwaga uwaga!!!!! moj Kubus w niedziele rano powiedzial MAMA:):):):):):):):):):):):):):):) rany to takie przemile uczucie ze nie da sie opisac! :) wczesniej z czarkiem uczylismy go mowic, mama/tata - pokazywalismy mu jak sie buzka rusza, a kuba bacznie obserwowal i prosze - udalo sie:) oczywiscie moja mama stwierdzila ze jak pierwsze slowo padlo mama to druga bedzie corka:D heheh pozyjemy, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! najpierw gratuluje wszytkim dzieciakom ich umiejętności 🌼 Mamy - możecie byc z nich dumne :D Przyszedł do Was Mikołaj...do moicj rodziców przyszedł ze mną kilkanaście ;) lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem między jedną wizytą a drugą :) tak, Kasiu, tak nazywam właśnie sytuację jaka ostatnio u nas panuje :D urwanie tyłka, tudzież \"dupy\" :D nie ma się kiedy poskrobać :D zaraz spadam dalej :) buziaki p.s. julka, powiedz \"mama\".... \"tata!!!!\" :o w sumie się cieszę :o ale jestem zazdrosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranyyyy, ale ja jestem ciołek :D do mnie trzeba łopatologicznie :D agula - wszystkiego naj naj naj !!!!!! 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia moje gratulacje!!!!!!!!!!!! agula wszystkiego naj od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 agula wszystkiego naj naj naj najlepszego 🌻🌻🌻 my choinkę ubieramy 2-3 dni przed świętami, z tego powodu, iż wigilię robimy dla całej rodziny i roboty jest dużo ! dziś już mamy umyte okna...firanki wyprane :) miałyście mikołaja... ? u nas był :):):) m_ka a co do jedzonka wigilijnego to taki sam kłopot ma rodzinka w Londynie, gdzie połowy produktów nie można kupić:( ale za to barszczyk możesz zrobić, jakieś fileciki rybne np. z grzybami lub w pomidorach, uszka do barszczu, krokieciki... napewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam prawdziwe Mikołajki...właśnie dzwoniono do mnie z ofertą pracy z UP, jutro jade po skierowanko :):):):) ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula - sto lat! sto lat! sto lat! wszystkiego naj, spelnienia zyczen! 🌻 aga - no ladnie, czyli jak u mnei corka to u was syn? ;) ja jeszcze nie czuje swiatecznego nastroju, moze dlatego duzo sie dzieje i tak jakos wszystko nie ma jeszcze ladu ani skladu, ale za to jak mnie dorwie ta swiateczna aura to trzyma baardzo dlugo:D a choinke ubieramy w dzien wigilii. w domu nas zawsze bylo duzo, mam czworo rodzenstwa, wiec robote latwo podzielic:D i tak wstaje sie rano - kawa, wiadomo, a potem brat po choinke na strych, obsadzanie w wielkim stojaku, ubieranie - kazdy na swoj gust, czego efektem jest pstrokata choinka:D no i musowo trzeba cukierki powiesic w sekretnych miejscach - tak zeby nikt innych ich nie wyczail - choc mama zawsze wola ze sa policzone:D no i wisza cukierki - a jak co do sztuki - ale papierki:D w miedzy czasie goraczka w kuchni, ciasta, pierogi.... itp itd chyba mi sie powoli nastroj udziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuu
Lunia ma chyba problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D:D:D agula------> najserdeczniejsze zyczonka!!!zdrowka i spelnienia marzen!dla ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kaasia-------->dla Kubusia buziaki za pierwsze \"MAMA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati--------->gratulacje 🌼z powodu pracy!!!ale masz mikołajki!!!daj znac co to za praca!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×