Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Jeszcze rano miałam inne plany, ale postanowilismy z Miśkiem, że odstawiam tabsy. Od dobrych kilku dni męczyły mnie bóle głowy, nóg i rąk, ale dziś to juz masakra :O Głowa mnie tak boli, że jak tylko wstane i gdzieś ide to mam wrazenie że zaraz sie przewróce :O Tak więc, postanowiłam, że dam sobie spokój. Troche mi tego szkoda, tego spontanicznego seksu i wogóle, ale jak pomyśle że mam sie tak czuć na codzień to wole zrezygnować. Wracamy na gumki, a w dni płodne dodatkowo globulki i jakoś damy rade. Mam nadzieje, że będe nadal mile widziana na tym topiku, bo fajnie mi sie z Wami gada :) Pozdrawiam wszystkie Yasminki i życze jak najmniejszych dolegliwości spowodowanych przez tabsy. Spróbuje za jakis czas znowu. Teraz sobie podlecze wątrobe, wogóle bede o siebie dbać, zrobie sobie badania i spróbuje kiedyś znowu, mam nadzieje, że bardziej szczęśliwie :) Co prawda do końca opakowania jeszcze 3 pigułki, potem jeszcze 7 dni przerwy, więc może mi sie odmienić, ale na Yasmin sie nie zdecyduje, jak już to coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzal apoziomka --> dzis użyje pierwszej globulki....ale to jak bede sie kłądła już spać..tym razem Macmiror Complex 500 - mam nadzieje ze sobie teraz poradze... Dziobus --> nom fajna sprawa, szkoda ze jeden numer może skorzystać z tego tylko raz.......a poźniej zatrudnię ponownie swojego mężczyzne do tego celu ;) Kruszku--> w takim razie życze powodzenia ........ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Kruszku masz rację Twoje ciało i dbaj o nie:) ja tak zrobiłam jak brałam Microgynon, po pierwszym opakowaniu - WON blee fatalnie sie czułam, puchłam strasznie. A na razie /odpukac:P/ czuje sie po yasmin ok, okresik przyszedł planowo, czuje sie o niebo lepiej, bo bez tab. dwa pierwsze dni okresu wyjete z zycia:O Miłej nocki dziewczynki;) ja sie błakam po kafe, bo dzis sama, mąż w pracy całą noc:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Ja właśnie siedze przed kompem, gadam z Miśkiem i siła staram sie nie zwymiotować :O Jest mi tak niedobrze, slabo i sama jeszcze nie wiem co, że szkoda gadac... zbieram sie spać🖐️, może jak zasne będzie ok. Życze dobrej nocki :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Kruszku to może rzeczywiscie Yasmin Ci nie służy skoro sie tak męczysz ...biedna...U mnie odpukac wszytsko w tej kwestii w porządku..nawet bardzo...Przed tabletkami cierpiałam co kilka dni na okropne bóle głowy a z pierwszym opakowaniem mój problem znikł ( mam nadzieję ze juz na zawsze bo strasznie się meczyłam) ...Zero bóli rąk, nóg itp...Chyba mam szczęscie...to moje pierwsze tabletki i czuje się bardzo dobrze..... A jeśli chodzi o wizyty na tym topiku to masz zaglądać..A jak nie to...( bardzo chcę zostać ciocią- wiesz? - choćby internetowa:D- bo mamą na razie być nie moge choćbym chciala :P ) Ja przed chwilka przzyszłam do pracy i tak bede tu do 18..więc będe zaglądać na kafe..... A póki co- miłego dnia dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocią?? A bardzo chętnie, ale bynajmniej nie teraz :P Bo my z Miskiem nic jeszcze nie planujemy :P Wczoraj jak sie położyłam to było lepiej. Dziś rano wstałam i jest spoko. troche tylko głowa boli, ale wiem, że wieczorem będzie to samo :O Nadal sie zastanawiam co z tymi tabletkami. Pójde do gina i zapytam.Jak mi powie, że to normalne i że mi przejdzie po którymś tam opakowaniu i nie będzie chciał mi przepisać innych tabsów to mu serialnie naklne w tym gabinecie! 😠 A teraz spadam pod prysznic bo zaraz mój Luby tu będzie :) Życze miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki:-) Miłego dzionka życze! Znowu praca, oby dotrwać do 15:-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Oj tak niech szybko mija! Tak mnie dzisiaj ludzie wnerwiają:-(!!! Całe szczęście że ich nie widze tylko słysze... byle do 15!!! Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana86
