Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko....

Dziwne uczucie Czy mam sie martwic??

Polecane posty

Gość sloneczko....

Kochane dziewczynki Mam do was pytanie Jestem w 26 tc i od pewnego czasu jak rano wstaje to czuje tak jakby dziecko z cala reszta mialo mi wypasc Jakby ucisk na kosci lonowe Czy to normalne czy mam sie zaczac martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
Tzn ze to moze byc cos zlego??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
:-(jestem umowiona na 5 pazdziernika ale jak tak mowisz to pojde wczesniej bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja miałam takie uczucie, to krótko potem urodziłam. Ty masz jeszcze parę tygodni, więc radzę Ci wizytę u lekarza, wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
mysle ze wiek nie ma znaczenia ale to podstawowe pytanie na forum mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
teraz to sie przestraszylam:-(to uczucie pojawia sie tylko jak wczesniej dlugo poleze at_at czy ty tez tak mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
ogolnie czuje sie bardzo dobrze Jutro zadzwonie do gina zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak- z własnego doswiadczenia wiem, że każdy niepokojacy objaw należy skonsultować z lekarzem i przede wszystkim polegac na wlasnej intuicji. Moja pierwszą ciążę donosiłam prawie normalnie. druga poroniłam, poniewaz pani doktor nie zwróciła uwagi na moja cieżką anemię, mimo, że strasznie zbrzydłam, zamiast tyć schudłam 4 kg (a poroniłam w 16 tyg.). Później dowiedziałam się , że chodziłam z martwa ciążą chodziłam 6 tyg, a to przecież grozi zgonem matki, na skutek posocznicy. Z trzecią sane kłopoty- krwiak pozałożyskowy, półpasiec, zakażenie układu moczowego, paciorkowiec dróg rodnych i oczywiście anemia (miałam podawane zelazo droga dożylną), a na koniec zakazenie wewnatrzmaciczne. Dziecko urodziłam zdrowe, bo się uparłam i zmieniłam lekarza, z którym mogłam rozmawiac o swoich obawach dniem i nocą. Więc radzę Ci, idź do lekarza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
Dzieki ze sie odezwalas Jako jedyna:-)Jutro zadzwonie do mojego lekarza Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może to zbyt osobiste, ale nie znamy się, więc mogłabyś napisać mi co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko....
dzwonilam do lekarza ale sie nie dodzwonilam bo jest na urlopie:-( tak sie dowiedzialam w szpitalu Przyjmuje inna lekarka ale nie cieszy sie zbyt dobra opinia wiec nawet sie do niej nie wybieram bo nie chce zeby zaszkodzila mojemu dziecku a kilka juz ma na sumieniu Ide do niego w nastepnym tyg tak jak jestesmy umowieni Jakby cos sie dzialo to pojade na izbe przyjec dzisiaj jest dobrze Dzieki za zainteresowanie:-)Milego dnia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
do at-at czym u ciebie sie objawialo zapalenie pecherza,,,bo ja mialam najpierw leukocyty w moczu, i bakterie,,teraz mam bakterie....a leukocyty pojawily sie podwyzszone w krwi,,a lekarz przepisla mi wczesniej urinal...ale zaczelam sie stresowac,,,niby nic mnie nie boli,,,dzis ide i nie wiem co mi powie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, te objawy nie musza oznaczac ze cos zlego sie dzieje, ale niemniej nie wolno ich bagatelizowac, tak wiec o ile nie chcesz osc do innego gina postaraj sie jak najwiecej polegiwac do czasu wizyty u swojego lekarza Polegiwanie nie zaszkodzi a moze zapobiec czemus zlemu. Ja na swoim przykladzie wiem ze takie bole moga oznaczac skracanie szyjki. Tyle ze ja takie bole mialam prawie ciagle po przyjeciu innej niz horyzontalna pozycji. Podrawiam i napisz co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony...
asik36 nie ufam innym lekarzom wiec poczekam na swojego ale bede sie uwaznie obserwowac:-) i oczywiscie odpoczywac dziekuje za oddzew:-)milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×