Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Hej dziewuszki Ja przy Yasmin też mam obfitsze krwawienia....dosłownie jak u zarzynanej świni :P Moja @ trwa 5 dni..... No ale patzrac i nas Was to moze taka jest własnie uroda tych tabletek, com??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noa tak poza tym to znakomicie sie czuje, zadnych skutków ubocznych - jestem w trakcie 3 blistru.... PS: ostatnio jak miałam @ to bolał mnie brzuch przez dzien lub dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ze mnie tez cieknie a juz 4 dzien krwawienia ale tak poza tym ok sie czuje w drugim opakowaniu zadnych mdlosci juz nie mialam ,ja 23 do gina ide to sie spytam bole mi po 1 tabletce przeszly no ale nie powiem ze niezauwazalny jest ten okres ;) hahah jak z zazynanej swini faktycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Bernadetko napisz mi kobieto czy ja jakiejś frachy nie zrobilam z tymi moimi tabletkami, pytałam na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
tez tak pomyslałam i mam juz drugi dzien przerwy, niech sie dzieje co chce;) a tak na powaznie to pierwszy raz tak sie zamotałam z tabletkami, ech mam nadzieje ze ost raz i dzieki Bernadetko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
Odpowiedzcie prosze na moje pytanie z poprzedniej strony... P.S. Dzis jeszce wieksze plamienie z krwia,i brzuch mnie boli...Dlaczego tak jest? Moze to dlatego,ze 2 opakwoania bez przerwy? No ale kiedy to sie skonczy?? Kochalyscie sie w trakcie plamienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam dwa opakowania pod rząd i nie miałam żadnych plamien.Ostatnio kochałam się z chłopakiem podczas plamienia ale to nie jest zbytnio komforrtowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko kochana;* ja nie jestem pewna, ale skoro bierzesz tak 2 pierwsze opakowania pod rząd to chyba nie powinno Cię to tak denerwować.po prostu przedłużyłas sobie ten 1 cykl na tabletkach......nie zrobiłas przerwy na krwawienie i dlatego......... Jesli mogę ci cos poradzić na plamienia to kup sobie takie ziolowe tabletki CYKLO3FORT .........mi je przepisała ginekolog i rzeczywiście plamienia na początku zmalały a potem ustaly...........One kosztują niewiele ponad 20 zł i są bez recepty..............Powinny ci zniwelowac to krwawienie i plamienie ale bedziesz je musiała brać aż do ostatniej tabletki z opakowania............ Jeśli chodzi o sam sex to to plamienie nie oznacza wcale że nie jesteś chroniona przed ciążą.........Ja tak się kochałam na pierwszym opakowaniu i w ciaży nie jestem.............. ..........No ale tak jak Śnieżynka mówila nie jest to zbytnio komfortowe--------pod wzgledem psychicznym ( moim ) Bo potem jak kochanie moje się wycieralo i mnie to nie było czytse........i mi jakoś tak głupio było........ No ale w ciązy nie jestem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przy 2 opakowaniu dostalam strasznego uczulenia.....swedzace wielkie bable :(....musze miesiac przerwy zrobic i wracam do cilestu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Hejka Babeczki:-) To mnie pocieszyłyście, że macie tak samo, już się obawiałam, że będe musiała zmienić tabsy... Dzisiaj już mam znacznie mniejsze krwawienie, może nawet się skończy... Poprzednie trwało 3 dni, to może z tym będzie tak samo? Mnie brzusio nie boli tylko krzyż ale łykam tabletke i jakoś przechodzi:-) Dzięki za podniesienie na duchu!!! A jak Twoje zdrówko Bernadetko? Kruszek miał się odzywać od czasu do czasu a tu cisza:-( Pozdrawiam... czas trochę popracować:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee :P Z moim zdrowiem to do kitu :classic_cool: Najpierw były drożdze....teraz zosatły Bakterie Gramdodatnie......Nie jest idealnie...... to kłucie to swędzenie....i jakoś leci..... Pzdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akzi
Bernadetko szybkiego zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
bernadetka - wiesz jak jest, jak nie urok to ... ;) mi sie piersi powiekszyly od czasu brania teraz musze staniki se pokupowac inne ;) ale tak to dobrze sie czuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to ja woałabym zeby mi urosły piersi:O:O:O:O mimo że i tak mam juz 75C niz sie nadal mordować z tym cholerstwem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
Ja też mam 75C... i mi się nic nie powiększyło, czasami mam tylko wrażenie że są nabrzmiałe i strasznie ciężkie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mi nic nie nabrzmiało....ja z tabletkami nie mam najmniejszego problemu ( odpukac) tylko z pipką mam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
mi tam w sumie przydalo sie powiekszenie tych piersi bo male B mialam a teraz okraglejsze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziwuchy cos mi sie przypomniało w sprawie krwawienia z odstawienia..... jaki kolor ma wasza krew??? U mnie taki hmmm czerwony dość...moja naturalna @ była ciemniejsza niz teraz........ i nie wiem czy to może być powód do niepokoju jakiegos.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
ja tez doscyc czerwona ja mam przy tabsach to chyba tak ma byc :) nie rozumiem tylko do konca jak to jest ze w 7 dniowej przerwie jest sie zabezpieczonym ?? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to dobrze;) ja też tego nie rozumiem ale tak jest i basta:classic_cool: nie ma co sie nad tym rozwodzic skoro wszytsko jest ok, prawda??:):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
prawda a jakze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziobus
dziwuchy... to było dobre:-) Hmm... moja jest taka intensywnie czerwona... przy spirali to nawet nie wiem bo prawie wcale nie miałam... a jeszcze wcześniej taka aż bordowa. A cycuch mam takie ciężkie jak biore tabsy a jak robie 7 dni przerwy to wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiza
oooo berni wyjezdzasz?? :( nie bedziesz tu pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×