Witajcie:) prosze, powiedzcie mi czy przy stosowaniu tabletek yasmin, moge miec mdlosci? koncze za kilka dni opakowanie a od poczatku ich brania mam mdlosci a dzisiaj jeszcze doszlo plamienie. no i jeszcze prawdopodobnie grzybica:( jutro ide do gina, na kontrole. prosze o dop. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana-> oczywiscie że możesz mieć mdłości...jeśli to są twoje 3 pierwsze opakowania tabletek..podobnie z plamieniami.....Jesli to sie dluzej utrzymuje to wtedy lekarz powinien Ci zmienic tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana86
to jest moje pierwsze opakowanie, wczesniej nie bralam innych tabletek, tylko gumki:P no to mnie troche uspokoilas, bo juz sie denerwowalam ,ze znowu jest cos nie tak. mam juz troche dosyc wizyt u lekarzy, dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana86
to juz mialam prawie wszystko.....chyba;) ale chyba zostane przy nich, bo oprocz tych mdlosci i dzisiejszego plamienia jest si.:) dziekuje Bernadetka za odpowiedz:) chyba czesciej bede tutaj zagladac;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Mdłości i plamienia mogą występować na początku... poczytaj sobie co jest napisane wcześniej i napewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko, a cóż to ta \"dsykusja\"?? :P;) Mam pytanko. Skoro w piątek biore ostatnią pigułke to kiedy powinnam skończyć współżyć bez innego zabezpieczenia i zacząć uzywać gumki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kruszku :P po ostatniej tabletce jesteś zabezpieczona 7 dni :P tak jakbyś robila 7 dniowa przeerwę na krwawienie z odstwaienia- tu jesteś bezpieczna...W trakcie tych 7 dni...A gumki powinnaś zacząć używać 8 dnia czyli od soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, zrozumiałam :) Dzięki :) Mam nadzieje, że dzis wieczorem przyjedzie mój Misiek, bo teraz mam taką chcice że MASAKRA :O :P A dziś tylko raz sie kochalismy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiga
a ja musze poczekac z kochanie do soboty bo moj Tygrysek jest w holandii i nie widzielismy sie juz prawie 6 tyg ale w sobote juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niiga to jestes w o niebo lepszej sytuacji niż ja :P Ja swojego zobaczę dopiero 19 listopada w niedzielę:( Echhhh szok jak ja za nim tęsknię...a mam taką chcicę ze od razu go do łóżka zaciągnę :D chociaż pewnie nie będę musiała sie zbytnio napracowywać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka:P dobrze ze chociaż są takie wynalazki jak telefony, komputery( gg , skype) bo inaczej to bym sie zapłakała nie słysząc codziennie Jego głosu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiga
a gdzie jest Twoj chlopak?? Ja mam ze swoim tylko telefoniczny kontakt ale strasznie sie stesknilam i podobnie jak Ty zaraz chyba w lozku wyladujemy.Niestety on przyjedzie tylko na 2 tyg i znow jedzie na 5 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój nie w Holandii- ale w Szczecinie :( W zasadzie mieszkamy na dwóch końcach Polski a obowiązki, praca ( jego i moja ) , niemożliwość brania tyle urlopu ile byśmy chcieli-nie pozwala na czestsze widywanie się... :( Jest tak ze raz ja biorę i wtedy jadę do niego, a raz On i wtedy On do mnie przyjeżdza.....widzimy się tak raz na 2 miesiace po 1,5 tygodnia...niestety ale musimy jakoś dawac sobie radę ....Byle do marca bo wówczas sie do niego przeprowadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiga
super ze sie przeprowadzisz!! My szukamy razem pracy w Holandii mamy nadzieje ze sie uda jak przyjedzie to bedziemy jezdzuic po firmach i zalatwiac.Chcemy na wesele zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kochana- znam Twój ból, bo go również odczuwam....z tym ze my codziennie na skype i gg wieczory spędzamy a w ciągu dnia po 10 razy do siebie dzwonimy....Wiec jakoś sobie radzę..bo nie mam innego wyjscia...a bardzo sie kochamy więc wiem ze to przetrzymamy a do marca w sumie nie tak bardzo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, dziewuchy, dacie rade :) Bernadetko, fajnie sie będziesz miała, że będziecie razem mieszkać :) Ja też bym tak chciała z moim. Ps. W czasie kiedy wy będziecieogarnięci dziką namiętnością, ja będę świętować swoje urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×