Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany po uszy

kocham moją grubą dziewczynę!

Polecane posty

Gość zakochany po uszy

kocham moją dziewczynę, pomimo jej nadwagi. Ona jest tak śliczna, tak wyjątkowa, słodka i miła... niesamowicie inteligentna i zabawna, a jednocześnie pewna siebie. Ona wie, czego chce, wcale nie popada w kompleksy, bo wie, że jest piękna bez względu na kilogramy! Moi kumple swego czasu również się za nią uganiali, ale ona wybrała mnie... Kobieta, którą kocham, która jest kobietą mojego życia i za którą będę się uganiał do konca życia! co więcej- chudzinki tracą popularność i "wzięcie". Mówię to, co widzę z zachowania kumpli, którzy coraz częściej stawiaja na grubsze i wartościowe dziewczyny (wiem, ze istnieją także chude i wartościowe kobiety ale jednak żadna nie dorówna mojej ukochanej). Kocham ją! kocham kocham kocham kocham! nad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niokoaos
super tak trzymaj i kochaj ją na pewno na top zasłuzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia aha
dobra, fajnie, ze ja kochasz, ale nie musisz tak od razu najeżdzać na te chude, coś Ci zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem napisała
to jakaś zakompleksiona kobieta e sporą nadwaga,by się pocieszyć Joanna, wzrost: 165 cm, waga: 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
alez ja nie najeżdżam! mówię, że wiem, ze są wśród nich takie wartościowe... jednak moja jest tak wyjątkowa, że żadna kobieta na świecie jej nie dorówna! a czy na to zasłużyła, to nie ulega wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
zapewniam, że nie jestem zakompleksioną kobietą ze sporą nadwagą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niokoaos
jesteś okropna nie wypowiadaj sie po prostu chlopak zwrócił uwagę że nie tylko szczupłe dziewczyny są kochane i adorowane przez meżczyzn a kompleky to ty chyba masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak zakochany w swojej dziewczynie - jesli w ogole napisze w takiej sprawie to napisze ze kocha swoja dziewczyne - po co ten dodatek gruba ?? jaki cel ma pisanie ze jest kochana pomimo ze jest gruba ?? otylosc nie oznacza ze mozg sie czlowiekowi kurczy !!!!!! jakos bez sensu ten topik ... tez czuje tu jakas prowokacje albo probe dowartosciowania sie kogos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niokoaos
o gustach sie nie dyskutuje jedni wolą szczupłe jedni troszke z cialkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mogę tylko ręką
kobieto, facet tak nigdy nie napisze. idź w zacisze swojego domu i pomasturbuj się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem napisała
ja nie mam kompleksów, jestem w SAM RAZ,MAM NA CZYM SIEDZIEć,CZYM ODDYCHAć,ALE ANI NIE MAM WAłKóW TRZęSąCEGO SIę TłUSZCZU,ANI WYSTAJąCYCH KOśCI tylko zastanawiam sie,skąd tyle facetów na KOBIECYM forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
chcialem pokazać wszystkim tym, którzy są zapatrzeni w typowe kanony piękna, że nie tylko modelki mają sznsę na miłość :O mam kilka zakompleksionych koleżanek, które czują się brzydkie i grube, choć wcale nie mają nadwagi :O może faktycznie źle zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia aha
a ja kocham swojego grubego chlopaka :) i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja jak bum cyk cyk
laska,weź się za siebie,odstaw miskę z chipsami i coca cole,wyjdź na rower i zjedz sałatę na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaczące nutki
nie pisz, że żadna nie dorównuje Twojej dziewczynie, bo: 1) to nie jest miłe 2) mój chłopak by Cię wyśmiał, bo to ja dla niego jestem NAJLEPSZA I NAJWSPANIALSZA Jeśli chciałeś się nią pochwalić, to wszystko OK, ale mogłeś napisać, że DLA CIEBIE dziewczyna jest najlepsza, a nie, że ŻADNA JEJ NIE DORÓWNUJE, tak jakby wszystkie inne dziewczyny były beznadziejne, a jest wiele wspaniałych, cudownych i wartościowych...na pewno nie mniej od Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/78kg
gupoty gadacie. Mam zadek, szczupła talię, cycki jak od cyrkla i lubie swoje 78kg. I nie czuje sie gruba. A i tak mnie nikt nie kocha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
a więc dla mnie żadna jej nie dorówna :) nie chciałem nikogo urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube dziewczyny są ohydne
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/78kg
poznałam takiego jednego... jest dosc okrągły. Przy nimn czuje sie wręcz szczupła... i co z tego? jakie to ma znaczenie? wnioski: PRAWDZIWA MILOSĆ NIE MA NIC DO WAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
moja ukochana nie jest ohydna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ohydna
kazda grubaska jest ohydna!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany po uszy
współczuję podejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy wypisujecie
pulchna kobieta innej pulchnej nierówna.tak,jakby wszystkie szczupłe były ładne! bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/78kg
szkieletory są aseksualne i celulit jest aseksualny. Liczy się zadbanie o ciało , uśmiech i promiennosć spojrzenia- to dziala jak magnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet esteta z prawidłową wagą
niedługo twojemu zapoconemu morsowi (no cóż grubi pocą się intensywniej) wysiądą stawy kolanowe i serce, więc jeśli ci na nim zależy to lepiej go dłużej nie przekarmiaj i wypędź na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są gusta i guściki- nie wątpię, że można się zakochawać w puszystej- ale na miłość boską!!! przecież świat nie dzieli się na otyłych i chudzinki!!! sądzę, że kult SZCZUPŁEGO/ZGRABNEGO nie minie nigdy i nigdy nie staci \"wzięcia\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... cieszę się że mój partner uważa że żadna dziewczyna mi nie dorówna nie dlatego że inne są gorsze ale dlatego że nie chce porównywać bo mnie kocha i docenia, i to nie tylko dlatego że jestem szczupła i zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile Twoja dziewczyna wazy
ze mówisz na nią "gruba"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180/78kg
ta dyskusja jest bez sensu:-D ide wpierdolic nutelkę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada mi to na ewidentne wciskanie kitu !!!!!!! jaki chlopak pisalbym o tym na forum!!!! zaznaczam ze nic nie mam do dziewczyn przy kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×