Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość sylwanka_026
A ja zawsze kupowałam za 33,50 a teraz w tej samej aptece Pan Magister zaśpiewał mi 39 zł byłam lekko w szoku:) Coś czuję że w przyszłym miesiącu trochę powędruje po aptekach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia868
Hej, mam bardzo ważne pytanie.Czekam uparcie na okres i nie nadchodzi. MIałam juz wszystkie 'przedokresowe' objawy i nic. Brałam jasmin przez 2 miesiace,a potem odstawilam z osobistych względów. PO odstawieniu dostalam normalnie okres, po 4 dniach bodajże od odstawienia. Było to we wrześniu. Dziś mamy październik,a okres spóźnia mi się ponad tydzień. Nie mam raczej powodu do niepokoju,bo jesli juz decydowalismy sie na seks z moim partnerem to zawsze z prezerwatywą. Moje pytanie brzmi : czy ktorejś z was tez spoźniał się okres w miesiąc po odstawiweniu ? nie wiem czy to normalne, tlumaczyłam to juz burza hormonów po odstawieniu. Nie jest niczym nowym fakt,ze tabletki anty robią niezłe zamieszanie w kobiecym organiźmie.. Bardzo proszę o odpowiedź,naprawde zaczynam się martwić :( pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ta moja taniutka apteka jest w Gdańsku Brzeźnie. Zawsze w niej są kilometrowe kolejki ale jak mam zpłacić 10zł mniej to moge sobie postać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej z reguły tez sa duuuuuuuuuuże kolejki....No ale to bodajże najtańsza apteka w mieście...Myślę ze ceny sa niskie bo to spora apteka...A wiadomo..jak kupimy od hurtownika większą ilośc towaru to dostaniemy towar za lepszą cenę... Swoja drogą zauwazylam że zawsze jak idę swoje recepty realizowac przed godziną 9 to są małe kolejki a potem zbierają się tłumy;);) PS: Y za 31 zł ( wczesniej 30,65 ) ciekawa jestem ile zaplacę w tym miesiacu... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana
mam pytanie.do tej pory bralam microgynon,ale nie jest dla mnie najlepszy.nie wiem kiedy teraz zmienic na yasmin.po 7dniach przerwy,czy w dniu wystapienia krwawienia.bo niby w ulotce jest napisane ze od 7 dnia,ale wydaje mi sie ze oja ginekolog powidiala, ze od krwawienia.i nie jestem pewna. help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do swojej lekarki i się spytaj...:) Wówczas będziesz miała pewnosc jak zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana86
Witajcie:) od wczoraj biore juz drugie opakowanie, no i oczywiscie zaczely sie mdlosci:/ mam tylko nadzieje ze szybko ustapia. musze sie tylko znowu przystosowac do godz brania tabletek, bo dziisja wzielam z opoznieniem pol godzinnym:P (mam nadzieje ze nic sie nie stanie) pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
co niekotrzy przewidzieli,ze znow sie tu pojawie z kolejnym pytaniem;) Teoretycznei odpowiedz na nie znam,no ale..pewnopci mi brak..Bralam antybiotyki do poniedzilaku,przez co przerwy miedzy opakowaniami nei zrobilam,Teraz biore 5 tabletke Yasmin z 2 opak...okresu mialo nei byc,a mam bole miesiaczkowe:( Krwawienia jako tkaiego brak ale zaczelo sie plamienie..wiem,ze musze poczekac tydzien po odstawieniu antybiotykow,ale czy tu cos nie gra? Moze za slabe hormony,skoro dopuscily do wystapienai krwiwenia? a moze owulacja byla jakims cudem?? chyba to niemozliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko ale przeciez Ty łykasz dopiero 2 opakowanie Y.... Do tego pod rząd jedno za drugim...I z tego co wiem to nie jest nic dziwnego to plamienie....Co do bólu brzucha to ja tak miałam w 1 opakowaniu ( w środku) i dostałam krwawienia małego - ja cie nie chcę broń Boże straszyc czy coś...po prostu twój organizm nie przystosował się najwyrazniej w pełni do tych dawek hormonu i próbuje wciaz z nimi wlaczyc... Wiesz- moim zdaniem to nie powinnaś tak wczesnie brać tych tabletek bez przerwy....Natomiast w ciąze nie zajdziesz- nie boj się...owulacji nie będzie...to na tej samej zasadzie bedzie działac jak w 1 opakowaniu...I tyle.. Głowka do góry.. Pa 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
Bernadetko,plamienia mi ustapily w 2 tygidniu stosowania yasmin,potem wszystko ok,nigdy zadnych mdlosci,wymiotow ani nic..A teraz musialam wziasc 2 opakwoania pod rzad ze wzgledu na antybiotyki..Wiem,ze plamienia sa naturalen do 3 opakowania.ale ona mi wystapilo w czasie gdy powinnam zrobci przerwe,ale jej nei z robilam..wypadalby dzis 5 dzien przerwy...czytalamw ulotce,ze tak sie zdarza....Ale i tak mnei to martwi...Po prostu obawiam sie,ze mogly eni zadzialac...ale chyba masz racje,ze owulacji napewno nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diane 123
dziewczyny a ile kosztuje Yasmin,bo chcę zaczą je łykać zamiast diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
