Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzusta421

Co sądzicie o dr plastyka Józefa Jethona

Polecane posty

Gość dzusta421

Czy ktoś z was był operowany przez dr plastyka Józefa Jethona . Podzielcie sie ze swoimi doświadczeniami ,chciałabym zrobić u niego korekcje nosa . Z góry dziękuje za cenne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anno6 jak juz cs piszesz to sie upewnij czy piszesz prawdę, ponieważ J.Jethon pracuje w 100% legalnie w enel medzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze że to prawda
Hm.... nic tylko kara Boża. Ciekawe za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
Napisze tylko tyle -> Bog faktycznie kara za nieumiarkowanie w jedzeniu :(((( Dramat ten brzuch, ile masz lat ? Wspolczuje ci, strasznie cie ten &^%$# szpecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie \"kara\", tylko \"karze\". Ale nie po to zabulilam 7,5 tysiaca MODEL - MEDOWI, zeby wygladac gorzej niz do tej pory.PODAJCIE TE ADRESY DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałaś ich do sądu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
Dziekuje za poprawienie mnie, zapamietam Nie tyje sie z powietrza, leki tez nie tucza, po nich mamy wzmozony apetyt Przy sterydach, jesli bedziesz jesc malo, to tylko twarz ci spuchnie jak u chomika, wiem bo bralam, a i tarczyce chora mam i musze uwazac na to co jem, takze w ryzach sie trzymac musze ostro, tyje sie od nadmiernego jedzenia i siedzacego trybu zycia, leki ulatwiaja tycie, niektore choroby mu sluza, ale jak sie bedzie bacznie uwazac to nie utyje sie, a juz nikt otyly nie staje sie od lekow, mozna przytyc te 3-5 kg ale nie 30 ! Lekarz spartaczyl sprawe, ja bym %$^& #$%^^ urwała !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
to tez zalezy od genetyki... ja tez bralam sterydy i nawet schudlam:) tak sie pilnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
genetyki Miec tendencje do tycia nie oznacza od razy byc jak wieprz !!! Kazdy gruby znajdzie wytlumaczenie- choroba, geny, leki, hormony, a gowno prawda i dobrze o tym wiemy !!! Roznica jest taka : ze jedni moga jesc co chca i sa chudzi a inni musze odmawaic sobie slodyczy bo utyja, wiec jesli Ja tyje to nie jem, proste Chyba mi nikt nie napisze ze utyl bo jadlam normalnie, czyli ok 1500-2000 kcal w tym glownie warzywa, owoce, nabial, ryby, jaja, itd Tez sie tak tlumaczylam, jak mi sie przytylo od tarczycy, musialam zaczac jesc mniej, uwazac na to co wkladam do ust, slodycze zamienilam na owoce itd, musialam zaczac sie ruszac, i dobrze ze obudzilam sie szybko, bo przytylam tylko 9 kg i mimo choroby udalo mi sie zrzucic 7 z tych 9, da sie nie tyc, ale co kosztuje sporo wyzeczen, mimo tendencji do tycia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
bralas sterydy ale sie pilnowalas, i o to wlasniwe chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
'bo jadł normalnie'- a nie jadłam *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokator
lol...>>przyznaje Ci racje:) czasmi mnie smiesza kolezanki co to po tabletkach antykoncepcyjnych tyja a co chwile po jakies ciasteczka do cukierni lataja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
Co druga kolezanka ma ten problem, odkad bierze hormony zaczyna od nich tyc, jak ma nie tyc jak ciagle podjada, apetyt naprawde sie zaostrza, sama przechodzilam przez to, i nikt mi nie wmowi ze tyje sie z powietrza, lekow i od tego co wymienilam wyzej Zgodze sie jedynie ze tyje sie wtedy szybciej i latwiej, bo mi pojdzie tort w uda a tej bez tendencji nic sie nie stanie Powodzenia zycze i pilnowac sie, zeby pozniej nie zalowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieglinde
Ale on to wogóle nie pracuje w prywatnej klinice z tego co słyszałam...i słyszałam też że jest jednym z trzech polaków plastyków co mają jakiś tam certyfikat. Podobno to lekarzem który ma podobne umiejęrności jak plastyk o nazwisku kobus czy jakoś tak tylko ze już przyjmuje tylko prywatnie. Rany beznadzije. To jest prawde gdzie 2 polaków tam trzy zdania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieglinde
1965-1967 - Szpital zespolony w Kodzku 1967-1976 - Szpital Chirurgii Plastycznej w Połanicy zdroju 1976- dotychczas - Klinika Chirurgii Plastycznej CWKP W-wa...taka jest podobno jego historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieglinde
Natomiast jego nazwisko spotkałąm na stronach kilku różnych jakis tam klinik...i tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
