Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bernadetka

Yasmin - cd tematu Yasmin- już jest!!!!

Polecane posty

Gość sisi li
hej dziewczyny ,ja jestem juz na 2 opakowaniu,poza tym ,ze przytylam nie mam zastrzezen.a teraz pytanie( troszke niemadre)ostatnio jak kochalam sie z chlopakiem to on skonczyl w srodku we mnie.( pierwszy raztak zrobil) czy mam sieczegos obawiac,jezeli stosuje yasmin.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu po yasmin.....
Katie88 ----> po jakim czasie zauwazylas ze biust ci się powieksza? Ja czekam juz 4 miesiace i nic.. :-( Zastanawiam się czy czekac dalej, czy moze zmienic tabletki na te, ktore bralam wczesniej.. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaże się w poniedzialek...co powie nowy lekarz...zresztą teraz i tak bez sensu byloby branie tych tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaaa
BERNADETKA!! Ciesze sie ,ze cie znow tu wide po takiej przerwie :) I gratuluje pomyslu starania sie o dzidzie;) Czasem mysle,ze tez bym juz chciala:) Ale poczekam 2 lata do konca studiow,,,hehe I jak zwykle mam pytanko-jakze by inaczej;) Powiedzcie dziewczyny czy przy Yasmin mozna lykac np Silice?? Albo Skrzypovite?? No i co z zielona herbata albo pu erh?? Musze sie za siebie wziasc,zadbac o paznokcie ,wlosy..diete..I boje sie ,ze te preparaty moga obnizac skutecznosc tabletek..Co wiecie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomko:P ale ta dzidzia to za jakis czas:P nie tak od razu:P Co do ziólek to nie wiem.....Ale herbaty nie wpłyna na działanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomkaaaa--------> ja pije bardzo dużu czerwonej herbaty i jestem pewna że ona nie ma negatywnego wpływu na tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkaaa
A jak z tym skrzypem polnym??? Mozna brac jakies wzmacniajace preparaty? Dziurawiec napewno obniza dzialanie ,a skrzyp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że nie. Możesz się zapytać farmacełtki w aptece, napewno Ci coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
dzieki dziobus! co do biustu to mnie troche urosl, nieduzo ale jednak jest troche pelniejszy.juz przy 1-szym opakowaniu. chyba za wczesnie pochwalilyscie to forum za brak chamstwa tutaj :( pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parmi
mialam na mysli kube r.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co... polecam się na przyszłość:-) Od kilku dni zaglądają do nas jakieś gupole!!! Oki, spadam bo jestem dziś jakaś zmęczona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam dzisiaj za 38,80 i kupiłam bo już musiałam :P czy zielona hebrata obniża skuteczność yasminek? bo jestem od niej uzależniona chyba ;) wcześniej jak je brałam to nie piłam tej herbatki litrami dziennie więc nawet mnie to nie zastanawiało ale teraz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spokojnie możecie pić i czerwoną i zieloną i nawet czarną herbate!!! HERBATY ODCHUDZAJĄCE (PRZECZYSZCZAJĄCE) NIE SĄ WSKAZANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam okres przed chwilką i zastanawiam się czy mogę wziąć ta pierwszą tabletkę jutro o 21 czy raczej nie? :( nie wiem co robic... a chciałabym brać o 21 bo byloby mi najwygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nigdzie
nie jest napisane ze tabletke trzeba wziac co do minuty! Ja jednego dnia biore o 22 a nastepnego o 23 np.jak jestem w kinie i nie mam jak zjesc. Przeciez nic sie nie stanie. Chodzi o branie o jednakowej porze dnia ale nie co do minuty. Ludzie nie popadajcie w paranoje! Przeciez nawet jak zapomnisz tabletki to przez 12 godzin mozesz byc pewna ze w 100%jestes zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można brać 3 opakowania bez przerwy? Kurcze wyjeżdzam na świeta a akurat wypada mi w tym czasie @...I nie chce kończyc tego 3 opakowania , tak w polowie chce je odstawić.... ale powiedzcie czy robila tak juz ktoraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheris
czesc Dziewczyny!!! Jestem po piatej tabletce Yasmin, musze z bolem serca przyznac ze czuje sie nienajlepiej a mianowicie caly czas mam mdlosci, bole glowy i chce mi sie slodkiego, takie mam pytanie czy ktoras z Was miala takie dolegliwosci i czy to minie (mam taka cicha nadzieje) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krwawilam zawsze po seksie :P przez 3 tyg tak bylo cały czas.. ...chyba za często sie kochaliśmy ;) teraz wróciłam do tych tableteczek mam nadzieję ze nie przytyje jak poprzednim razem 6 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Ja jak zaczynałam brać tabsy to miałam straszne bóle głowy i nudności, które ustały tak mniej więcej w połowie opakowania. A co do apetytu to nie miałam go wcale i w sumie nie mam go do tej pory. A na słodkie patrzeć nie moge a wcześniej pochłaniałam wszystko co mi w ręce wpadło. Bercia ja nie wiem czy można brać 3 opakowania bez przerwy. A miałaś wczoraj iść do gina i on Ci nić nie mówił na ten temat? Kurka blaszka, ja biore teraz tabsy bez tej 7-dniowej przerwy i od kilku dni mam mdłości, bóle głowi i krzyża. I od czego to? Te mdłości... cholera to chyba nie ciąża? Bo uważaliśmy jak brałam antybiotyk i tydzień po... o mamo jakiś taki mały stresik mam:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna ta
Wziełam juz 6 tabletkę i czuję sie świetnie,mam nadzieje ze juz tak zostanie,tylko piersi mnie bolą ( czyżby rosly? ;-p ) tabsy przepisał mi lekarz endokrynolog -mam syndrom PCO-a na wypisie napisali mi "1x1 tabl.od 5-go dnia cyklu " w ulotce jest że od 7 dnia cyklu,nie wiem czy ja mam brac od 5 dc przez ten syndrom PCO ( moze to ma jakies znaczenie lecznicze ) , czy ktos najzwyczajniej w świecie sie pomylił? sama nie wiem,zobaczyłam to jak wrociłam do domu a lekarz przyjmuje 60 km od mojego miasta i cięzko sie do tego szpitala dodzwonic. Rozmawialam o tym przy okazji ze swoim lekarzem ( ale internistą ) i powiedzial ze mam brac wg zalecen lekarza a nie jak pisze na ulotce :-0 Moze ktos z was sie spotkal z czyms takim? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobus Byłam byłam..można brać max 3 opakowania bez przerwy, więc zrobie tak ze wezmę z tego 3 opakowania z 8 tabletek, a pożniej przerwa...tzn zupełnie odstawię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka
Hej Dziewczynki. Biore Yasmin od ponad pół roku. Zawsze brałam tabletkę o 17 i dzisiaj powinnam wziac ja po 7-dniowej przerwie, ale niestety zapomniałam i wzięłam o 20;/.... I pytanie moje brzmi czy od dzisiaj mogę brac tabsy o 20... Bo mi sie wydaje, ze tak:) Proszę o odpowiedź, będę naprawde wdzieczna za pomoc Pozdrawiam was wszystkie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Animka:-) Pewnie że możesz brać tabsy o 20. Możesz też nadal o 17 pomimo tego że dzisiaj wziełaś o 20. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka
Dziekuje serdecznie Dziobusiu. Booziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko, a co lekarz powiedział? Czy te problemy zdrowotne (infekcje pochwy) mogą być spowodowane tabsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×