Wlasnei doczytalam....dzialac jak wpierwszym opakwoaniu???Ale wtedy dzialaly od 1 tabletki,a a teraz 1 tabletka 2 opak pokrywala sie z antybiotykiem,ale w sumeiw czesniej moj orgaznim mial juz dosatrczane przez 17 dni hormony...wiec chyab ok,,teraz czekam 7 dni od zakonczenia antybiotyku....wtedy bede jzu na 100 % zabezpieczona prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Yasmin kosztuje od 32 do 42zł. Zależy w jakiej aptece. Poziomkaaaa:-) Tak, przez 7 dni od zakończenia brania antybiotyku bzykanko w gumce a potem już możesz chulać bez stresu:-)!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od dzisiaj yasmin. Przeszłam z Milane, które tolerowałam świetnie, ale mam w ogóle skłonności do puchnięcia i zatrzymywania wody, dlatego skusił mnie yasmin. Powiem tak: jeszcze nie mam mdłości, generalnie miałam po wszystkim, co próbowałam, zanim trafiłam na milvane. Poza tym obawiam się nieco yasminu po tym wszystkim, co na jego temat wyczytałam. Ja jestem skazana na antykoncepcję ze względu na skłonność do torbieli jajników, więc u mnie to sprawa na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaa
To znowu ja :0 Wiem,wiem,ze tesknilyscie za moimi glupimi pytaniami:P hehee Sluchajcie,jak to jest tak naprawde z tym znieczuleniem u stomatologa?? Ma ono wplyw na tabletki,albo tabletki na znieczulenie? Bo juz slyszalam rozne wersje..Musze niestety w nast tygodniu odweidzic dentyste i si epotwornie boje:( A bez znieczulenia to juz wogole nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
pozioma ,kto pyta nie bladzi :) ja nie wiem jak toz tym jest ale moze lepiej zadzwon do dentysty i spytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Yasmin od 8 miesięcy i już od dawna nie mam żadnych skutków ubocznych. Te tabletki są świetne, mam ładniejszą cerę i włosy nie przetłuszczają mi się tak jak kiedyś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_26
witam:-) wczoraj lekarz przepisał mi Y., kiedyś brałam Cilest i Logest i okrutnie roztyłam się i właściwie nie udało mi się tego zrzucić; o Y. piszą dobrze, przyajmniej w kwestii ewentualnego przytycia; ale ja w sumie nie o tym: może ktoś poleci aptekę czy sieć aptek w Warszawie, gdzie można dostać Y. w dobrej cenie? wczoraj kupiłam pierwsze opakowanie i to za 45zl! będę wdzięczna, pozdrawiam:­-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841 Najprawdopodobniej nabawiłaś się zapalenia pęcherza - niestety przy tabletkach anty jesteśmy na to bardziej narażone... Kup sobie urosept, dużo pij i ew. zrób nasiadówki z rumianku - powinno ulzyc. Jeżeli nie trzeba bedzie sie przejść do lekarza. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wazne pytanie
podczas 2 opakowania (17 tabletka) popijajac tabletke wpadla ona do butelki i zostala na sciance butelki, zaraz ja wyciagnelam i polknelam ale troche sie rozpuscila czy jestem dalej zabezpieczona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_q
Witam po dosc dlugiej przerwie :) Co do cen tabletek - kurcze wychodzi na to,ze wybralam najdrozsza apteke :( ... ja placilam za ostatnie opakowanie 44,87 :[ A teraz jestem po moim pierwszym razie kiedy moje slonko we mnie konczylo i sie teraz okresu doczekac nie moge :D Dzis jest pierwszy dzien przerwy i zabieram sie za .. czekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicy li
HEJKA DZIEWCZYNY,ja tez jestem na yasminie,to moje pierwsze tapsy,4 tabletki za mna, nie mam niczego takiego jak bol glowy,brzucha,hustawka nastrojow i wogole, naczytalam sie tyle o tych tabletkach,z chcialm je przestac stosowac bo tak strasznie sie balam je zazywac,czytala,ze jakies kobiety zmarly od tych tabletek.JA nie mam zadnych problemow, mam nadzieje,ze na nich schudne,libido ok, teraz czekam do poniedzialku,zeby pobaraszkowac z moim chlopakiem. A teraz takie pytanie ,czy jestem zabezpieczona od pierwszego dnia( CZWARTEK GODZ 16) I MOGE SPOKOJNIE SIE KOCHAC. ja bede tu czesto zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicy li
jestescie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś bóle przepowiadające okres? Dziś mam 3 dzień przerwy a nic mnie nie boli a okresu wciąż brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja nie mam żadnych objawów....no może troszkę bolą mnie piersi. Wiele dziewczyn krwawienie dostaje 4 dnia (ja także)więc się nie przejmuj i cierpliwie czekaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicy li
dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie przejmować ale gdy czytam w necie o objawach ciąży to panikuję :-( najgorsze jest to, że nie brałam tabletek o stałej porze (odchylenia były do 3 godzin) :-( nie jestem przygotowana na dziecko :-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza naprawde nie masz się czym martwić...nie jesteś w ciąży,zobaczysz że jutro dostaniesz krwawienie:).A co do tych 3h to nie masz się czym przejmować.Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że masz rację i jutro krwawienie już wreszcie się zacznie :-) jeszcze nigdy nie czekałam na okres tak jak teraz :-) dziś nawet w ataku paniki po poczytaniu forum o pierwszych objawach ciąży i zawodności pigułek chciałam kupić test ciążowy :-) jednak narazie dałam sobie z tym spokój. Dziękuuję za informacje i mam nadzieję że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ---> ja po pierwszym opakowaniu @ dostałam 3 dnia, a po 2 opakowaniu 4 dnia z rana .......naprawdę nie denerwuj sie......tak samo możesz @ dostać i 5 i 6 i 7 dnia...i naprawde nie ma powodów do niepokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×