Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Gość furszul
szurek ja swojego synka też prosiłam i mówiłam kiedy ma się urodzić i się mnie posłuchał taki kochany :D mówiłam żeby wytrzymał pełne 38 tyg i najlepiej jakby się urodził w piatek to wtedy tata będzie z nami przez cały weekend w szpitalu i skubaniec urodziłsię w pierwszy dzień 39 tyg czyli wytrzymał całe 38 i urodził się w piątek ;) mówiłam synek mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy, zaglądam i co widzę?... lunia - gratulacje :) jak to dziwnie tak bez netu funkcjonować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny snilas mi sie dzis, juz drugi raz.....tak super nam sie gadalo, moze kiedys w przyszlosci sie spotkamy kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to miło tu zaglądnąć i zobaczyć że stronka choć troszkę się ruszyła :) szurek, siwek ... wyślicie mi też swoje zdjęcia z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, szurek jak mi miło :) może kiedyś się uda :) uciekam już do domu więc znów bez netu :( a w weekend mam ten kurs co wam kiedyś pisałam, że się zapisałam na wiosnę, ale teraz się miejsce zwolniło i idę - fajnie :) a już niedługo może podpiszemy akt notarialny i bedziemy mieli nasze gniazdko :) a wtedy i net założymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati popsul mi sie kompletnie komputer, chyba zdjecia mi przepadna z ciazy :( a nowej fotki nie mam ale jak zrobie to ci tez wysle, brzusiu juz sporawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Szurek zeby ta fotka z brzusiem był aktualna....to jest nie realne:) to jest fotka sądząc po dacie z 3 miesiąca ciązy, jak męzus skopiuje z telefonu to przesle ci aktualne foty brzusia, bo niedawno robilismy...jest juz raczej dwa razy wieksze niz na tym zdj co ci przesłałam... ja tez widze ze wchodzi mi jak narazie tylko w brzucho...no i moze troche w tyłek :P ale na razie przytyłam7 kg, to i tak mało-spodziewałam sie więcej, ale nie bede krakac:P mam nadzieje że 15 to max...nie chce wiecej przytyc nati postaram sie przesłac fotki ale cos mam problemy z kompem ostatnio, nie chce wysyłac:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej z pisaniem :) na razie idę na śniadanko i poranną herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przepiekne slonce swieci!:D az od razu inny dzien jak slonce wpada rano do pokoju no i dziecko dalo spac do 6!:) ide po kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam juz z kawa kurcze, smaruje sie taka mascia apteczna na blizne po cesarce i poprostu juz nie moge - ta masc smierdzi jak stopiecdziesiat!! no ale podobno to co niedobre w smaku czy tez zapachu to skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przywitam ;) ja nie smaryje blizny bo i tak mam tendencje to bliznowacenia blizn :P wiem wiem głupio brzmi ale chodzi o to że nadbudowuje się, tak po mojemu wam powiem, blizna. robi się taka wypukła, ale jest wąziutka na wysokość i niezbyt długa, ale za to bardzo niziutko. Więc luz nie przejmuje się nia, bo mam pare blizn na ciele po wypadku i sie do nich przyzwyczaiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta mascia to wam powiem smaruje tez rozstepy, ktore niestety pod koniec ciazy sie namnozyly... masc ta podobno jest rewelacyjna wiec zatykam nos i zobaczymy jakie beda efekty bo wszystkie inne mazidla ktore do tej pory kupowalam to tylko byla strata kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja ci powiem ze jak juz sie pojawiły rozstępy to lipa, bo jak mówią ze jakas maść krem itp. likwiduje rozstępy to nie wierz!!!!!! rozstępy to nic inego jak \"pęknięta\" skóra czyli rozciągnięta i jedene na co działają to na kolorystyke tych rozstępów czyli rozjaśniają. Jak dla mnie to ja wolałabym miec ciemniejsze bo jakbym się opaliła to nie byoby ich widac a jasne sie nie opalaja i widac makabrycznie na opalonej skórez wiem coś o tym bo na tylku mam od 8 klasy podstawówki od kiedy zaczęłam nabierac kobiecych kształtów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to wiem buuuuuuuu naczytalam sie jak je usuwac i jedyne co pozostaje to laser :D ha ale jak ktos ma kase bo na taki zabieg to chyba kredyt trzeba zaciagnac:P a was znow trzeba przywolywac? spicie czy co? :) kto wie jak sie czuje kofi i synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja ci powiem, bo nie wiem czy widziałaś ale ja miałam ogromny brzuch i przez całą ciąże uchował mi sie bez rozstępów i jak na złość w ostatnim tygodniu mi wylazły 😠 nie jest ich duzo i nie są aż tak widoczne ale sam fakt że całą ciąże miałam bardzo łądny brzuszek i na koniec tak sie porobiło doprowadza mnie to 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śimy, mam robótkę, chcę się szybko opędzić i mieć chwilkę wolnego :) co do maści - czy to jest może cepan?? cebulowa maść na blizny??? to jest rzeczywiście dobre bardzo i śmierdzące :) właśnie zabieram się do kupienia - od miesiąca niemal :) skleroza nie boli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to jest wlasnie cepan:D \"pachne\" dzis cebulowo:P daje po nosie niemilosiernie, dobrze ze w biurze jestem z jednym kolega - rowny gosc i od razu go uprzedzialam ze ta cebula to ja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goi, rozjaśnia, zmniejsza... moja mama miała gruby zrost w miejscu rozcięcia i szycie palca, aż jej się przykurcz zrobił i palec był zgięty - po tym jej przeszło. ja miałam brzydką bliznę po rozbiciu kolana, miała pocharataną skórę kamyczkami żwirowymi i blizna była taka groszkowa, różowa i bardzo widoczna - po cepanie prawie nie znać, tak się wygoiła i zbladła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ten cepan kosztuje i czy on tez podziała na starą bliznę, bo mam taka na kolanie i na krtani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dziekuje za wszystkie gratki:)🌻 wczoraj bylam u lekarki i kazala mi zazywac duphaston dwa razy dziennie w poniedzialek mam przyjsc na badanie hmmm....masc cebulowa mowicie...juz sobie wyobrazam jak \"ladnie\" musi pachniec;) siwek---szurek---ja tez poprosze zdjecia waszych brzucholkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga chyba masz przestarzale dane cenowe:D ja wczoraj zaplacilam 19,50... furka na ulotce pisze ze na stare blizny nalezy nalozyc masc/krem na gazik i przylozyc do blizny na 60 min, nie wiem ile razy tak trzeba zrobic ale pozniej normalnie juz sie smarujesz. pisze ze najpiej 2x dziennie. ja tez mama paru letnia blizne po woreczku ale normalnie ja posmarowalam nie cudowalam z gazikami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak go wkońcu kupię :) bo jak go stosowałam to na prawdę pomagał. tylko jeszcze do tego trzeba cieprliwości, bo jak lekarz mojem mamie tłumaczył - blizna goi się nawet do dwóch lat. a tak przy okazji - to się podzielę niezawesołą nowiną - okazało się, że coś takiego jak borelioza istnieje na prawdę - moją mamę ugryzł latem klescz, zrobił jej się potem taki rumień dookoła tego miejsca i właśnie się okazało, że to ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga przykro mi bardzo... 🌻 jak bedzie przebiegac leczenie? przyznaje sie, ze o chorobie tej wiem niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przez miesiąc bierze antybiotyk, potem 6 tyg. przerwy i badania, po nich decyzja, czy dość czy dalej antybiotyk i czy ten sam czy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×