Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fioletowo Liliowa

Zapach fiołka

Polecane posty

Dziewczyny, znacie jakieś perfumy, których główną nutą jest fiołek? Co pewien czas gdzieś czuję ten zapach, a nigdzie nie potrafie znaleść takiego, by mnie satyfsakcjonował.. Proszę o pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam :) ale mogłabym się dowiedzieć, gdzie mogę dostać \"Violetta di Parma\" ? Bo szukałam w internecie i nie znalazłam.. przeczytałam jedną recenzję i .. chciałabym bardzo powąchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aari
VdP znajdziesz tylko w sklepie Pharmashop i ew. na aukcjach zagranicznych. W Polsce zapach jest niedostepny. Za to w Perfumerii Quality w Mariocie dostaniesz Violettę - Penhaligon's, i L'Artrisan - Verte Violette. W Galerii Centrum April Violets - Yardleya. Jesli lubisz zapach Angela - spróbuj powąchać Angel Violette. Kompletnie niedotepny w Polsce ale mega fiołkowy jest Keiko Mecheri - Genie de Bois/ Zapachów fiołkowych jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkaa
Insolence dla mnie wogole nie pachnie jak fiołek a raczej jak jego łodygi pomieszane ze zngniłymi liścmi....:/ nie wiem moze tylko ja tak odczuwam ten zapach w dodatku pachnie identycznie jak spring violet yardley'a a ten nie spodobal mi sie od początku....nadzieja pozostaje w Violecie Di Parma...W którymś este lauder poczułam fiołka bardziej niż w insolence...yhhh że też mam taką schize na punkcie tego zapachu...:) słyszałam ze sam wyciąg z fiołeczka jest baaardzo drogi ( znajoma mowila ze ok 5 ml kosztuje prawie 100 zł ) ale nawet nie wiem gdzie to można dostać...hmmm czyżby przegięcie wydać stówke za takie maleństwo ...?? :P są tacy pewnie gdybym zarabiała miliony nie zastanawiałabym się...;) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steavy
Witam wszystkie panie poszukujace zapachu czystego fiolka, jesli ktoras z pan jest ze stolily lub moze sie w niej pojawic, chce powiedziec ze mam do zaoferowania ten zapach, sa to perfumy, o zaperfumowaniu 20 %, pachnace tylko fiolkiem. Wiecej informacji pod mejlem lub nr gg: 5818268 Pozdrawiam, Steavy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steavy
jesli ktos jest z Warszawy, mam tester tego zapachu ;] zapraszam do obejrzenia :) Moje dane, wyzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steavy
Ja oferuje perfumy (zaperfumowanie 20 % ) a nie wode perfumowana ( zaperfumowanie 16 %) i w cenie o duzo nizszej niz te ktore ukazaly sie po kliknieciu linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołki kwitną
Sprawdź 5th Avenue, tam też czuć fiołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keneth Cole-in black
moge odsprzedac ponad polowe, bo mam ochote na cos nowego. Sa sliczne jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×