Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

hehehe dziewczyny tez nie mialam orgazmu a wspolzyjemy od ok. poł roku nawet lechtaczkowego tez bylam bliska ale coz, dodam ze nie leze jak kloda tylko robie cos zeby dojsc staram sie ale klapa nie udaje sie, co nie znaczy ze nie libie seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak szczerze to ja nigdy nie miałam problemu z orgazmem łechtaczkowym ...dlatego sie dziwię ze u was jest to problemem...Z tym że trzeba troszeczkę pieszczot \"ręcznych\" aby do tego doszło...I np pozycja na pieska jest idealna ku temu ;) Bo mój facet ma również dostęp do łechtaczki z czego skrzętnie korzysta i mnie zadowala rączką w trakcie penetracji ;) :D PS: On się zaczyna smucić i denerwować że nie daje rady dac mi ów \"prawdziwego\"orgazmu :P:P Ech trza nad tym popracowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
hej dziewczyny to znowu ja... wczoraj byl "okres" dzis juz go nie ma :( a tabletka juz wzieta :( co sie ze mna dzieje?? jutro lece do gina ale poki co uspsoujcie mnie troche prosze..... czy to takie branie na zapas tych tabletek mnie rozregulowalo? przypomne ze w poniedz poprzedni tez wydawalo mi sie ze mam okres i wzielam tabletke, wczoraj bylo to samo... pomozcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm a mówiłam żebyś zaczekała :P ale spoko u niektorych dziewczyn okres zanika juz po 1ej tabletce;p najprawdopodobniej ty jestes jedną z nich...kontynuuj branie tabletek a do lekarza idź rownie zi mu powiedz co sie dzieje... Nie martw sie i głowa do góry..Ja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
zanika? juz drugi raz w tygodniu? ostatnio jak mi sie to przytfafilo to dzwonilam do lekarza i kazal mi nie brac tabletek az do rozpoczecia okresu.. szkoda tylko ze mi sie wydawalo ze znowu go dostalam :P u mnie nigdy okres nie konczyl sie po jednym dniu i musze przyznac szczerze ze nigdy nie byl taki skapy wiec stwierdzam ze chyba znowu mi sie wydawalo... i dzisiejszej tabletki chyba nie wezme....mam jeszcze jedno pytanko... czy to ze tak sobie lykam te tabletki "bez potrzeby" nie rozreguluje mi organizmu?? moze wlasnie od tego mam takie dziwne plamienia bo nie wiem jak inaczej to nazwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
juz sie nie moge doczekac az jutro pojde do gina... powiedz mi moze wiesz jak wyglada badanie ktore okresli czy jestem w ciazy?? bo juz od tego wszystkiego zaczynam miec schizy jakies :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
A ja tam nie lubie jak sie kochamy na pieska a món Misiek mnie mizia po piersiach czy po łechtaczce :P Musi mnie trzymać mocno za bioderka i pokazać co potrafi :P ale lubie też jak sie kochamy na fotelu, ja siedze na Nim, tyłem do Niego, wtedy ma dostęp i do piersi i do łechtaczki :D:D (tak ogólnie to sory za takie opisy, może to kogos zniesmaczyć. Ake skoro to forum, to można sie powymieniać doswiadczeniami, a nuż komus sie coś spodoba;)) A ja chyba mam nadzerke :O Wczoraj po seksie znów zauwazyłam na bieliźnie sluź z krwią :O No i czasami podczas stosuku mnie pobolewa brzuch (najbardziej na jeźdzca, nie wiem czemu:(). Jutro pędze do ginekologa.Poza tym, dziś zauwazyłam taki jakis dziwny śluz, taki troche mętnawy (jakby zabarwiony tą krwią) i troszke sie ciągnął. Możliwe, zeby to było jeszcze jego nasienie??Tymczasem zmykam zażyć pigułke :) Właśnie dostałam przypominającego eska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np tak mialam że przy pierwszej tabletce pierwszego poakowania okres trwał zaledwie jeden dzień i nic...ale tabletke wzielam i kolejne też brałam i wszystko było później oki:) kolejny dostałam w czwartym dniu po 21 tabletkach...czyli głowa do góry, tylko już nie przerywaj tego brania dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszek a moze to po prostu zwykłe plamienie, com/;) jutro do lekarza pędź i sie dowiesz:) A ja też chyba przesadzam z tymi opisami, ale co tam:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
No nie wiem. Byłam miesiac temu u gina to powiedział, ze mam dużąnadzerke. Przepisał mi metronidazol dopochwowo i doxycykline doustnie. Miałam iść na kontrole ale takie kolejki są, że za 2 miechy by mnie dopiero przyjął :O Poza tym jakiś taki wredny był. Tak więc ide do prywatnego. Czasami pobolewa mnie tez brzuch (np teraz:P ). Aze ja panikara jestem to od razu nie wiadomo jakie myśli. Co do opisów to nie przejmowac sie tylko pisać :) Ja niedoswiadczona jestem, moze sie czegoś naucze :P Dziś musze rozkrecić Miśka i może w końcu jakis orgazmik będzie ;) (czasami juz jest blisko, ale wtedy ja sie na Niego rzucam bo już nie moge sie doczekać az poczuje Go w sobie:P) A macie czasami tak, ze jestescie na serio podniecone, orgazm tuz tuż, i nagle czujecie, ze dziswięcej nie bedzie. Tzn, ze osiągłyście pewne stadium i ze bardziej podniecone juz tego dnia nie bedziecie? Bo ja tak mam i wiem, ze mójMisiek na marne sie wysila, bo orgazmu i tak nie bedzie. dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
