Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupnik

Co opłaca się kupić w Biedronce?

Polecane posty

Gość budynie
pakowane po 5 sztuk... a tak samo pyszne jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draże Kamyczki Serek Zielona Łąka (w wiadereczku) :D naturalny lub czekoladowy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm nie zauważyłam
To Top Chipsy są o smaku fromage????? Myslalam ze sa tylko solone, paprykowe, bekonowe, serowo-cebulowe i keczupowe. A Fromage nie widzialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amicca34
draże mleczne, czekolady allegro, prażonki, paluszki pub a i śmietankę do kawy - cremona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywka nutriela
dzidostwo straszne-nie kupujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja38
no ja mam pare rzeczy po ktore specjalnie jezdze do Biedrony-polecam-plyn do plukania Eden,uwazam ze lepszy od lenora,agent do Wc/cos jak domestos/ tylko o polowe tansze,dzemy,chleb tostowy z ziarenkmi i tanie mleko w kartonie-to takie stale rzeczy,pare dni temu kupilam pyn do prania recznego-Klebuszek-slicznie pachnie i kostka wc agent-bardzo fajnie sie pieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta zajebista
- niebieskie ścierki z mikrofibry - 1 kosztuje 4zł. a ścierają tak jak te po 60zł. (bez detergentu) ja używam detergentu ale to dla pewnoście że zmyłam brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta zajebista
-serki twarogowe "piątnica", takie same jak almette a kosztują niecałe 2 zł. chyba -pyszny serek tutti -masło extra -mieszanki warzywne na zupy -mieszanka chińska -krewetki, 175gr -4zł. -lody litrowe bakaliowe ok 4zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy top
fromage to jakaś nowość smakowa. ale rzeczywiscie sa pyszne!! smakuja jak Laysy a kosztuja niecale 2 zł za taka wielka pakę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowaaa
kukurydza w puszce groszek konserwowy ketchup pudliszki chusteczki higieniczne taniutkie i dobre papier toaletowy melodia różowy reczniki kuchenne 4 szt ok 4 zl plyn do plukania 4 litry podpaski bella niebieskie platki kosmetyczne olej mleko w kartonie m makarony domowe tunczyk w puszce vegeta w zielonym opakowaniu zupki chinskie tansze sa niz w innych sklepach sosy do makaronu pudliszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja
-mleko Mlekovita -top chipsy -rolady owocowe np. truskawka -jogurty -kremy czekoladowe/orzechowe na kanapki -płatki kosmetyczne -żele pod prysznic -kremy dax cosmetics -czekolada i masło kakaowe -mydła -chustki higieniczne -gąbki -frytki -szampon timotei -czekolady np. allegro -ser biały -wkładki higieniczne 45 sztuk za 2,50 na razie tyle pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomatek
Mmmmm, mój ulubiony ketchup "Tomatek", jest dużo lepszy od tego co dają w McDonaldzie, albo pudliszek. Pudliszki są ohydne, a Tomatek pyszny i bardzo tani. To najlpeszy ketchup jaki kiedykolwiek jadłam. Top-chipsy też są w porządku, za resztę dziękuję, nie chcę sobie wypalić włosów szamponem, albo otruć się kiełbasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizz
sery żółte,tuńczyk w puszce,chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystrzelać wszystkie Alki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmmmmmmmmmmm
ja kupuję przede wszystkim chipsy i kukurydzę w puszce którą tak naprawdę robi bonduell a kosztuje o połowe taniej.Smakuje mi tez woda cytrynowa polaris- jak cytrynowy żywiec a kosztuje koło 1,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×