a czy ktoras z was robila uniego piersi? obecnie przyjmuje co sobote w Bialymstoku w dent-plascie. Bo ja zastanawialam sie aby isc do tego lekarza na powiekszenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*M*M*
Profesor jest kierownikiem oddziału Chirurgii plastycznej w szpitalu im Orłowskiego na czerniakowskiej w warszawie tam przyjmuje również w przychodni i operuje w tym szpitalu jak również pracuje w prywatnej klinice LA PERLA w Warszawie. Profesor operował mnie już 5 razy i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M*M*M*
ja miałam operacje nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek123
hej ja miałam u jethona robione uszy, moim zdaniem dobrze zrobił... chociaz mogl lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froteczka
ja mam małe pytanie do kotek123, bo zastanawiam sie nad korekcją małżowin usznych u jethona. czy dlugo trzeba czekac na zabieg po konsultacji? i czy dobrze wykonal zabieg dla ciebie? bo czytalam juz sama wiele opinii na jego temat i nie wiem co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milleana
Powiększał mi usta i spartaczył że aż miło. Razem z panią dr Więcko, która uprawia taki proceder, że uczy innych lekarzy na pacjentach. Nie przejmują się zupełnie: dają znieczulenie, więc pacjent jest świadomy co się dzieje - i pani Więcko instruuje Jethona co ma robić. Jethon się dopiero uczy chirurgii plastycznej. Mam na twarzy blizny po jego operacji powiększania ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milleana
a, i jeszcze jedno: byłam u niego porozmawiać o poprawce, to mnie po prostu ochrzanił, zachował się bardzo agresywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx.x
Witam.Byłam operowana przez Dr Józefa Jethona w zeszłym roku w prywatnej klinice w Białymstoku.Miałam robioną operację nosa. Zapłaciłam 6000 zł i dałam dr bardzo dobrą opinię na którymś forum...Niestety jednak teraz mój nos po kilku miesiącach i kiedy zeszła cała opuchlizna wyglada inaczej. Została mi blizna z jednej strony po zdjęciu gipsu bo gips był za mocno zaciśnięty do tego nos jest wogóle nie symetryczny, jedna dziurka jest wyżej druga niżej, mam dwa probile z których jeden jest inny drugi inny. Garb został wogóle zle spiłowany z jednej strony bardziej z drugiej mniej. I ogólnie wygląda to gorzej niż miałam kiedyś. Operacja była kilka miesięcy temu i mam pytanie czy ktos wie co w takiej sytuacji zrobić.Nie kontaktowałam sie z tym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila345
A znasz inne osoby, które robiły korekte nosa u doktora Jethona? Ja chciałabym zrobić u tego doktora operacje i nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx.x
Hej. Nie nie znam nikogo innego kto by robił u niego korekte nosa. Ja sie skusiłam ze wzgledu na cene...czego żałuje teraz bo mogłam dołozyć te 4 tyś i zrobić u innego prawdziwego chirurga plastyka. Odradzam naprawde nie rób u niego korekty nosa.Wczesniej czytałam o nim różne opinie ale o korekcie nosa nie było nic więc pomyslałam że jest w porządku opinie były podzielone...Pisze to ku przestrodze dla tych którzy mają podobny problem nie patrzcie na cene!!!Lepiej jest zapłacić więcej i mieć dobrze zrobiony nos niż pózniej cierpieć! Aha zapomniałam dodać że jeszcze po operacji do tej pory wystaje mi jeden szew z przegrody...bo nawet mi nie usunął wszystkich szwów.Po wyciągnięciu setonów miałam dziury w nosie takie ogromne że szok pytałam sie go czy nie są za duże oczywiście powiedział że sie zmniejsza i będą normalne jedna mam nawet całkiem całkiem ale druga to na dwa palce hee i ogólnie ja nie wiem że on tego nie widział?!Po operacji usłyszałam że jak chce mieć całkiem malutki nosek to potrzebne są wogóle dwie operacje.... Naprawde jestem w szoku że za takie pieniądze odwalił taką chałe! Musze teraz zbierać na drugą operacje i robić poprawke niestety.O ile wogóle da sie to wszystko poprawić. Ale już na szczęście nie u niego! Jak będziesz miała jeszcze jakies pytania to z chęcią odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam do cholery
bo mi sie juz smiac z was chce, gdzie wy żeście jakieś opinie o nim znalazly jak wpisuje jego im i naz i nic O NIM NIE MA????? Omijajac oczywiscie str ZNANYLEKARZ bo tam wszystko jest poustawiane a polowa negat opinie o lekarzu dziwnym trafem znika. Zanim sie do kogos udacie na op,to najpierw weźcie wyszukajcie o tym dr opini i nie na jednym forum a NA KILKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrlb
Podbijam temat ponieważ interesują mnie opinie odnośnie operacji nosa, może ktoś jeszcze był operowany u tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×