Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hej...u mnie wszystko w porządku...tylko piersi znów zrobiły się bardziej tkliwe :( no i zaczęłam pić mleko ... którego przed ciążą nie cierpiałam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki mam pytanko czy gadulce wam dobrze działają? mi coś od 3 dni nie chce się uruchomić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miała któraś z was tipsy na paznokciach u stóp? zamierzam założyć sobie na lato, bo bedzie ślub mojego brata, a z wielkim brzuchem nie dam rady chyba pomalować paznokci... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...od czwartku byliśmy odcięci od świata...bez prądu i ogrzewania...dopiero przed godzinką nam prąd włączyli...mówie wam masakra...trzy wieczory przy świeczkach siedzieć, ale słyszę już za oknem że spowrotem zaczyna strasznie wiać... pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słyszałam, że w Polsce wiało i to ostro, a mi zostało jeszcze 2 dni i wyruszam do ojczyzny a wczoraj przysłali mi i Ferdkowi dokumenty rezydenta UK :) przyznali nam w końcu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello M-ka------->to to moje gratujacje pani rezydentko!!!!🌼 nati-------> ja slyszalam jak dzis znowu staszne wichury zapowiadali!az strach sie bac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki nie straszcie, ja mam zamiar dolecieć :) TFu TFU TFu przez lewe ramię !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi 🌻 co nowego po wekendzie słychać? u nas co chwila prąd wyłączają... wczoraj znów pogotwie zabrało moją babcie do szpitala, zesłabła nam w kościele...a przy jej chorobie (ma tetniaka na aorcie) to naprawdę poważna sprawa...leży na intensywnej terapi :( dziś jadę ją odwiedzić, a wczoraj to tak się o nią bałam że prawie przez pół dnia spędziłam w toalecie... na dodatek dostałam zaproszenie na 18-tkę, która wogóle mi teraz nie pasuje, ale cóż będe musiała coś wykombinować...macie jakieś pomysły na prezent dla dziewczyny na 18-tkę...bede wdzięczna za propozycje... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati------>bardzo mi przykro z powodu Twojej babci:(!oby szybko wrocila do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati 🌻❤️🌻 U nas dzisiaj spadł śnieg, wszędzie biało, martwię się trochę bo w środę rano wyjeżdżamy i najpierw musimy dotrzeć z naszej wioski autobusem do miasta, w którym jest lotnisko, a tutaj często jak spadnie śnieg, to zamykają drogę, bo prowadzi ona przez góry, i jest bardzo niebezpieczna, droga jest nad samymi urwiskami, martwię się i modlę, żeby już nie padał śnieg. Dla Szkotów śnieg to wielka atrakcja, już od soboty trąbili, że ma spaść i już w niedzielę wyglądali czy nie pada hehhe :) .... no, niech i by popadał ale niech zacznie jak ja już wyjadę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Ciekawe jak tam M_ka, czy dojechała na lotnisko? U nas się dziś snieg rozpadał...fajnie biało jest wszędzie i cały czas pada...nawet mam ochotę zrobić sobie krótki spacerek po śniegu :) Co byście dały w prezencie na 18 dla dziewczyny ? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim jeśli ktoś tu jest chciałam zakomunikować, iż stałam się szczęśliwa posiadaczką stałego łącza :) nie mam zbyt wiele czasu na siedzenie na kompie, tym bardziej, że teraz nie mam TV i komputera w jednym pokoju i musze oddzielać wiele czynności od siebie, ale postaram sie od czasu do czasu zajrzec do was :) o ile ktoś tu będzie u mnie nic ciekawego Misiek mój jak zwykle jeździ - strasznie się o niego martwię, szczególnie w taką pogode jak dziś u mnie w pracy średnio, ale może to się niedługo zmieni, na razie nic powiedzieć nie mogę trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eny--------->fajnie ze masz neta juz! ja tez czesto nie zagladam bo zakuwam!i