Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe dlaczego

Dlaczego jedni nas pociągają a inni nie??

Polecane posty

nie podam czarnego >> nie musisz tego robić, bo to oczywiste :O nagminnie używane słowo \"pustak\" zawsze Cię zdradzi :O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie nizszy ode mnie
a ja mam 159 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>>>>tttttt44444444444 \"dla mnie nie może być niski, mam 170 cm i facet o wzroscie 175 jest wg mnie za mały, lubię duuużych i szerokich w barach\" \"Wobec tych cech nawet wzrost nie ma znaczenia. Już prędzej bym się związała z niższym od siebie niż z facetem np. z wystającymi zębami, chociaż byłby wysoki.\" zaprzeczasz sobie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
Zastanawiam się nad tym, więc założyłam, topic, a w dodatku wkurzają mnie pytania czy niscy nam się podobają itd., jakich pełno na tym forum, a to, co mam ci do powiedzenia to nawet nie będę pisać, bo i tak moderia by usunęła, jak ci się temat nie podoba to po co tu wchodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego \"...a to, co mam ci do powiedzenia to nawet nie będę pisać, bo i tak moderia by usunęła,...\" napisz pokażesz wtedy wszystkim pełnię swojej pustoty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wróćmy do meritum
sprawy ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttt44444444444
wcale sobie nie zaprzeczam. Nie chcę niskiego, ale cechy które podałam są tak STRASZNE że nawet niski wzrost byłby lepszy. Coś mi się wydaje że czepia się facet bardzo zakompleksiony, który nie potrafi się pogodzić z tym że kobiety również patrzą na wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tttttt44444444444 10 % nie patrzy (i nie są to wcale brzydkie dziewczyny) własnie wśród tych szukam mojej partnerki:-) dalsze 90 % pustaków mnie nie interesia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieekk
ja mam tak samo , spotykam się z różnymi facetami , a jak się już z jakimś zwiąże to oczywiście nie z tym na pozór idealnym , koleżanki się pukają w głowę , ale co poradzę że mi się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
a co powiecie na panow z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttt44444444444
Okrutna prawda jest taka że kobiety patrzą i na wygląd i na pieniądze i na inteligencję. Faceci wcale nie są lepsi. Patrzą na wygląd, na charakter i na "przydatność" kobiety jako żony": czy jest gospodarna, czy nie miałą zbyt wielu partnerów oraz czy jest dobra w seksie. I jakoś się temu nie sprzeciwiam. Tak jest urządzony świat i kropka. A Ty sam jeden w pojedynkę świata nie zmienisz. Mam chociaż nadzieję że skoro jesteś tak straszliwie brzydki to przynajmniej jesteś inteligentny lub chociaż masz niezłą pracę. Bo jeśli nic tego to przewiduję Ci jałowe życie i śmierć w samotności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
Wiesz już się domyślam, kim jesteś i ostatnio czytałam tu taką rozmowę,2 brzydkich chłopaków, pisało, że wprawdzie oni są brzydcy, ale chcą ładne dziewczyny, bo brzydkie to ich nie interesują :o czyżby nie jesteś jednym z nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
tomek ---- nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
ten brunet nie jest przystojny...to moje zdanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttt44444444444
Poza tym: jaki facet by chciał kraczatą babę z 50 kg nadwagi, szpetną twarzą i szkaradnymi zębami? ŻADEN. Ja to wiem, Ty to wiesz, każdy to wie i jakoś nikt się nie buntuje. A jeśli już szukasz dziewczyny która nie patrzy na wygląd (chociaż cholera, czy istnieje taka która chciałaby się związać z kimś kto jej nie podnieca?) to mam pytanie - czy szukasz przynajmniej wśród brzydul? Bo jak znam życie to Ty - brzydal - startujesz do ładnych laseczek - a gdy cię odpychają to wracasz do domu, sam głaszcze się po głowie i powtarzasz niczym mantrę "nie przejmuj się, to była pustaczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
Dobrze no widzisz na tym topiku są same pustaki, więc może już stąd idź, poszukaj jednej z tych 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
BRAWOooo ttttt44444!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
:-) dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
no to co z tymi panami z brzuszkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
nie generalnie nie lubie , ale różnie to bywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamy króla generalizowania
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttt44444444444
Wartościowa to taka która nie patrzy ani na wygląd ani na kasę ani na inteligencję? (bo przed chwilą wszystkie je włożyłeś do jednego worka jako pustaki) Więc na co ma zwracać uwagę? Na nic? Ma być szczęsliwa bo KTOŚ (obojętnie kto) chce z nią być? To oświecę Cię. Taka dziewczyna prawdopodobnie nie będzie ani ładna ani wartościowa. Jeśli ktoś ma poczucie własnej wartości tym więcej wymaga. Odwrotnie: jeśli kobieta nic nie wymaga tzn. że sama ma mało do zaoferowania. I wśród takich szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×