Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_czyli_ja

Dobre kosmetyki do oczyszczania twarzy

Polecane posty

Gość ona_czyli_ja

No właśnie-jak w tamecie.Co byście poleciły,aby utrzymać buzię czystą i zadbaną ?? (mam 22 lata,cerę bez większych problemów,chcę po prostu by wyglądała dobrze).A jako że widziałam właśnie reklamę nowych kosmetyków Nivea Visage Young Żel-peeling Wash'N'Refine i Krem nawilżający + lekki podkład 2 w 1 Beautiful Skin,więc tak się zaczęłam zastanawiać.A może któraś z Was używa tych produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooooooooooofijka
pumeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko tak naprawdę zalezy od tego jaki masz typ cery... osobiście stosowałam wiele różnorodnnych firm i serii i ostatnio przypadła mi do gustu seria Pure Pore Fectionz avonu..niby zalecana jest dla osób ze skłonnościami do trądziku..jednakże szczeerze polecam nie wysusza skóry....nie podrażnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spw200000
wejdz tu http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ bediz ekategorioa OCZYSZCZANEI....tam sa wszytskie dostepne w Polsce koszmetyki ocenione przez internautki...a tak w oghole super portal kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrata89
DO OCZYSZCZANIA BUZI UŻYWAM SUPEROWEGO ŻELU EFFACLAR FIRMY La Roche Posay I naprawde go polecam bo skóra po nim jest taaaka świeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×