Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

czesc:) no wlasnie...co z bezrobotnymi??;) ja wczoraj znalazlam tylko jedno ogloszenie godne uwagi...masakra... czigra---w nastepnym odcinku bedzie o dwoch chlopcach..jeden juz taki wiekszy...terroryzuja matke strasznie..bija ja,kopia,pluja na nia i bylo pokazane jak jeden jej prawie reke wykrecil:O szurek----🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, tak Lunia, pamiętam - szok! Ja bym takiego gnoja w afekcie własną matczyną ręką zgładziła. Szurek, już podsyłam, dużo tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program superniania działa na mnie antykoncepcyjnie. Chyba powinnam przestać oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja na szczęscie nie ogladam tego programu, bo pewnie odechciało by mi sie dzidziusia. Co sie tu pojawiam to wszystkie znikają, czemu tu ostatnio taki spokój? Idę uszykować moją suknię slubną do czyszczenia, muszę ją zawież, a potem wystawiam na allegro, możne ktoś sie na nią skusi :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra---:D na mnie jakos nie;) ale czasami az mi sie wlos na glowie jezy... tak samo wczoraj jak ogladalam uwage matko co sie dzieje z ta mlodzieza:O dwie dziewuchy sie praly i jak facet zwrocil im uwage to jeszcze go opieprzyly:O i powiedzialy zeby sie nie wtracal bo jeszcze on dostanie... no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...w sumie nie wiem kogo, bo nikogo niet...:( Wylazic z dziur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie meldule z kafka w garsci dopiero co męża do roboty wyprawiłam (wolałam jak wstawał o 6:00 i wychodził zanim wstałam):) kurcze ten śnieg przywołał u mnie wspomnienia:) jak jechałam do szpitala,do porodu to wtedy właśnie spadł pierwszy śnieg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) ja dziś pracuję, ale za to 10-go mam wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobilam sobie totalny odwyk od foruma - nawet nie otworzylam okna kafeterii:) widze wlasnie,ze nic nie stracilam,bo wielkie puchy to byly:) jeden z pozytywow jest taki,ze nie trzeba nadrabiac:) Agula jak sobie radzisz w Widerem??? ja na razie jestem twarda,ale ze strachem mysle co to bedzie jak dojde do 24 powtórzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, już mam:) ale mi ręce marzną, o kurczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na arzie jest ok, moze dlatego ze ćwiczyłam wczesniej brzuszki, po 150 dziennie....ale tez sie obawiam tych 24 powtórzeń, no i czasu tez bark:( Od jutra zaczynam chodzić na aerobik we wodzie :) 45min wymachiwania kulasami i ręcami :) Ciotka małzy zeszla z rozmiaru 44 na 38 dzięki temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie nie ma śniegu za to piękne słońce :P moja mama w sanatorium chodziła na wodny aerobik i bardzo sobie chwaliła ide po kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde o kurde ja to se moge poćwiczyc w łanie zboża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laptok w serwisie więc dwa tygodnie forum beze mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale zimno u mnie w biurze brrr ide zrobic sobie cos cieplego do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dużo osób ma dziś wolne;) i na forum już nie jest tak jak kiedyś;) był tu czasami ruch jak na dworcu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie domyślam że sporo osób ma wolne ale nie usprawiedliwia ich to ;) większośc ma neta w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jołki pałki. Chadzało się na acquaerobik, chadzało. Niestety chodziły nań same starszawe, otyławe panie, co zniechęcało, zniechęcało. Poza tym całkiem fajnie ćwiczyć, a nie spocić się:) Dziś idę pierwszy raz w nowe miejsce, mam nadzieję, że instruktory tam są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porażka z tym śniegiem:p! Jka to się mogło stac bez mojej zgody?:p Dede, a mi z kolei przypomniałao to slub:)> CHwilami takie dejavu miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:( macie pozdrowienia od szurka🌻 bedziecie miec zaraz maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×