patrzcie co teraz znalazłam, tego mi brakowało :O "ja brałam regularnie tabletki yasmin i teraz mam blizniaki." no pieknie, zaraz sie zaczne dołować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam miałam ostatnio:P ale to był taki \"dziwny seksik\" - i szczerze mówić nigy takiego seksu nnie uprawialam..tzn to było takie delikatne, takie powolne, jak nigdy....i orgazmik był tuż tuż ;););) Także nie trzeba na \"chama\" brutalnie nic robić.....;) Aż mi sie przypomniał film z Monica belucci ( ten ostatni w kotrym grała prostytutkę) ..........tam tez byla taka scena delikatnego powolnego stosunku( klasycznie)..i bohaterka tego filmu stwierdziła że nigdy nie było jej lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Teraz zadam BARDZO głupie pytanie (jestem tego swiadoma). czytałam, ze pozycja na pieska jest najlepsza do zajscia w ciąże.Ale przy tabletkach to chyba nie ma najmniejszego znaczenia?? Bo my sie akurat w takiej wczoraj kochalismy i w takiej skończył we mnie.No i czasami nachodzą mnie wyjątkowo głupie myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Powoli mówsz? To juz wiem co bedziemy dzisaj robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to głupia myśl kruszku naprawde :) Bierzesz tabletki i żadna pozycja nie spowoduje ze będą one mniej skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom powoli;) delikatnie( ja tak klasycznie robiłam- w filmie też tak było;) ) no i oczywiście mięsnie kegla zaciskane;) I chcialam głębiej i glębiej:d i się wiercilamz tego powodu;) To był mój ostatni seks..ale jaki cudowny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
Przepraszam,ze znowu wyskakuje z tym glupim pytaniem...ale skad wiadomo,ze juz po 1 tabletce wzietej 1 dnia okresu jest sie zabezpieczona? Nie moge tego nigdzie znalesc w ulotce,a jestem taki"niewierny Tomasz".Poki nie zobacze,nie uwierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
Wiem, wiem, głupie to było.Ale zapytałam i aż mi lżej ;) Dzisiaj to wypróbujemy :) Zaraz mu napisze eska, wstepnie zakreslając co bedziemy dziś robić ;) On teraz sie nudzi na wykładach, więc trzeba Go troszke rozpalić :P Swoja drogą to nie uwazam, zeby orgazm był w seksie najważniejszy. Wiadomo, ze chciałabym szczytować razem z Nim, alepóki co tak nie jest i ja sie staram czerpać przyjemnosć z tego co jest. Misiek sie czasami troche martwi, bo chciałby mi w koncu ten orgazm dać, widze, że mu na tym zależy. ale trafił na bardzo wyrozumiałą (;) ) dziewczyne i ja mu tłumacze, ze ma sie niczym nie przejmować bo to dopiero początki. Jak za rok mi nie bedzie zapewniał spełnienia to wtedy sie cos poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncza
teraz mam metlik w glowie. dzis w ogole ani plamien ani krwi. chyba zdechne w tej niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszek
W ulotce o tym nic nie piszą. Wiem bo sama szukałam ;) A skąd wiadomo?? Ja nie wiem. Ale pewnie Bernadetka bedzie znała odpowiedx na to pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
Bernadetko ratuj ! Udziel informacji udreczonej duszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa tutaj teoretycznie 1wsza tabletka zabezpiecza juz po 4 godzinach od zazycia...ale ja osobiście zaczekałabym ok 3-4 dni :) Tobie to rownież radzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
Bernadetko,ale skad ta pewnosc? Skoro ulotka to rzecz swieta ,a na niej nie ma takiej informacji? Wiesz to od ginekologa? Mnie odeslal do ulotki o niczym nei informujac,zbywajac pytania(chyba go zmienie).Wiec jakie jest Twoje zrodlo informacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie moje zdanie:) tak jak napisałam juz wczesniej dziewczyny z róznych forów tak twierdzą....Moim zdaniem trzeba te kilka dni zaczekac...bo ja nie mam pewności czy 4 godziny wystarcza na zadziałanie substancjom zawartym w tej tabletce.... a w ulotce yasmin rzeczywiście nie ma takiej informacji ;) Więc JA twierdzę ze te kilka dni trzeba zaczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
JUz nie bede tego drazyc:P Nie chodzi o to,ze jestem niecierpliwa i 4 godziny czekania to dla mnei duzo,tylko obawiam sie czy np 2 tygodnie wystarcza ,a moze trzeba czekac caly cykl na pelna skutecznosc tabletki:) Moglabym nawet 2 miesiace gdyby zaistniala taka koniecznosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no 2 tygodnie wystarczą;) sama sprawdziłam po ok 2 tygodniach i wszytsko jest ok...bobasa poki co nie będzie .wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×