Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Kasia Lisza podobno schudla 6 kilo..... ale ja i tak mam lepszejszy zwis brzuszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, coś straszna posucha... gdzie się mysza podziała? główny moderator???? wogóle wszystkie gdzieś znikły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebranie mam w poniedziałek. przyjadę sobie w niedzielę popołudniu i zostanę na noc u siostry, w poniedziałek wracam po spotkaniu. kurczę, mam za 2 tyg. kolejny egzamin na prawko - muszę tym razem zdać :o potrzymasz za mnie kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że potrzymam :) nie martw się, zdasz tym razem :) a co u Julki słychać? jak leci? rośnie pannica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rośnie, rośnie, jak na drożdżach :D najlepiej to widać na półkach- coraz dalej i wyżej sięga :D teraz ząbkuje, a dzisiaj dostała kataru :o nie wem, czy nie zaraziła się od niańki, bo była lekko podziębiona w zeszłym tygodniu. no ale trudno, teraz trzeba wyleczyć... najchętniej to bym z nią w domku siedziała, ale muszę pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, idę porpacować... nie ma z kim nawet dwóch słów zamienić... :( to przykre :( Kofi - 🌼GRATULACJE🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) guska----;)🌻trzymam kciuki za prawko ucaluj zasmarkana Julke:) kofi urodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha ja za ciebie będe kciuki trzymała, jedz z tą myślą że napewno zdasz. Ja tak zrobiłam i zdałam za pierwszym podejciem, a prawko mam już 5 lat :) a ja sobie pracy w neciku szukam...może coś znajdę dla siebie, w końcu ile można być bezrobotną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
dziewczyny, ale tu pustki. Chyba sama zacznę coś pisać, żeby topik całkiem nie padł ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTAM SIE ja
dlaczego juz WaM SIE ZNUDZIŁO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
nie, ja to nie mysza, a ta 2 pomarańczka to też nie ja. wnioskuję więc, że macie sporo cichych wielbicielek czekających na ponowne ożywienie topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) juz myslalam ze dzis nie ma sensu tu zagladac bo i tak bedzie cisza.... aga ja tylko czekam az kuba zacznie pelzac po podlodze a potem spacerowac. jego oczka i lapki juz wszystko wyłapauja i chce wszystkiego odtknac, zdjac itp. :) kofi - gratulacje 🌻 wie ktos czy kofi ma chlopca czy dziewczynke?:) u mnie zimno przeokropnie!!! dobrze ze jeszcze godzina i do domu bo ciezko mi dzis tu wysiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratis
och jak ja Wam zazdroszczę dzieciaczków! Jak dobrze pójdzie, to za jakieś pół roku lub rok zaczniemy się starać o swoją kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi ma synka - jakby nie gg i malutka to nawet bym nie wiedziała - do mnie nikt nie napisał i nie przekazał... jeszcze raz dzięki malutka :) Kaasia - już niedługo :) teraz julka jest na etapie wynajdywania najmniejszych śmieci na podłodze - zatrzymuje się wtedy i grzebie paluszkiem i próbuje podnieść :D ale najbardziej słodko wygląda jak jej coś wpadnie pod szafę lub kanapę i schyla się, kładzie i wyciąga zgubę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja tez dopiero sie od ciebie dowiedzialam - dzieki:) ja uwielbiam obserwowac kube:D mam z tego przeogromna radosc! dzien w dzien bawie sie z kuba, wyglupiam i takie tam, ostatnio kuba upatrzyl sobie moja chuste i sie bawimy w akuku:D wyobraz sobie ze pare nid temu kuba lezy na kocyku jak codzien i sobie spiewa po swojemu i w pewnym momencie slysze jak kuba intonuje glosem zabawe w akuku!:):) jejku jaka mialam radosc! ale oka z niego juz nie mozna spuscic - turla sie po calej podlodze i trzeba miec go na oku:) ach dzieci:) fajnie ze nam sie kafe powieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraj się gratis :) całkiem fajna sprawa :) chociaż z tymi nocnymi pobudkami doprowadza ostatnio mojego miśka do rozpaczy - zaczyna tracić cierpliwość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi----GRATULACJE🌻🌻 no ja niestety gdybym nie weszla tu to nie wiedzialabym ze kofi juz urodzila... kurcze cos sie z wami dzieje dziewczyny??? juz nie raz byly male kryzysy ale nie az takie... na rozruszanie powiem wam ze.... JESTEM W CIAZY!!!:D:D:D to normalnie cud ze tak szybko:) dzis bylam na usg i widaz pecherzyk ciazowy ktory ma 14,5 mm jutro ide do ginekolog po oslone hormonalna i po liste badan od 7 do dni nastepne usg bo powinno juz byc widac zarodek:) ale sie ciesze:) staram sie odpedzac od siebie zle mysli i musze wierzyc ze tym razem wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia skarbie a czemu mi nie napisalas o tak pieknej wiadomosci? gdybym tutaj nie weszla nie wiedzialabym.....to super wiadomosc, tylko prosze uwazaj i poczekaj z wieksza radoscia jak juz bedzie wieksza dzidziulka ale wierze w to ogromnie ze tym razem sie uda ;) kofi gratulacje dla was jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia gratulacje :)))) trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunia gratulacje :) ❤️❤️❤️ ja juz nie moge się doczekć az zobaczę moje maleństwo...oby wytrwac do lutego.... pozdrawiam forumowiczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek ja tez bym chciala wytrwac do lutego....ale lekarz nie mial za ciekawej miny wczoraj jak bylam na wizycie i mam byc przygotowana w kazdej chwili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×