Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikaas

jak zmieniec styl chlopaka/

Polecane posty

Gość mikaas

w jaki sposob powiedziec chlopakowi,zeby zmienil styl ubierania...ale tak zeby go nie urazic.macie jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu chcesz zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaas
bo mi sie nie podoba jego styl-pol dres pol normalny,a ja preferuje bardziej gustownie ubranych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zawsze chce zmieniać
faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na lepszy model
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chetnie
wprowadziłabym pewne korekty, nie tyle chodzo styl, co o dobór kolorów, faceci to chyba daltoniści i nie widza , ze wszystko pojedynczo jest ok tylko razem absolutnie nie do przyjecia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sola569
Chyba nic sie z tym nie zrobi.JAk taki styl ubierania lubi to raczej sie nie zmieni.Najwyzej powie Ci ze go ograniczasz i jeszcze nie kochasz , bo nie akceptujesz takiego jakim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres dobry jest
:) a poza tym ,stylu sie nie zmieni jak się w tym dobrze czuje to lepiej zmienić faceta to jakby ktos Ciebie noszaca szpilki chciał zmusic do noszenia oblesnych glanów,mozna jedynie dopracowac ,wiesz szczegóły,zeby kolory pasowały stonowac trochę ... chyba ze gośc sie tak ubiera bo inaczej nie umie,czesto tak jest ze ubiera sie byle jak wtedy mozna go tego nauczyc ale nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnej rady, mogę Ci tylko powiedzieć, że na miejscu tego kolesia bym cię rzucił w pierony. Zmieniać to sobie możesz kanał w TV, pastę do zębów, bieliznę, i rodzaj piwa który pijesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrambaa
sorry ze to powiem ale, zachowujesz sie jak kretynka... bo nie podoba Ci sie jego styl...to co podoba sie tobie nie musi podobać sie jemu, chodzi w tym w czym czuje sie dobrze, przeciez to nie manekin!co Ty sobie w ogole dziewczyno wyobrazasz... na jego miejscu znalazł bym sobie porzadna laske a nie hipokrytke tyle fajnych dziewczyn jest a ten musial z taka sie wpakowac...glupia cipa z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×