na nic mi czasu ostatnio nie starcza!ale juz blizej konca tego kursu niz dalej! Nati------>z tym prezentem to ciężko cos doradzić!ale mysle ze jak juz calkeim nie bedziesz miala pomyslu to zawsze dobrym prezentem dla mlodej dziewczyny sa kosmetyki!ja na przyklad kosmetykow nigdy nie mam za duzo!hehe!:) M-ka------->odezwij sie jak dasz rade!i daj znac jak tam podroz!!!!!mielgo pobytu u mamusi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 jak miło że eny o nas pamięta :) Byłam dziś u lekarza, wszystko jest ok, dzidzia ma 4 cm, rączki, nóżki...wszystko na miejscu. mam jej pierwsze fotki :) jestem zauroczona :):):)aż mi się łza zakręciła jak je zobaczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie ;) mam pytanie: czy któraś posiada kontakt z małgośką?? pamięta ją któraś?? ona była z bogatyni tak jak ja a wyprowadziła sie do zgorzelca po ślubie. bardzo mi zależy :O plisssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati to wysylaj te foteczki z usg na maila, pochwal sie swoja kruszynka furszulka ja mam tylko maila do malgoski jesli chcesz witaj eny :) nati nic mi do glowy nie przychodzi z tym prezentem :( masz cos juz na oku? ciekawe jak m_ka....czy dojechali ustysia jak zdrowko? juz wyzdrowialas? my nadal 2w1, zostaly nam 2 tyg do terminu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Szureczku------->dziekuje ja juz jestem zdrowa wreszcie taka przeszlo samoistnie przy pomocy domowych sposobow!bo te wszystkie antybiotyki są o d...!a Ty juz odliczasz dni!jak fajnie!trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo!fajnie ze Twoj dzisius bedzie z lutego!!!tak jak ja!!!!ja jestem z 20 i juz niedlugo beda moje urodzinki!trzymaj sie cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustysia a ja 21 luty...tez jestes rybka???? fajnie...a czy nasz synus bedzie z lutego czy stycznia to sie jeszcze okaze....dobrze ze juz wyzdrowialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 szurek...jak ty wcześnie wstajesz:) ja składam moją pracę licencjacką ... u mnie dzis w nocy tyle śniegu napadało że się w głowie nie mieści, własnie widzę przez okno, że moja siostra lepi bałwana na podwórku :) nawet bardzo fajny jej wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) szuruś--------> ja jestem rybka i owszem!20 luty to juz rybka!ale jak Ci sie synuś na świat wypcha juz w styczniu to tez bedzie super!!!! juz za pare chwil na zawsze w Waszym zyciu wszystko sie zmieni!!!! bedziecie mieli pięknego synusia!!!i teraz to wokol niego bedzie krecil sie wasz świat!!!!ja juz czekam na pierwsze zdjecia!jak juz dojdziesz do siebie to to pamietaj o mnie!!!! u nas tez napadalo sniegu tyle ze szok!!!!ale juz zapowiadaja odwilz wiec tylko patrzec jak ulice zamiena sie w potoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już schodze z kompa bo coś mnie głowa zaczyna boleć...i tak dużo dzis zrobiłam :) Ustyś...u mnie jak bedzie odwilż, to chyba też potoki popłyną :) a przed chwilą jeszcze śnieg prószył... za oknem siostra 2 bałwanki ulepiła..mamusie i jej dzidziusia :):):) życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati ja sie budze o 6 rano bo mlody w brzuchu domaga sie jedzenia :) i po jedzonku idziemy spac dalej ale to tak kolo 7-8.00 na godzinke, dwie... ustys no pewnie ze bede pamietac, na pewno beda fotki na mojej stronie, nie pamietam czy ci podawalam, ale pewnie dodatkowo jakis filmik maz wrzuci bo bierzemy kamere na porodowke zeby nakrecic pierwszy placz naszego malego no i potem troche pobyt w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest dla mnie bardzo smutny dzien! odszedl moj ukochany piesek\"Fredzio\":(:(:(😭😭😭😭😭😭😭😭 był z nami przez prawie 11 lat nie wiem jak to teraz bedzie bez niego?????:):):)😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×