Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe dlaczego

Dlaczego jedni nas pociągają a inni nie??

Polecane posty

Gość dziulaaa
Feromony...może tu tkwi odpowiedz na postawione wyzej pytanie??? Cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tttttt44444444444
Masz rację z tymi dziewczynami ktore nie maja nic do zaoferowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
nie podam :D z facetami jest tak samo, dlatego właśnie oglądam sie za tym przystojnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
zaraz poznamy definicje milosci wg. nie podam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"z facetami jest tak samo, dlatego właśnie oglądam sie za tym przystojnymi\" a oni Cie traktuja jak miesko ktore trzeba ostro wyruchać i rzucić by wziąć sobie następne. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie bez wulgaryzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Ale co to za wartościowa dziewczyna, która podobno nie patrzy na: wygląd, inteligencję, pieniądze, pozycję społeczną. To w sumie co jej pozostaje? Rozmiar buta? Każdy w mniejszym lub w większym stopniu patrzy na takie rzeczy ale różnie może je akcentować i dla jednego ważne jest to a dla drugiego co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttt44444444444
Nazywaj sobie mnie jak chcesz :) Dla Ciebie jestem pusta - jeśli to ma załagodzić Twoje kompleksy to ok, nie ma sprawy. :) Miłość? Ona musi się z czegoś urodzić. Chcesz żeby kobieta kochałą Cię za nic? To w takim razie powinna kochać wszystkich ludzi na świecie. A założę się że byłeś sam so tej pory. Jestem pewna że jesteś prawiczkiem i nigdy nie miałeś dziewczyny. Więc skąd Twoje przekonanie że na pewno jakaś ładna laseczka w końcu Cię zechce? Jakie masz w tym względzie doświadczenia? Podniecenie? No to gratuluję podejścia do związków jeśli uważasz że byłoby zdrowe spędzić zycie z kimś do kogo nie czuje się pożądania. Taki ktoś może być co najwyżej kumplem. Nie mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
No może mu chodzi o miłość braterską :-) no ja raczej nie związałabym się z osobą, która mnie, nie pociąga, a co do ostatniej wypowiedzi to znów się pomyliłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
Tomek_ wyglad nie jest najwazniejszy(nie powinien byc), ale jest wazny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
Ja tez nie zwiazalabym sie z osoba , ktora mnie nie pociaga i basta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
nie podam... o nie moj drogi, bo czy może istniec milosc bez pozadania? to wykluczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chcesz żeby kobieta kochałą Cię za nic?\" właśnie dziewczyno! kocha sie za nic a nie za coś! to przychodzi nagle i nie do każdego się to czuje rozumiesz?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
rece opadaja... czy mozna pokochac pustaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
moze wreszcie podasz ta Twoja definicje milosci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego te 10 % dziewczyn, które nie patrzą na wygląd, wzrost i wagę to są dziewczyny które chcą prawdziwie kochać a nie tylko sie je*ać z kimś kto odpowiada odpowiednim wymaganiom. poniemajet??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
A według Ciebie powinnam sobie poszukać brzydkiego , biednego i mało inteligentnego faceta :o niby w Limie czego żeby tacy jak ty nie mówili że jestem pusta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna lilia
przyglądam sie dyskusji i wg mnie Tomek_1982 wg mnie ma racje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego mozesz zakochać się w brzydkim mozesz zakochać się w przystojnym tu nie ma reguły chodzi mi tylko o to żebyś przez swoje wymagania (zapewne wysokie) nie odrzuciła prawdziwej miłości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziulaaa
Tomek_, dobrze powiedziane...ale nie zawsze tak jest...moje zauroczenie przeszlo w kolejna feze: zakochanie i trwa juz pare lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna lilia
tylko oby z tą przyjaźnią nie miał racji - jade z kumplem na wakacje... zobaczymy co bedzie po :) oby nic ... mi przyjaźń - bardzo bliska wystarczy :) sorry, za błędy, ale po 22 umysł mój ma cisze nocną :) i nie chce być nazwana puustakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×